Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcap17%dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcap29%dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcap31%dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcap23%dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_voting_bardita e shtune dita e djele. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dita e shtune dita e djele.

Shko poshtė 
+22
ToNI NbD
alex_anto
*...BE YOURSELF...*
dead angel
Stratovarius
hot_spicy
elbasanlli-puro
SupergirL
Child In Time
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
Mars
Emiljano palali
rapper_girl
Mrs.perfect
the doctor 2000
play_boy
Lacuna_Coil
odise
fefe_
Endi
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 10:20 pm

kurse internet dhe nai xhiro kshu pazarit!!!!!!!! Birre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 10:35 pm

te shtunen ja kalova bukur fare , mbasditja me e bukur e 2008 Smile
kurse te djelen kot , nga mami , kafe , nga lagjia ..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 31
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 19, 2008 11:18 pm

Gati ter diten ne shtepi si pushim e ne mbremje Dal me shoqeri...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 12:44 am

ne pergjithsi i urrej me pelqjn vetem se flaj sa te dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 4:16 pm

me zor po i pres kte te shtun dhe te diel!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 4:32 pm

kete te shtune dhe te djele nga 12 ore pune ne dite se do iki mami me babin ne kosove dhe te gjitha me mbeten mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:13 pm

te shtunen ndo1 nga nena dhe ne dark shoh ate telenovelen Dhimbje e dashurise kurse te dielen ne shpi, bej ndo1 msim naiher Mad dhe ne dark shoh Portokalline
kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 5:21 pm

zakonisht te dielava dua te rri vetem ne shpi .sdua te dal fare..sedi pse po e dua vetem per vete diten e diel
zakonisht daljet,po punet i mbaroj qe te shtunave
kjo zakonisht ditet e shkolles...se per pushime ndryshon puna,sot dola psh edhe takova njerez qe i dua njepefundesi shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:23 pm

ditet me te bukura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ToNI NbD
Adoleshent
Adoleshent
ToNI NbD


Male
Numri i postimeve : 62
Mosha : 30
Vendndodhja : OveR thE wOrlD
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/12/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:55 pm

mir dite te bukur sidomos kjo fundjav qe klas fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Zhana
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Zhana


Female
Numri i postimeve : 160
Mosha : 31
Vendndodhja : Prishtina
Hobi : NOTI
Koha e lire : Ne internet
Piket : 209
Data e regjistrimit : 10/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:56 pm

i adhuroj vetem se fle fle asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Dec 28, 2008 6:57 pm

mmmm....kjo e shtune edhe e diel duke u bere gati per vitin e ri ...!!kam dal icik dje ndersa sot gjith kohen nshpi sepse skisha qejf te dilja!edhe jam knaq ne gjum deri ne 10 deri ne 11!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 12:29 am

dje se mbaj mend ca bera
sot mir pervec faktit qe para 30 min henga buk per her te pare sot lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 12:43 pm

kur kam pushim njesoj me duket te gjitha ditet,po ama kur kemi shkoll e shtuna dhe e djela jane si shpetim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:12 pm

shum te gjataa,te pafundme me duken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:13 pm

MEZOR I PRES
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:20 pm

ditet e relaksit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:35 pm

DITET KUR MARTOHESH cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 8:37 pm

kto jan dy dit kur njerzit rrin rrugve se as pun nuk kam se eshte pushim :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:22 pm

te shtunen se dua me se kam shkolle ...po edhe te dielen po kure uuuuufffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:25 pm

ditet e qejfit ku pritet te ndodhe cdo gje :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:56 pm

pppfff rri ne shpi,ose iken ne kurse ose del me te shpis...nuk esht se bej ndonje gje te madhe
por gjat javes,mezi i pres, dhe oret numeroj si i thon...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:09 pm

kte jav do iki per drek 1 lokal nga rruga librazhdit me 2 shok
te shtunen
te dielen ca te dali
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 4:10 pm

aaa me vjen keq un kto dy dit kam pun,do lyj vezet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Apr 15, 2009 7:08 pm

te shtunen kemi kurs fizike dhe duhet tbejm patjeter
te dielen kismet shpi ose nga nana... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dita e shtune dita e djele.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» dita perfekte
» Cila eshte dita qe prisni me padurim?
» Nqs sot do ishte dita e fundit e jetes ca do ju ngelte peng
» CERN:Neser dita e se vertetes
» 22 Prill Dita e Tokes (Earth Day)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: