Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap17%Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap29%Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap31%Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcap23%Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_lcapCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_voting_barCila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate shoqeria dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???

Shko poshtė 
+11
dj jero
anisa
Slash
maria gracia
Lacuna_Coil
Child In Time
sweet_girl
angel boy
hot_spicy
fefe_
play_boy
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
bleona
Adoleshent
Adoleshent
bleona


Female
Numri i postimeve : 21
Mosha : 24
Vendndodhja : tirane
Piket : 53
Data e regjistrimit : 05/02/2011

Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???   Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Feb 05, 2011 11:45 pm

se duroj dot kimine ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SeNoRiTa
Adoleshent
Adoleshent
SeNoRiTa


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 25
Vendndodhja : Albania
Hobi : Muzika , Sportet & Vizatimi
Piket : 105
Data e regjistrimit : 04/07/2011

Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???   Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 18, 2011 3:19 pm

Fizikenn >.<
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???   Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 26, 2011 1:53 pm

te gjitha

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???   Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ??? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte ajo ore qe nuk ju pelqen ne shkolle dhe pse ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale :: Shkolla-
Kėrce tek: