Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcap17%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcap29%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcap31%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcap23%Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
hot_spicy
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Darkangel
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
angel boy
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Child In Time
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
rapper_girl
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Mars
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_lcapKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_voting_barKush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate shoqeria Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?

Shko poshtė 
+39
Darkangel
AURORA BOREALIS
*...BE YOURSELF...*
Hyqmeti '97
EneaETR
CAM-JA GIRL
LaLuC-I
fallen angel
angel boy
Slash
roxy
the doctor 2000
total overdose1
free spirit
hot_spicy
Rej
bituku85
toni'world
GoLdEn BoY
angel_wolf
RioT
Shpirti-pist
CiarA
Child In Time
wooow
cobain
odise
dj jero
vdekja_eshte_mundesia
play_boy
ani
Endi
aurel_m131
3bla
Lacuna_Coil
rapper_girl
ceku
fefe_
Soldier Of Fortune
43 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 4:06 pm

Portofolin, celularin, oren, nje rreth te vogel te zi qe ve poshte ores qe ka nje kuptim per mua dhe gjithmone mbaj nje varese ne qafe. Jo te njetetn perhere, por mbaj perhere nga nje varese, pastaj mbaj ndonjehere edhe nga ato gjerat e zeza tek duart po nuk eshte se jam i fiksuar qe ti mbaj gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:45 pm

cel,portofol,cakmak,risla!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 5:52 pm

celulari dhe thika , keto i mbaj gjthmone me vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 6:17 pm

celulari, leket, nje rreth te zi te holle qe ma dha free spirit sot ( do e mbaj gjithnje :D )
kto iher per iher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 6:30 pm

po qe puna per pun aksesoresh
ateher varse me metallica , 2 unaza , 1 or qe ma ka dhen vellai , 1 rrip i zi si ai i free spirit me 1 celes qe ma kan dhuru !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 6:53 pm

cel., leket, ora.rrypat e zi ne dore ku normalisht esht dhe ai si i fefes qe na e ka dhen free spirit, dhe normalish nje varese me nje kryq qe nuk e kam hequr nga qafa qe ne moshen 9vjecare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 11:50 pm

Perfundimi eshte qe te gjithe mbajme ate rripin e zi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 11:52 pm

celsat e shpise dhe te punes, celulari , portofoli( pa lek mrena)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 11:53 pm

ca pune ke fillu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 34
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Fri Sep 26, 2008 11:57 pm

ke bilardot ke shatervani poshte, e ke parasysh??
ps po mir e burr sme pysje dot ne msn??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 9:43 am

celulari,nji byzylyk sermi qe kam nji vit qe se heq nga dora,portofoli bosh edhe nji pako me orbit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
aurel_m131
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
aurel_m131


Male
Numri i postimeve : 222
Mosha : 31
Vendndodhja : ----
Hobi : ----
Koha e lire : ----
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sat Sep 27, 2008 7:03 pm

cel.ora.unaza.varsja qe ma kan dhuru...dhe normal portofolin me lek....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 11:57 am

cel dhe leket!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:35 pm

cel,ora,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ceku
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
ceku


Male
Numri i postimeve : 201
Mosha : 31
Vendndodhja : te lagja play_boy mbrapa spitalit
Hobi : te punoj
Koha e lire : pune
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:36 pm

po unaza qe te ka dhuru e dashura aon apo e harrove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 29
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 1:04 pm

portofoli,telefoni,unaza,dhe nje fike te vogel keto i mbaj gjithmone me vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 1:13 pm

em..unaza mpat hum po e gjeta...Razz
e kam dhurat nga 1 person e sdu ta heq
njs...2 parfume ne cant se sben :D
pff pasqyren kreherin lapsin e zi..kremin puder Razz
kto mo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 1:16 pm

cel,portofolin dhe paketin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 2:12 pm

portofol,celular,i-pod,celesat e makines
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:20 pm

cel...makan te gjithe nuk po e permend fare....
portofol me ose pa lek mrena si ta kapi dita ne mengjes. tongue
celesat....varsen....byrzylyk...unazen e kam heq se mu merzit.......etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 55
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 11:38 am

kam nji te bardh kshu qe me rri ne dore...po ashu kam dhe nji me shenjen e bricjapit...sjam bricjapi po e mbaj..se ashu eshte nji mhb P:P:P:p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 6:23 pm

celesat e punes celularin llastikun e flokeve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 6:35 pm

kam dhe varesen se harrova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 55
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Tue Sep 30, 2008 9:46 pm

po ke dhe floket e burr Razz:P:P:P hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:32 am

canten, aty mbaj plot gjera por sa po pertoj ti them taniiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Empty
MesazhTitulli: Re: Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?   Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush jane gjerat qe mbani gjithmone me vete?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» CILAT jane gjerat qe ju argetojne me shume?
» Cilat jane gjerat me t rendesishme per nje adoleshent?
» kush jan gjerat pa te cilat nuk mund te rezistoni?
» kush jane me te sjellshem?
» Kush jane ne te vertete shqipetaret?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: