Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcap17%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcap29%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcap31%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcap23%a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
hot_spicy
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Darkangel
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
angel boy
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Child In Time
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
rapper_girl
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Mars
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_lcapa do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_voting_bara do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?

Shko poshtė 
+31
ninel
H_boy354
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
anisa
NIKI
ToNI NbD
smart devil
hot_spicy
Child Of Darkness
angel boy
Une
alex_anto
Soldier Of Fortune
SupergirL
odise
RocK StaR
Mars
Mrs.perfect
angel_wolf
Darkangel
rapper_girl
fefe_
RioT
vdekja_eshte_mundesia
Child In Time
ani
Lacuna_Coil
play_boy
Endi
don corleone
35 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:04 pm

une po per te pare ndryshimet midis vendit tone dhe vendeve te tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:17 pm

kush nuk do te donte!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:21 pm

pjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:36 pm

e kam ber disa her,para disa muajve ishte hera fundit dhe aq jam merzitur diten kur do kthehesha ne shqiperi sa u zura me mamin qe kishte marr bilet vajtje ardhje.
bota jasht shqiperise ndryshon kooomplet me kte boten ton.
gjithcka esht ndryshe,gjithcka....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:37 pm

do doja te shkoja nje here ne el
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:38 pm

play_boy shkruajti:
do doja te shkoja nje here ne el

pse jasht shqiperise qekemi ne elbasanllinjt???? Shocked Shocked Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:41 pm

hahahaha jo mi lal po me ka ngel fiksim me shku ne el prsh eskursjon ne el suk kam qen as nje here , ka llinxha atje ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 7:52 pm

ka po sjan brenda ne el.
une nuk kam shkuar ndonjeher,vetem kam kaluar rastesisht me makine se nuk kam nevoje te pesoj kriza ne hunde se vjen nje ere qe.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:06 pm

po me te vertet , po me kane thene se ka tregun e kane te mire nuk jane gjerat e shtrrenjta jan te lira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:31 pm

pse jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:55 pm

hauhauhau sa pytje vk
e kush nuk do aman pfff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:58 pm

do ishte me mis pyetja ku do te donit te shkonit :D
normal qe do doja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 8:58 pm

pytje retorike esht kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:02 pm

patjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:11 pm

un sdo doja kurren e kurres kto kohe
kam aq shum gjera per tu marr ktu ne el
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 11:11 pm

do kisha shume deshire pasi skam udhetuar ndonjehere jasht Shqiperise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 12:14 pm

te pakten 1 her ne muaj e bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Vizitor
Vizitor
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 12:32 pm

Du te iki ne Kin Razz
Kam qen ne sh vende po sme plq...I want Albaniaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 2:54 pm

po kam shum nevoje se udhetimet e gjata me qetesojn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 2:55 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 35
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 3:10 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 4:45 pm

pooooooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 5:59 pm

play_boy shkruajti:
do doja te shkoja nje here ne el
elbasan?po ca do bash ne fakt une du te iki prap ne durres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RocK StaR
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
RocK StaR


Female
Numri i postimeve : 7
Mosha : 27
Vendndodhja : Andej nga Naimi!!!
Hobi : Muzika, Basketbolli,Matematika
Koha e lire : Varet nga momenti!!!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/10/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:29 pm

kam shume deshire te iki ne shume vende te botes por jeta eshte perpara!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1Thu Oct 30, 2008 6:42 pm

po me gjith qejf
por kur te na dalin dokumentat se nuk na kane dale akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Empty
MesazhTitulli: Re: a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?   a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a do te donit te kryenit nje udhetim jashte shqiperise?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» sa te gjate do ta donit te dashuren/in dhe sa vjec do te donit qe te ishte...pse???
» cfare do te donit tju dhuronin per vitin e ri.......
» do te donit te ishit cun apo goc??(varet ca jeni)..po pse??jo pse???
» kujt vipi do donit ti ngjanit?????
» kujt do donit ti ngjanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: