Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcap17%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcap29%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcap31%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcap23%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?

Shko poshtė 
+31
ninel
H_boy354
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
anisa
NIKI
ToNI NbD
smart devil
hot_spicy
Child Of Darkness
angel boy
Une
alex_anto
Soldier Of Fortune
SupergirL
odise
RocK StaR
Mars
Mrs.perfect
angel_wolf
Darkangel
rapper_girl
fefe_
RioT
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
ani
Lacuna_Coil
play_boy
Endi
don corleone
35 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 23, 2010 4:44 pm

po nrm qe poooooooooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 29
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 23, 2010 11:29 pm

ne LasVegas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 24, 2010 12:09 am

ne paris ose ne new yorkkk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 28, 2010 12:18 pm

H_boy354 shkruajti:
pooooooooooooooooo dhe do iki ne date 9 korrik ne KOREN E JUGUT Ckemi

piccola perla shkruajti:
hihihihii sa millllllllll me behet qefi cummmm Ckemi


mil mil po un du me u kthy ne shqiperi.. guri i rend ne vend te vet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Jul 28, 2010 1:38 pm

H_boy354 shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pooooooooooooooooo dhe do iki ne date 9 korrik ne KOREN E JUGUT Ckemi

piccola perla shkruajti:
hihihihii sa millllllllll me behet qefi cummmm Ckemi


mil mil po un du me u kthy ne shqiperi.. guri i rend ne vend te vet
pse moooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 31, 2010 5:23 am

uhhhhh e kam ba.......
ppppffff kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jul 31, 2010 1:06 pm

un dua dhe nji tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Aug 01, 2010 6:22 pm

piccola perla shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
H_boy354 shkruajti:
pooooooooooooooooo dhe do iki ne date 9 korrik ne KOREN E JUGUT Ckemi

piccola perla shkruajti:
hihihihii sa millllllllll me behet qefi cummmm Ckemi


mil mil po un du me u kthy ne shqiperi.. guri i rend ne vend te vet
pse moooooooooo

pffffff se di.. ku ka shum gjera te bukura, kam vizituar vende te papara po prap me mungon shqiperia dhe njerzit atje po do kthehem pe nje muaj :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 03, 2010 8:07 pm

pooooo.te iki nga ktu se mu ka shpiffffffffff Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vanessa
Adoleshent
Adoleshent
vanessa


Female
Numri i postimeve : 19
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : fotografia, muzika
Koha e lire : aktivitete nga me te ndryshmet
Piket : 35
Data e regjistrimit : 04/08/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Aug 04, 2010 11:47 am

wowoow sa qef do te ishte....ka sh vende qe do te doja te vizitoja Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 17, 2010 1:21 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
pooooo.te iki nga ktu se mu ka shpiffffffffff Sad

o xhen do vish me mu ne france per krishlindje????? Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Aug 24, 2010 11:49 am

po per vitin e ri dua te iki ne greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Sep 01, 2010 6:00 am

un mezi po pres te vin ne shqiperi iher ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Wed Sep 01, 2010 12:08 pm

jess dua te iki ne greqi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 01, 2011 11:17 am

je suis maintenant france cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
piccola perla
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
piccola perla


Female
Numri i postimeve : 416
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : muzik
Koha e lire : facebook
Piket : 366
Data e regjistrimit : 21/06/2010

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Mar 08, 2011 6:11 pm

yeepp ne italiaa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 12, 2011 7:09 pm

sapo vizitova belgjiken, hungarin dhe francen dhe persesi dua te shkoj prap...
me kismet ne vere be Austri :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Alexa
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 6
Mosha : 26
Vendndodhja : Albania
Piket : 12
Data e regjistrimit : 01/02/2011

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Mar 13, 2011 6:08 pm

po me shume deshire do ta beje nje gje te tille dhe shpresoj te me realizohet kete vere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
» cfare do te donit tju dhuronin per vitin e ri.......
» do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???
» kujt vipi do donit ti ngjanit?????
» kujt do donit ti ngjanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: