Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Me ka marre malli.. I_vote_lcap17%Me ka marre malli.. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Me ka marre malli.. I_vote_lcap29%Me ka marre malli.. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Me ka marre malli.. I_vote_lcap31%Me ka marre malli.. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Me ka marre malli.. I_vote_lcap23%Me ka marre malli.. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
hot_spicy
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Darkangel
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
angel boy
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Child In Time
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Blue Paradise
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
rapper_girl
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Mars
Me ka marre malli.. I_vote_lcapMe ka marre malli.. I_voting_barMe ka marre malli.. I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Me ka marre malli..

Shko poshtė 
+72
DarkVampire666
H_boy354
Slash
Big_Boss
AURORA BOREALIS
Glamours' Master
Nightmare
sOnatica
piccola
123bla returns
NIKI
LaLuC-I
anisa
maria gracia
kuni_elb
doni
cool
Mrs.perfect
total overdose1
ToNI NbD
*...BE YOURSELF...*
B.A.K.I. V.I.P.I.
toni'world
Rej
Iron Snake
elbasanlli-puro
hot_spicy
roxy
mel-L
cobain
don corleone
vdekja_eshte_mundesia
ceku
saturno
3bla
alex_anto
aurel_m131
angel_wolf
vagabondi_eri
odise
wooow
Venus
dj jero
dead angel
play_boy
CiarA
Burzgoroth
the beatle
ani
almir_metallica_4ever
free spirit
bad boy
S.A.M--->2
the doctor 2000
angel boy
SupergirL
Blue Paradise
LiKe A sTaR
baks
Endi
RioT
Lacuna_Coil
Child Of Darkness
Enny-Art
Child In Time
Mars
Soldier Of Fortune
MaRgOt
fefe_
kitty
rapper_girl
Darkangel
76 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 7:06 pm

mua per vete me ka marre malli shume per nje person por ama me ka marre aq shume sa se keni idene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 7:31 pm

me ka marre malli te takoj shokun tim te ngushte big_slim se e kam shuum xhan, me mungon shuum dreqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 30
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 7:57 pm

me ka marr malli per shoqen time Lauren qe iku perfundimisht ne Itali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:04 pm

mka marr malli per ja 3 veta ne dr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MaRgOt
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MaRgOt


Female
Numri i postimeve : 115
Mosha : 30
Vendndodhja : Ketu
Hobi : Te gjitha gjerat qe me bejne te ndihem mire
Koha e lire : E harxhoj me njerzit e mi te afert mundohem te mos bej 2 her nje gje
Piket : 0
Data e regjistrimit : 15/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:07 pm

ME ka mare malli per cibuk me susam kam kohe pa ngeren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:08 pm

kam une sa te duash vetem 24 shkall poshte shtepis. me kutija i kam.

me ka marre malli per shkollen

_________________
Me ka marre malli.. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Mon Jul 21, 2008 11:17 pm

Me ka marre malli per shoqet e mia!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 2:52 am

mka marr malli per shum gjera po pertoj ti them tgjitha

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 30
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 3:27 pm

mka marr malli per lenien e oreve te msimit per te ndejt te bordurat e Liceut...:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 7:30 pm

me ka marre malli me fol me LACUNA_COIL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 7:37 pm

ME KA MARRE MALLI PER SHOQEN TIME QE KA IK NE ITALI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 9:05 pm

me ka marre malli per kalceto qe do luaj sot"D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:43 pm

Me ka marre malli per studio 51 Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 10:59 pm

isha une sot te tudio 51. Mire ishte. Te ben te fala :D :D

_________________
Me ka marre malli.. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 12:02 am

un qe skam ik asnjeher !
do iki 1her neser kot x fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 12:03 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
isha une sot te tudio 51. Mire ishte. Te ben te fala :D :D

Sh flm me qetesove tani qe e mora vesh qe ishte mire.Keto dite sikur do mbyllej ai kshu sikur me thane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 12:04 am

s'di gje

_________________
Me ka marre malli.. Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 12:04 am

rapper_girl shkruajti:
me ka marre malli me fol me LACUNA_COIL

auuuu mraft pika muu.
sot sfutem dot se kam kto robt ktu qe spo i duroj dot. Evil or Very Mad Evil or Very Mad

do flasim neser, ok?? Puthje

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Me ka marre malli.. Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 2:48 pm

me ka marre malli per me ik per ndeshje jashte qytetit!! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 10:03 pm

E shef ti e mua me ka marre malli per kete qe eshte thene me lart
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:42 pm

per ALKIMINE

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:43 pm

mka mar malli,,per johanen,,child in time e njeh,,do u miss her too apo kush po e rru?e bona dhe me rim haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:45 pm

RioT shkruajti:
mka mar malli,,per johanen,,child in time e njeh,,do u miss her too apo kush po e rru?e bona dhe me rim haha

HAHAHAHAHAHAAUHAAUAHUAUAUAHAHUHHAHHAAHAHHAHAHHAHAHAHAHAH

o dreq po se njof mi Crying or Very sad
njs edhe mu mka marr malli per johanen tongue

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:47 pm

nuk e njef e??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 9:48 pm

jo per zotin Embarassed

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Me ka marre malli.. Empty
MesazhTitulli: Re: Me ka marre malli..   Me ka marre malli.. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me ka marre malli..
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 35Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 18 ... 35  Next
 Similar topics
-
» ku keni marre note negative e ku pozitive?
» Me cfare sporti merreni ose jeni marre
» dhurata me e bukur qe keni marre dhe nga kush??
» a do e shani me metallica_deathpas lajmit qe do merrni ose keni marre
» planet per kete krishtlindje dhe dhuratat qe keni marre?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: