Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcap17%Sherret - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcap29%Sherret - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcap31%Sherret - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcap23%Sherret - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Sherret - Faqe 2 I_vote_lcapSherret - Faqe 2 I_voting_barSherret - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Sherret

Shko poshtė 
+36
che tartuf junior
Blue Paradise
123bla returns
LaLuC-I
Slash
Lacuna_Coil
maria gracia
kitty
Soldier Of Fortune
3bla
metallica_death
Darkangel
toni'world
elbasanlli-puro
Rej
bituku85
hot_spicy
jurgeni
dj jero
barbi brune
Mrs.perfect
AURORA BOREALIS
Realkatil
RioT
angel_wolf
Mars
smart devil
vdekja_eshte_mundesia
SupergirL
redian
Endi
Child In Time
fefe_
odise
play_boy
rapper_girl
40 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 1:45 pm

me pelqejne shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 2:52 pm

SupergirL shkruajti:
sherret i kam shume qef sidomos kur zihem vete
sec me jep nje kenaqsi perbrenda
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

hehe edhe mua shpirti, i ke ngja motres ti Twisted Evil Twisted Evil
te henen kemi per tbe nje sherr un dhe blue paradise me njereen
mezi po preeeees bounce

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 4:43 pm

Realkatil shkruajti:
Ooo kemi bo nje sherr para ca javesh qe skam me e harru kuuuuurr... me ca kolegjista nga elbasani.. ueee ca qefi :D

ca kolegji ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 25, 2008 4:46 pm

1 pytje per ato qe kan qef te zihen :
keni hang ndonjeher dajak ju qe thoni qe i keni qef??
se po u zune , do te kapin 1her vetem e do te bejne ....
jo per gje , por gocat po thojne me shum i kam qef !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:13 pm

Per pergjigjen e fefes....Po kam henger nga ca cuna gjat 1 sherri Mad Mad Mad
Nga goca fare Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:17 pm

edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
barbi brune
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
barbi brune


Female
Numri i postimeve : 137
Mosha : 31
Vendndodhja : ne boten e kukullave barbi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 26/10/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 26, 2008 12:40 pm

skam nevoje te perzihem sepse me nje telefonate 30 sec mbaron gjithcka dhe une lumturohem dhe te tjeret nxihen........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 7:38 pm

i kam shum qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 8:18 pm

qejf i madh te hash thik...qejf i madh te besh sherr.ca thoni mer..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 2:08 pm

Nqs se je i zoti/e zonja nuk han thik...!!!!!
Pastaj kush perdor thik ne Shqipri?
Pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 34
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 07, 2008 2:23 pm

jo vetem arm.po ci do sherret.un si kam qef.i kam pasur te perdicem dikur po tani jo me. Razz Razz kam heq dore. :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 12:28 am

S.A.M shkruajti:
Nqs se je i zoti/e zonja nuk han thik...!!!!!
Pastaj kush perdor thik ne Shqipri?
Pffff


ska te bej fare i zoti apo e zonja kur ha thik, se nuk i dihet asnjeher, se mund te gjuajn edhe nga mbrapa kraheve me thik, nejse nuk ke se si ta kuptosh se je goc.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 12:32 am

fefe_ shkruajti:
1 pytje per ato qe kan qef te zihen :
keni hang ndonjeher dajak ju qe thoni qe i keni qef??
se po u zune , do te kapin 1her vetem e do te bejne ....
jo per gje , por gocat po thojne me shum i kam qef !


ska 1 njeri qe merret me sherre edhe ska hang te pakten 1her drru...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 1:28 am

po ka re
kto gocat ktu qe thojn i kam qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 1:30 am

rapper_girl shkruajti:
edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol

harrove sa her jemi zen bashk keq fare, gati sa skemi thy brinjet dhe skemi ngel pa flok Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 12, 2008 2:14 pm

fefe_ shkruajti:
po ka re
kto gocat ktu qe thojn i kam qef

Ndoshta mund ta ken per sherret me llafe e jo shkelma Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 15, 2008 2:23 pm

Child In Time shkruajti:
rapper_girl shkruajti:
edhe un po i pergjigjem pyetjes se fefes
sme ka ndodhur te me kene kap e tme kene rrahur, shyqyr Razz:P lol

harrove sa her jemi zen bashk keq fare, gati sa skemi thy brinjet dhe skemi ngel pa flok Laughing

hhahahahaha o mashtruse ku mi dreq
hahahahaha pupu sa genjen hahahaha

sa per temen i kam shume frike sherret dmth sherret me thika, sherre ku derdhet gjak qoft dhe me shkelma apo grushta pale pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 20, 2008 4:55 pm

JAM TU BO 1 SHERR NE HI5 PO KU THEM SHERR CA SHERRI....PUPU CA FJALORIII....EDHE MAMI IM E DI QE PO BEJ SHERR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 22, 2008 12:26 am

KJO SI TEM PER CUNA MA SHUM.UN SPARA BEJ SHERRE.JAM GJTHM E QET E LUMTUR E GEZUAR DHE DUA QE DHE TE TJERET TE JENE ASHU
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:41 pm

Gja e lezetshme....Fun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:46 pm

MenYre JetEsE.AdrEnaLiNE mE pAkicE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:48 pm

sherRI-OPen For FUN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:50 pm

NdonjEher Thu CdESHA qE E hApA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 7:54 pm

Deri taSHi Nuk a MEndDu kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 23, 2008 9:03 pm

bituku85 shkruajti:
Deri taSHi Nuk a MEndDu kjo

mos mashtro shum ti eeeeee hahahhahahah
pfff nai her eshte gallat kur shef sherre dmth varet kush zihet po ne pergjithsi sme pelqejn sherret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Sherret - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Sherret   Sherret - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Sherret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: