Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcap17%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcap29%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcap31%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcap23%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?

Shko poshtė 
+39
Darkangel
AURORA BOREALIS
*...BE YOURSELF...*
Hyqmeti '97
EneaETR
CAM-JA GIRL
LaLuC-I
fallen angel
angel boy
Slash
roxy
the doctor 2000
total overdose1
free spirit
hot_spicy
Rej
bituku85
toni'world
GoLdEn BoY
angel_wolf
RioT
Shpirti-pist
CiarA
Child In Time
wooow
cobain
odise
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
ani
Endi
aurel_m131
3bla
Lacuna_Coil
rapper_girl
ceku
fefe_
Soldier Of Fortune
43 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:16 pm

he po thuj kush ta ka dhene labelen si zbutes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:17 pm

free spirit shkruajti:
he po thuj kush ta ka dhene labelen si zbutes

hahahaahahahahahahahaha sa e du ket lart se mjep zbutesa per buzet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:18 pm

po pra vetem per kete............. pppffff ca shoqe qe kam mmmmmmmmm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:49 pm

celularin dhe kuleten.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the doctor 2000
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
the doctor 2000


Male
Numri i postimeve : 519
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Hobi : gjumi,basketball
Koha e lire : dal me shoket
Piket : 0
Data e regjistrimit : 03/08/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 2:52 pm

celularin dhe portofolin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 4:48 pm

Cel , marlboro , portofol dhe 1 gje tjeter qe u shtu sot !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
roxy
Adoleshent
Adoleshent
roxy


Female
Numri i postimeve : 63
Mosha : 30
Vendndodhja : A town called hipocrisy
Hobi : kick +@#č
Koha e lire : I just stay THIRTY SECONDS TO MARS
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Dec 08, 2008 7:06 pm

celsat, edhe leket

koken e harroj ndonje her lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 1:02 am

celulari
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 31
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 1:09 am

celularin dhe portofolin gjithmone me vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 1:11 am

fefe_ shkruajti:
Cel , marlboro , portofol dhe 1 gje tjeter qe u shtu sot !

ca gjeje :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fallen angel
Adoleshent
Adoleshent
fallen angel


Male
Numri i postimeve : 32
Mosha : 29
Vendndodhja : in the darkness of my soul
Hobi : basket&electronic guitar
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 9:36 pm

mp4 portafol cel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 9:42 pm

vetem cel edhe portofoli se thikat mi kane mare policija ca mi ka mare kunati kam ngel pa as i gjo ppppppppppppppppffffffffffffffffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CAM-JA GIRL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:10 pm

MP4 ,IPHONE DHE PORTA FORTTUNA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CAM-JA GIRL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:11 pm

KAQ KETO JAN GJERAT ME TE RENDESISHME NDONJEHERE DHE LIBRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
CAM-JA GIRL
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 5
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:12 pm

MP4,IPHONE DHE PORTA FORTUNA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EneaETR
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar
EneaETR


Male
Numri i postimeve : 6
Mosha : 29
Vendndodhja : Elbasan-Tiran
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:30 pm

Celulari,iPod,ora
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Hyqmeti '97
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 60
Mosha : 34
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Dec 23, 2008 10:47 pm

1. celsat, 2. Celulari 3. portofoli(karta te ndryshme, lek, prezervativ)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 11:54 pm

kisha filluar te mbaja me vete edhe pasqyren deri jave ne kaluar qe e humba Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 1:28 am

leket,celin,dhe facoletat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 2:21 am

leket .....pigletin tim te vockel qe e kam si hajmali(sidomos te provimet)....facoletat...sidomos ne kete periudhe...grrr.....etj etj etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 2:27 am

canten time te madhe ku mbaj tmerrsisht shum gjera qe si heq najher te tipit : ditar, stilolaps, kulet (lek normalisht :p) tualet (laps, rimel), lidhese conversash (qe naiher i nderroj edhe ne autobuz lol), celesa,celularin, stilolaps, parfuum, cigare, spila, letra te lagura, kartolina (qe i marr neper lokale), kutin e qyzeve dhe cd e BEATLES gjithmooon Smile
tani po e kuptoj pse rendon kaq shum canta ime Razz


Edituar pėr herė tė fundit nga Child In Time nė Mon Mar 02, 2009 2:30 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 2:29 am

po qe per aksesor i nderroj zakonisht se kto koh kam fillu me ble ca si shum

edhe veten e marr perher me vete Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 12:11 pm

celin celin dhe portofolin dhe peshkun
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 5:18 pm

cel.esht i pari zakonisht
pastaj vin ca gjera tjera qe pertoj ti them se jan kaq te parendesishme,por qe une nuk i harroj...dua ti kem me vete..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns


Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 34
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 5:26 pm

stilolapsa..letra bosh dhe plot.. fallcoleta... cel.....dhe nje cakmak qe kam 4 muj qe e mbaj perhere.. se di pse e kam shume fixim mgjths nuk eshte i vecante...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» CILAT jane gjerat qe ju argetojne me shume?
» Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
» kush jan gjerat pa te cilat nuk mund te rezistoni?
» kush jane me te sjellshem?
» Kush jane ne te vertete shqipetaret?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: