Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcap17%dita e shtune dita e djele. I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcap29%dita e shtune dita e djele. I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcap31%dita e shtune dita e djele. I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcap23%dita e shtune dita e djele. I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
hot_spicy
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Darkangel
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
angel boy
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Child In Time
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Blue Paradise
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
rapper_girl
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Mars
dita e shtune dita e djele. I_vote_lcapdita e shtune dita e djele. I_voting_bardita e shtune dita e djele. I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dita e shtune dita e djele.

Shko poshtė 
+22
ToNI NbD
alex_anto
*...BE YOURSELF...*
dead angel
Stratovarius
hot_spicy
elbasanlli-puro
SupergirL
Child In Time
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
Mars
Emiljano palali
rapper_girl
Mrs.perfect
the doctor 2000
play_boy
Lacuna_Coil
odise
fefe_
Endi
don corleone
26 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 3:09 pm

si i shfrytezoni ju keto dy dite te mbetura rregullisht pushim ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:12 am

dal me shoqet...dal me kto tshpis...flej me shum gjum...pfff te tjerat si ditet e javes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 12:13 am

kafe , gjum , rri nga motra , e ca te dali xpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 7:57 pm

inati im
jo per gjo por ka me shume pune ato dy dit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:29 pm

edhe me pelqejn edhe sme pelqejn.
pse? sepse rri gjithditen ne shpi,kot si buf por te pakten nuk mesoj,i le per dite te fundit dhe e degradoj trurin ne 0.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:30 pm

ME PELQEJNE NGAQE FLEJ GJUM DERI NE OREN 12.13 KNAQEM ME GJUM HIHIHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:31 pm

dal me shoket ,shoqet..kenaqem Razz :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Mon Oct 27, 2008 8:33 pm

Rri ne shpi...S'kom nerva me dal =)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:40 pm

the doctor 2000 shkruajti:
dal me shoket ,shoqet..kenaqem Razz :D
me cin shoqe del ti re ?me mu rri gjithe diten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 28
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:53 pm

ppfff dite kursesh dhe jo shkolle etj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Oct 28, 2008 6:57 pm

nenjiher dal nenjiher rri ne lagje me shoket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:11 pm

sot gjithe diten ne pc, duke kercyer, duke bere foto Razz dhe duke u sorrollat neper shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:34 pm

sot pun 9 ore ,
neser ne stadium qe te shajm cik tiransit bashk me metallica , tigrin verdheblu , iron snake dhe ca te tjer !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Emiljano palali
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 10
Mosha : 34
Vendndodhja : tirane
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:37 pm

Sigurisht do dal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 08, 2008 10:40 pm

sot e shtune e ne kishim shkolle
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 10:54 pm

neser jam vetem ne shpi deri ne nje fare ore, dmth pa mami, babi ne pune, qejf hihi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 11:01 pm

Nsr do iki ne tr me te rriturat se kane ndeshje ato ne 5 e 30 eshte ndeshja kshu qe gjithe dita do iki au iu nsr!Pasnsr kam ndeshje vete do jete dite e rendesishme!Me zor po pers po dhe kam friiike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 11:20 pm

dhe un do ikja ne tr neser
gjithsesi te shof si do dalin punet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:05 am

Neser do kem pune so do bejme ca rregullime. Kjo do jete e shtuna. Pastaj do shkoj tek nje shok qe eshte bere operacion se kishte dale nga spitali, ti bej nje vizite nga shpia tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:07 am

programin per te shtunen e bera , te dielen e kam akoma te lir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:45 pm

sot besoj se do dal me motren e do rri vtm me te se mka marr malli shuuum,mezi po pres te vije,jo per gje po mka ble dhe ca gjera Razz:P
nsr,ndeshjaaa,kam friike Sad Laughing pst se di cdo bej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:47 pm

e shtuna kot fare rri dal vi ne shpi gjume,e djele prap e njejta gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 12:56 pm

rapper_girl shkruajti:
neser jam vetem ne shpi deri ne nje fare ore, dmth pa mami, babi ne pune, qejf hihi :D

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

aaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 8:42 pm

te dyja dite vl ne shpi gjithe diten dhe vetem tv shoh pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1Tue Nov 18, 2008 10:18 pm

Si the doctor2000
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dita e shtune dita e djele. Empty
MesazhTitulli: Re: dita e shtune dita e djele.   dita e shtune dita e djele. Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dita e shtune dita e djele.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» dita perfekte
» Cila eshte dita qe prisni me padurim?
» Nqs sot do ishte dita e fundit e jetes ca do ju ngelte peng
» CERN:Neser dita e se vertetes
» 22 Prill Dita e Tokes (Earth Day)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: