Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcap17%cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcap29%cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcap31%cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcap23%cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
angel boy
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Mars
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_lcapcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_voting_barcfare parfumi perdorni? - Faqe 6 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare parfumi perdorni?

Shko poshtė 
+48
geri
pink promise
Grifsha
cycling_boy
*...BE YOURSELF...*
Glamours' Master
G.I.T
gjenta
RioT
anisa
Shpirti-pist
Slash
Mars
123bla returns
angel boy
Burzgoroth
doni
LaLuC-I
free spirit
sweet_girl
Enny-Art
terenc
NoMor3
Angel
cun nga kombinati
Lacuna_Coil
end of an era
GoLdEn BoY
bituku85
enio
Rej
Child Of Darkness
Endi
hot_spicy
kitty
Blue Paradise
Darkangel
odise
Child In Time
dj jero
play_boy
vdekja_eshte_mundesia
rapper_girl
Soldier Of Fortune
fefe_
Une
ceku
don corleone
52 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 9:00 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
ahh tani per te ardh keq skam per momentin
do dhurate? :D :D :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Tue May 26, 2009 9:03 pm

eclips qe po perdor tani me pelqen,esht me verte i mire

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 7:27 pm

sot me bleu anisa GUCCI RUSH
ehh ckemi heq per ta zgjedhur Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 7:45 pm

nsr urgjent do ble amor amor
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 7:45 pm

atje ku do e blesh ti nuk kishte

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sun Jun 07, 2009 11:11 am

kam i parfum qe sja marr vesh emrin po qe ka nje arom shum te vecant dhe i ben vajzat crazy...lol

pastaj kam dhe nje tjeter qe ma ka vjell gjith shoqnia dhe se vej mo se vim te gjith nje ere...esht fjala per bvulgarian...lol...po pres sa te merzitet atyne te filloj ta perdor prap se me pelqen shum....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:21 pm

Hugo Boss

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:22 pm

donna carmen N.Y.
esht mrekullia vet

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Mon Jun 29, 2009 11:24 pm

nje kot fare.. white house..
skam pas koh me dal per te kerku tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Wed Jul 01, 2009 4:58 pm

se shpejti do ble amor amor(ishalla ka) Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Thu Sep 03, 2009 10:20 pm

armani diamond
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 12:06 am

joop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 12:14 am

Darkangel shkruajti:
joop
sa i mir qe esht :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 12:15 am

hahahhah normale ma ke ber dhurat ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 11:46 am

DONNA KARMEN NY

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 1:15 pm

mora ket aqua di gio po qe qeka kot fare se nuk eshte origjinal(se kam perdor fare pothuajse)...
po pres te me sjellin nje tjeter nga italia po akoma se di se car

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 7:48 pm

ska emer
jane shishe te vogla qe me kane ardhur nga anglia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 8:26 pm

H_boy354 shkruajti:
mora ket aqua di gio po qe qeka kot fare se nuk eshte origjinal(se kam perdor fare pothuajse)...
po pres te me sjellin nje tjeter nga italia po akoma se di se car

te ishte origjinale do ta kerkoja parfumin nje xhiro Razz
aqua di gio me cmend fare, uhh sa mpelqen megjithse esht per meshkuj

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 9:07 pm

hahaha ai lloj parfumi esht kot faree esht si uji i bekuar Razz
parfum i mir esht docle&gabana dhe adidas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Fri Sep 04, 2009 11:14 pm

kot fare?????????? Shocked Shocked
duket sa e njef Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1Sat Sep 05, 2009 11:16 am

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
hahaha ai lloj parfumi esht kot faree esht si uji i bekuar Razz
parfum i mir esht docle&gabana dhe adidas

do kesh provu ndonje nga kto qe shiten ktu ne shqiperi...
provoje aqua di gio ne itali dhe do e shikosh...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare parfumi perdorni?   cfare parfumi perdorni? - Faqe 6 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare parfumi perdorni?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: