Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap17%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap29%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap31%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap23%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
hot_spicy
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Darkangel
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
angel boy
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Child In Time
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
rapper_girl
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Mars
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcappo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_voting_barpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 po te gjenit leke ne toke cdo te benit?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next

po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
do i merrnit per vete
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap70%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 70% [ 16 ]
do i ndanit mes shokeve
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap17%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 17% [ 4 ]
do ja falnit nje lypesi
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap4%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
do blinit dicka
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap4%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
do ndihmonit nje sakat
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_lcap4%po te gjenit leke ne toke cdo te benit? I_vote_rcap
 4% [ 1 ]
Totali i votave : 23
 

AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone

Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 29
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 1:43 pm

Ckemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:24 pm

ti gjej tani do i fusja ne xhep se me duhen , ti kisha gjet para 2 javesh do qerasja shoket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Sep 20, 2008 3:36 pm

skam votuar asgje se ska shance te gjej aq shume lek sa te bej njeren prej opsioneve.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 3:32 am

votova do e merrja per vete jo per gje po kur kam qene me e vogel e mora ate 50 lekesh qe gjeta ne toke hihihi
kjo eshte sh e vertet Smile

edhe nqs me ndodh tani them se te njejten gje do beja jo per gje po ashtu sic ste fal njeri ashtu as un nuk fal, te zgrapin nga leket sot kshu qe dhe una ne te njejten menyre do veproja Wink Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitorpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:31 am

direkt ne xhep Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro

Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 28
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:36 pm

po te dalin, do ti harxhoja me shoqnine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:49 pm

E para punes do i merrja pastaj do shihja e do beja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 10:57 pm

do e merja per vete.pastaj rruges si dihet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_

Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:43 pm

do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 11:47 pm

do i fusja ne xhep dhe do vazhdoja rrugen Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Mon Dec 01, 2008 1:49 am

normale qe do ti merrja :D po pastaj se di se ca do beja..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash

Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Fri Dec 12, 2008 12:37 am

normale qe do i fusja ne xhep,kush eshte ai qe sdo ta bente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise

Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 29
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:46 am

edhe pse leket e gjetura nuk prishen "kane thene plakat e vjetra"
une per vete do pija me shoqerine
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 12:49 am

NE XHEP.....DHE MILKA,BIRR,KAFE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej

Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 28
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sun Dec 14, 2008 1:04 am

Varet sa do ishin.Se nuk ulet robi per 20 lek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpo te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:31 pm

kam gjet leke ne toke dhe cdo here qe kam gjetur i kam futur ne xhep :D Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:34 pm

normale qe do i fusja ne xhep
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1

Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 29
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Sat Dec 20, 2008 6:46 pm

ne xhep...Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 4:07 pm

po tja jepja nonji te varfri hmmmm baku ime do qante per milkaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
MeTallicA

Male
Numri i postimeve : 237
Mosha : 34
Vendndodhja : rendesi ka qe ndodhem diku... kur ta gjej do e them ktu :)
Hobi : se njof ket cunin :P
Koha e lire : hmm sma kan zen syt nga ka ik... zot shnet po ha :P
Piket : 5
Data e regjistrimit : 17/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:13 pm

fefe_ shkruajti:
do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol

do i baja cunat dru fare :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 29
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:14 pm

MeTallicA shkruajti:
fefe_ shkruajti:
do i fusja lloto se do kisha shans me ato leket , perderisa i gjeta rruges lol

do i baja cunat dru fare :D:D

hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Wed Jan 07, 2009 5:15 pm

hot spicy shkruajti:
po tja jepja nonji te varfri hmmmm baku ime do qante per milkaaaaaaa

nqef nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy

Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 30
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 12:46 am

ne xhep me vlla sbehet llaf Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maria gracia
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
maria gracia

Female
Numri i postimeve : 339
Mosha : 29
Vendndodhja : disa banka larg hot spicy dhe komshije me lacuna coil
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 08/01/2009

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 1:03 am

do i fusja ne qyp se kam dhe ca florinj atje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1Thu Jan 08, 2009 4:25 pm

do i merrja per vete

_________________
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content
po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Empty
MesazhTitulli: Re: po te gjenit leke ne toke cdo te benit?   po te gjenit leke ne toke cdo te benit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
po te gjenit leke ne toke cdo te benit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: