Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcap17%perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcap29%perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcap31%perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcap23%perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_lcapperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_voting_barperse duhet te jetosh? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
fate Njerez shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 perse duhet te jetosh?

Shko poshtė 
+37
H_boy354
baks
mario
Enny-Art
don corleone
Nightmare
LaLuC-I
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
anisa
hot_spicy
Mrs.perfect
Casino Royale
from_sweet_fire
Lacuna_Coil
dj hacker
Slash
AURORA BOREALIS
SupergirL
vdekja_eshte_mundesia
aurel_m131
Child In Time
angel_wolf
RioT
Shpirti-pist
fefe_
Venus
Soldier Of Fortune
dj jero
play_boy
odise
rapper_girl
Mars
dead angel
Darkangel
Blue Paradise
metallica_death
41 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:20 pm

kjo qe tha Mars
plus
te tregosh qe je e afte per gjithcka,ne rradh te jetosh per veten tende,as nuk diskutohet kjo,por do thoja dhe tu tregosh te tjerve se mund tja dalesh e vetme,mund te arrish shumm me lart se parashikmet e te tjerve

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 9:38 pm

te jesh e lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:16 pm

pse lumturia esht gjithcka ne kte jete o njerez, futjani kot!!!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 11:18 pm

EroldCeka shkruajti:
tani per tani me ka shku mendja vetem per te vdek me keto gjera qe me kane ndodh keto dite keshtu qe po pate ndonje dite shpalljen time nje trendafil te bardhe ne arkivolin tim sepse per mua ai trendafil ka lene shume shenje

Shocked mbush ti robo, hajde rini hajde Surprised

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 29
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:06 am

SEPSE JETA ME JEP SHUME ARSYE PER TE JETUAR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:07 am

Child In Time shkruajti:
EroldCeka shkruajti:
tani per tani me ka shku mendja vetem per te vdek me keto gjera qe me kane ndodh keto dite keshtu qe po pate ndonje dite shpalljen time nje trendafil te bardhe ne arkivolin tim sepse per mua ai trendafil ka lene shume shenje

Shocked mbush ti robo, hajde rini hajde Surprised

hahahahaa lere eroldin ylli se i ka si buk e djath kto fjal, frazat e dites pa te cilat ai nuk mund te vazhdoj dot perpara.huhauahauha une jam msuar tani,ohoo jam rehat.. Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:08 am

aha e beka per tu duk, ok Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:22 am

Child In Time shkruajti:
aha e beka per tu duk, ok Laughing


ti fole, sthash gje une Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 3:06 am

Per femrat eci sa ecin e ngelen ne nje vend..Ne nje artikull te gazetes shqip thuhet se nje horm on i ndalon femrat te ecin para...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 11:01 am

per te ngjuar te tjeret kur te ofendojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 12:52 pm

hot spicy shkruajti:
per te ngjuar te tjeret kur te ofendojne

aww pse per kte jetoke ti, kot qe jeton pra ta them un
meqe qeka kshu cke ti se tbej un t`jetosh Twisted Evil

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 1:27 pm

Child In Time shkruajti:
hot spicy shkruajti:
per te ngjuar te tjeret kur te ofendojne

aww pse per kte jetoke ti, kot qe jeton pra ta them un
meqe qeka kshu cke ti se tbej un t`jetosh Twisted Evil
:D really????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 2:36 pm

Glamours' Master shkruajti:
Per femrat eci sa ecin e ngelen ne nje vend..Ne nje artikull te gazetes shqip thuhet se nje horm on i ndalon femrat te ecin para...

Suspect Suspect nuk jam shum dakort por nejse secili ka mendimin e vet psh un e po e perseris qe njerezit jetojne per te mbushur qellimet e tyre qe i kan e vene vetes
kjo eshte nje nga arsyet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 2:41 pm

per ti treguar gjithe botes se me pak dashuri mund te jesh shuuuuuume i lumtur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 3:29 pm

sepse ka ka disa gjera qe si ke ber akoma...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Mar 04, 2009 10:22 pm

per te shijuar dashurin e shum njerzve,per tu gezuar dhe per te kryer misionin tone ne toke perpara se ti mbyllim syt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 9:57 pm

per te shijuar dite si te sotmet


Edituar pėr herė tė fundit nga *...BE YOURSELF...* nė Fri Mar 06, 2009 10:09 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 9:59 pm

sepse jeta te vjen vetem nji here...sic thot daniel steel cdo gje behet vetem nje here ne JETE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:01 pm

dmth jeta e pertejme nuk ekz :D:D prandaj un e jetoj jeten time se vetem nje her me erdhi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Mar 06, 2009 10:01 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
per te shijuar dite se te sotmet

yeahh right.... Smile

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 08, 2009 1:23 am

per te dhene sa me shume dashuri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:32 pm

Per ti ngritur adrenaline vetes,per dit e me shume!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 4:35 pm

hmm..ndoshta ngaqe akoma skam filluar te jetoj ate qe dua dhe po pres tfilloj jeta e vertet...

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Mar 12, 2009 5:01 pm

per ti treguar botes qe jeta eshte e bukur shijojeni e rrezikshme kthejeni ne aventure
e bukur dashurojeni,e cmuar- mos leni asnje sekonde pa jetuar :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 04, 2009 5:17 pm

per ti treguar te gjithve,perfshire dhe vetes tone qe ne mundemi...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: perse duhet te jetosh?   perse duhet te jetosh? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
perse duhet te jetosh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: