Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcap17%perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcap29%perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcap31%perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcap23%perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
perse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 perse duhet te jetosh?

Shko poshtė 
+37
H_boy354
baks
mario
Enny-Art
don corleone
Nightmare
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
anisa
hot_spicy
Mrs.perfect
Casino Royale
from_sweet_fire
Lacuna_Coil
dj hacker
Slash
AURORA BOREALIS
SupergirL
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
Child In Time
angel_wolf
RioT
Shpirti-pist
fefe_
Venus
Soldier Of Fortune
dj jero
play_boy
odise
rapper_girl
Mars
dead angel
Darkangel
Blue Paradise
metallica_death
41 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:27 pm

tgjith duan t jetojn,as1 sdo me vdek nfund tfundit!
kaq mjafton,tkesh deshiren e mire,e tgjitha jan m t lehta !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mario
Adoleshent
Adoleshent
mario


Male
Numri i postimeve : 34
Mosha : 31
Vendndodhja : ...
Hobi : ......
Koha e lire : ......
Piket : 20
Data e regjistrimit : 09/06/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:31 pm

qe ti tregosh botes qe ti ke dicka per te thene.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:32 pm

qe te jesh happyy :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 9:40 pm

dhuraten e pranon dhe mbreti Razz
jeta esht dhurat,ai qe di ta jetoje do ket se cfar te marr prej saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
baks
Adoleshent
Adoleshent
baks


Male
Numri i postimeve : 48
Mosha : 32
Vendndodhja : aty ku vendos seperioriteti
Koha e lire : amazo il tempo
Piket : 33
Data e regjistrimit : 24/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jun 25, 2009 6:06 pm

se ja vlen sepse perdryshe me mir vrit veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:52 pm

sepse kam lindur per te jetuar....

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jun 26, 2009 8:54 pm

per te par salen qe pagun maloket qe te votojne per ate Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 11:12 pm

te jetosh se ka gjera te mir dhe te kqinja dmth qe te ndjesh dhe ndjenja esht aq e bukur sa ia vlen te jetohet vetem per te ndjere qofte njehere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 27, 2009 11:13 pm

qe mos harrosh se para duhet tvazhdosh...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 11:56 am

Venus shkruajti:
Se s'kam ca bej tjeter!
as une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
andie17
Adoleshent
Adoleshent
andie17


Female
Numri i postimeve : 90
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : muzika,leximi,shetitjet ne bregdet
Koha e lire : surfing the net
Piket : 199
Data e regjistrimit : 08/07/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 11:58 am

Enny-Art shkruajti:
tgjith duan t jetojn,as1 sdo me vdek nfund tfundit!
kaq mjafton,tkesh deshiren e mire,e tgjitha jan m t lehta !
jo pse asnje? une dua te vdes dhe sma mer mendja qe bej perjashtim sepse duhet te kete dhe te tjere qe jane te lodhur nga jeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 2:17 pm

andie17 shkruajti:
Enny-Art shkruajti:
tgjith duan t jetojn,as1 sdo me vdek nfund tfundit!
kaq mjafton,tkesh deshiren e mire,e tgjitha jan m t lehta !
jo pse asnje? une dua te vdes dhe sma mer mendja qe bej perjashtim sepse duhet te kete dhe te tjere qe jane te lodhur nga jeta

16 vjec qenke lodh nga jeta, vaj hallit kur t`shkosh me shum!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 3:45 pm

sepse esht dhurate qe nje her te dhurohet
dhe kur ta jetosh ateher do i jepet pergj e sakte

ps per kte te fundit nuk jam prap i sig
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Fri Jul 10, 2009 5:25 pm

per te sfiduar jeten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 8:54 pm

per te kaluar emocione si keto te sotshmet I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Jul 14, 2009 8:56 pm

per te mesuar me shum nga mjedisi qe te rrethon Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 9:40 pm

Qe te vrasesh mendjen per kete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
perse duhet te jetosh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: