Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcap17%Sherret - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcap29%Sherret - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcap31%Sherret - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcap23%Sherret - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
Sherret - Faqe 5 I_vote_lcapSherret - Faqe 5 I_voting_barSherret - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sherret

Shko poshtė 
+36
che tartuf junior
Blue Paradise
123bla returns
LaLuC-I
Slash
Lacuna_Coil
maria gracia
kitty
Soldier Of Fortune
3bla
metallica_death
Darkangel
toni'world
elbasanlli-puro
Rej
bituku85
hot_spicy
jurgeni
dj jero
barbi brune
Mrs.perfect
AURORA BOREALIS
Realkatil
RioT
angel_wolf
Mars
smart devil
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
redian
Endi
Child In Time
fefe_
odise
play_boy
rapper_girl
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 4:53 am

mban ja 2 dhurata per dtl qe kan lidhje me sherret haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Feb 06, 2009 12:33 pm

hot spicy shkruajti:
mjere motrat thuaj..mjere ne qe jemi motra kushedi sa shahemiiii Crying or Very sad


Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:48 pm

Hehe kam ber 3 sherre n'Shqipri qe i mbaj mend si dje..2 me llafe 1 e rrafaa
1 ishte te Charls..Tj jasht STEEL WINGS...Dhe me te rrafme nga Blloku verdall Razz

Sa qeffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:50 pm

me duket se do bej nji me nji tipe....qe e kam ne shkolle...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:52 pm

hot spicy shkruajti:
me duket se do bej nji me nji tipe....qe e kam ne shkolle...

me ke?????????????? bounce

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherret - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:55 pm

ta them neser.....eshte nji tipe kshu qe e merr era....qe me lavderon syte e bukur mu..e kape mi???? Twisted Evil folim nsr...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 3:56 pm

hot spicy shkruajti:
ta them neser.....eshte nji tipe kshu qe e merr era....qe me lavderon syte e bukur mu..e kape mi???? Twisted Evil folim nsr...

ncuqq scratch

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherret - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 4:13 pm

hahahahha sa kam qesh o mel hahahahah pr zotin ghahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
che tartuf junior
Adoleshent
Adoleshent
che tartuf junior


Male
Numri i postimeve : 79
Mosha : 111
Vendndodhja : somewhere else, not here , 2b sure
Piket : 124
Data e regjistrimit : 17/03/2009

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Apr 01, 2009 10:17 pm

sherret. pfffff ne pergjithesi tregojne injorance po kjo nuk do te thote qe nqs ma ben njeri borxh do mbaj duart ne xhepa.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 4:58 pm

si kam dash,si du dhe sdo i du najher..sherri esh per ata q kan munges t forces mendore,dhe fusin ate fizike..pppffff...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:59 pm

spo bera pak sherr ne msn. pa zarar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 08, 2009 12:36 am

vetem njerezit pa karakter dhe me nivel te ulet intelgjence ose ndoshta njerezt me nje mendjemadhesi te papare jan gati per sherr. dmth duan te tregojn forcen e tyre me ane te sherrit,me ane te perdorimt te trupit...kjo con po te niveli jo i lart i nteligjences... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Sherret - Faqe 5 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 08, 2009 1:21 am

Lacuna_Coil shkruajti:
vetem njerezit pa karakter dhe me nivel te ulet intelgjence ose ndoshta njerezt me nje mendjemadhesi te papare jan gati per sherr. dmth duan te tregojn forcen e tyre me ane te sherrit,me ane te perdorimt te trupit...kjo con po te niveli jo i lart i nteligjences... Laughing

Wink

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 08, 2009 3:17 pm

ufaaa jane tipike te cunave por dhe gocat ama sngelen mrapa....
anyway spara bej ose me sakte skam bere naiher keq fare
pervec......nje here nje shpulle njeres ne kinema...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri May 08, 2009 9:22 pm

kam kohe pa be i sherr edhe mendoj se do vazhdoj akoma kshu.vetem po nuk m beri njeri per borxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 6:52 pm

nuk eshte e hijshme te zihesh per leckash me dike qe piken e tij te forte ka sherrin
gjerat zgjidhen me te urte shume qarte Wink
tani ka dhe raste kur te vjen ne maje te hundes por te tilla raste mund te kapercehen kollaj nga ato njerez qe kane pak bagazh ne koke :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Sat May 23, 2009 10:28 pm

jam tip paqesor
kundrra sherrit Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 8:41 pm

kam kohe qe i kam lene.. jane te nevojshem kur te cenojn interesart.. te pakten un ekam kte.. nqs dikush me cenon interesat dhe nuk mund te zgjidhet me rrug paqesore, atehet e vetmja mundesi mbetet forca fizike.. tregoj injorance kur behet fjale per gjera te kota....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Sherret - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: