Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcap17%Sherret - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcap29%Sherret - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcap31%Sherret - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcap23%Sherret - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
Sherret - Faqe 4 I_vote_lcapSherret - Faqe 4 I_voting_barSherret - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sherret

Shko poshtė 
+36
che tartuf junior
Blue Paradise
123bla returns
LaLuC-I
Slash
Lacuna_Coil
maria gracia
kitty
Soldier Of Fortune
3bla
metallica_death
Darkangel
toni'world
elbasanlli-puro
Rej
bituku85
hot_spicy
jurgeni
dj jero
barbi brune
Mrs.perfect
AURORA BOREALIS
Realkatil
RioT
angel_wolf
Mars
smart devil
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
redian
Endi
Child In Time
fefe_
odise
play_boy
rapper_girl
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:19 pm

Slash shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Sa qeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef sot
Rrafa i turk
woohooooooooo
Sjam ndjer najher kaq mir

:gaga: :gaga: :gaga:500 vjet qe na kan ca b****...ka ardh koha me jua kthy mbrapsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:20 pm

gjoja me e bukur e njeriut per mu po nje here Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:22 pm

S.A.M shkruajti:
Slash shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Sa qeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef sot
Rrafa i turk
woohooooooooo
Sjam ndjer najher kaq mir

:gaga: :gaga: :gaga:500 vjet qe na kan ca b****...ka ardh koha me jua kthy mbrapsh

ah ke ik per lesh mi goce Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:27 pm

LaLuC-I shkruajti:
ca ke ti me lale mos e ke gjo dashnor ti ate Re pallosh ?mendoj se jane i njejti person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:28 pm

Slash shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
ca ke ti me lale mos e ke gjo dashnor ti ate Re pallosh ?mendoj se jane i njejti person

ca je tu thon me lale ????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:29 pm

Slash shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Slash shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Sa qeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeef sot
Rrafa i turk
woohooooooooo
Sjam ndjer najher kaq mir

:gaga: :gaga: :gaga:500 vjet qe na kan ca b****...ka ardh koha me jua kthy mbrapsh

ah ke ik per lesh mi goce Basketball


Jo re jo Rolling Eyes
Thjesht skam zemer tmir per turq Razz
E forta ishte qe gjith ores mante hunden me dor
mduket se i dhimte :gaga:

Pastaj puna qe se mtha ti do mamin e i shoqes po ma tregun se un kisha qen pa vemendje dhe i thash the qe gje un du mamin e asaj po tha po ti cin do thash babin tim
ene foli dhe ja bera eee
e sfoli fare
pastaj i thash sa per info sjam lezbike
je tha
i thash po ti ca je dava pederasti
ne ja rrasa me shkelm
pastaj shkelm pastaj grusht dhe pastaj per ta mbyll i grusht me te papam nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:29 pm

Slash shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
ca ke ti me lale mos e ke gjo dashnor ti ate Re pallosh ?mendoj se jane i njejti person

atojane i njejti person , un as nuk e ve ne dyshim... por sa per ate qe ka shkrujt ai dj pede siper kalama ti thote nai tjetri se vetem un sjam kala ktu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:30 pm

LaLuC-I shkruajti:
Slash shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
ca ke ti me lale mos e ke gjo dashnor ti ate Re pallosh ?mendoj se jane i njejti person

ca je tu thon me lale ????????


Shif ky Shif ky
Po thot qe dj jero dhe dj hacker jan i njejti rob Shif ky Shif ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:32 pm

LaLuC-I shkruajti:
Slash shkruajti:
LaLuC-I shkruajti:
ca ke ti me lale mos e ke gjo dashnor ti ate Re pallosh ?mendoj se jane i njejti person

ca je tu thon me lale ????????

jo ti mo laluco
dj hacker dhe dj jero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:33 pm

po pra lale ca flet ti kot tani hahaha ska gjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:33 pm

Shocked Shocked Shocked
Ore(3bla me lalucin) ai arriti me ju acaru...ce bot ket fjalor...msoni re lla si me majt veten se veten flliqni...ehhh
Dhe ti dj jero ik ha mut te bre ty?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:36 pm

Un nuk thash do perjashtohesh po them BOLL ME KET FJALOR...se na hapet barkun Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:37 pm

S.A.M shkruajti:
Shocked Shocked Shocked
Ore(3bla me lalucin) ai arriti me ju acaru...ce bot ket fjalor...msoni re lla si me majt veten se veten flliqni...ehhh
Dhe ti dj jero ik ha mut te bre ty?
PO TI CKE MO?!TE KAM BERE GJE TY..ATA FILLUN VETE ME MU.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:40 pm

kjo teme duhet mbyllur...ne fakt sduhet te ishte hapur fare...mos u beni kaq banal ne tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:40 pm

dj jero shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Shocked Shocked Shocked
Ore(3bla me lalucin) ai arriti me ju acaru...ce bot ket fjalor...msoni re lla si me majt veten se veten flliqni...ehhh
Dhe ti dj jero ik ha mut te bre ty?
PO TI CKE MO?!TE KAM BERE GJE TY..ATA FILLUN VETE ME MU.

Edhe e ven ne dyshim pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:41 pm

S.A.M shkruajti:
dj jero shkruajti:
S.A.M shkruajti:
Shocked Shocked Shocked
Ore(3bla me lalucin) ai arriti me ju acaru...ce bot ket fjalor...msoni re lla si me majt veten se veten flliqni...ehhh
Dhe ti dj jero ik ha mut te bre ty?
PO TI CKE MO?!TE KAM BERE GJE TY..ATA FILLUN VETE ME MU.

[color=violet]
Edhe e ven ne dyshim pale
[/color
]
O GOCE PO NUK JEMI I NJEJTI PERSON ME DJ HACKER.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:44 pm

Slash shkruajti:
kjo teme duhet mbyllur...ne fakt sduhet te ishte hapur fare...mos u beni kaq banal ne tema

:gaga: :gaga: ika per lesh une me duket ngaterova teme lol!
boll u zute cuna e goca se sja vlen te zihesh per dicka kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:46 pm

sherret ne pergjithsi dua ti eliminoj po ja qe shpeshhere me pelqejn
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:58 pm

OOIIIII SI U BE KJO TEMA. No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherret - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 9:59 pm

postimet lart do fshihen ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:01 pm

Blue Paradise shkruajti:
postimet lart do fshihen ok

O OLTA SHPEJT SE SPO SHTYHET ME KJO TEMA. MU SHPIF No

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherret - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:02 pm

zihuni me pm o cuna Razz Razz se pervec gocave degjeneruat edhe forumin e shkret....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:03 pm

mjere motrat thuaj..mjere ne qe jemi motra kushedi sa shahemiiii Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:11 pm

JU LUTEM MOS POSTONI ME ME KTE FJALOR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Feb 05, 2009 10:36 pm

kam ca pa u zene pasi sigurisht nuk eshte gjeja me e mire qe mund te beje dikush sidomos ne moshe time.. po edhe njehere qe behem gati un te bej rruge te gjate per "te sqaru ca mhb" kuptoj qe perpara kam mbretin e kafsheve : LEPURIN!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sherret - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: