Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcap17%a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcap29%a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcap31%a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcap23%a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_lcapa e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_voting_bara e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri fate Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt

Shko poshtė 
+22
123bla returns
Rej
elbasanlli-puro
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
little angel
Endi
toni'world
B.A.K.I. V.I.P.I.
don corleone
Child In Time
angel_wolf
the doctor 2000
rapper_girl
Mars
Soldier Of Fortune
fefe_
AURORA BOREALIS
Lacuna_Coil
play_boy
odise
metallica_death
26 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:10 pm

po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Nov 26, 2008 10:17 pm

Po.Duket qe ne fillim e pelqej apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:46 pm

Po flisja me 1 shoqen time te BEBO...e kam ne gjuh/lexim dhe mbrapa nesh ulet cuni qe kam qef dhe tu fol kshu mo ra puna te ky ti e do e jo kshu kshu thash un si e kupto ti...tha nga menyra qe e shef dhe ti zihesh per gjera qe s'ja vlejn...prap se prap esht shenj e mir

pfffffffff ngela tu u zi...
ishalla po mfuksiono nfund
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:48 pm

S.A.M shkruajti:
Po flisja me 1 shoqen time te BEBO...e kam ne gjuh/lexim dhe mbrapa nesh ulet cuni qe kam qef dhe tu fol kshu mo ra puna te ky ti e do e jo kshu kshu thash un si e kupto ti...tha nga menyra qe e shef dhe ti zihesh per gjera qe s'ja vlejn...prap se prap esht shenj e mir

pfffffffff ngela tu u zi...
ishalla po mfuksiono nfund

:gaga: :gaga:

ishalla er dreq Smile

edhe un bie shume ne sy kur pelqej dike
imagjino eshte marr vesh qe e pelqej ate cunin (shoket e tij e kane kuptu normale qe edhe ti )
boooh se si me duket tani confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Nov 27, 2008 4:52 pm

Ishalla po te funksiono ne ty....
Pff Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 33
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 4:06 am

pak a shume , po jo deri aty qe te behem i besdisshem, sduroj dot veten ashtu!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 11:40 pm

jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jan 28, 2009 12:56 pm

e le te flasi koha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Feb 12, 2009 8:08 pm

varet...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 22, 2009 10:08 pm

le te flasi vdekja per kete punen
se atiuj i jam perpjek per tju duk interesante cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 1:53 pm

hot spicy shkruajti:
le te flasi vdekja per kete punen
se atiuj i jam perpjek per tju duk interesante cheers
po ky postim vlen Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 13, 2009 1:54 pm

mizu e vuri menjeher ne dukje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 6:25 pm

jo.. nuk jam tim qe hapem shum me te tjeret dhe nuk jam tip i komplimenteve...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt   a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e veni ne dukje lehte pelqimin tend ndaj dikujt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: