Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcap17%a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcap29%a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcap31%a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcap23%a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
hot_spicy
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Darkangel
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
angel boy
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Child In Time
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
rapper_girl
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Mars
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_lcapa mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_voting_bara mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 11:37 am

un?sdi si ti pergjigjem te thoja po do mburresha po dhe te thoja jo i bie qe te genjeja :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:45 pm

100%....KA DHE FAKTE Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 1:46 pm

poooo ka fakte 100% :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 3:49 pm

Nrm q po...Kam vet faktet po n'fakt ai person s'me intereson me kshuq kot mban shpresa :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Thu Apr 23, 2009 6:16 pm

don corleone shkruajti:
un?sdi si ti pergjigjem te thoja po do mburresha po dhe te thoja jo i bie qe te genjeja :D

qe esht e njejta gje me mburrjen.... Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:21 pm

hihihihihihi pooooooooo Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:51 pm

ne fb mdoli qe ja kisha rrembyer 6 vetave,
qyyyqqq se di tashi Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Fri Aug 14, 2009 6:27 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
ne fb mdoli qe ja kisha rrembyer 6 vetave,
qyyyqqq se di tashi Razz

kurse mua me doli 10.... Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Sun Aug 23, 2009 12:56 pm

e kam ber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 12:26 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
e kam ber
edhe une tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Empty
MesazhTitulli: Re: a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?   a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a mendoni se jeni te afte tia rrembeni zemren dikujt?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dashuria-
Kėrce tek: