Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap17%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap29%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap31%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap23%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcappubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_voting_barpubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pubi juaj i preferuar.

Shko poshtė 
+18
Glamours' Master
3bla
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
hot_spicy
bituku85
rapper_girl
RioT
Soldier Of Fortune
Realkatil
Mars
dj jero
Darkangel
dead angel
play_boy
odise
fefe_
don corleone
22 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2

pubi juaj i preferuar.
kupido
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap27%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
sigenito
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap27%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 27% [ 3 ]
tekila club
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap36%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 36% [ 4 ]
cocoloko
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_lcap9%pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 I_vote_rcap
 9% [ 1 ]
Totali i votave : 11
 

AutoriMesazh
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:18 pm

un te paren
kam nje pafundesi kujtimesh atje
edhe per vit te ri atje isha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:21 pm

uuuu sme ke then si ja kalove.
ja sot pasdite mund ta sjelli tel. babi se ka ik ta rreguloj.
do mtregosh eeeeee.!!!!!

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 2:25 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
uuuu sme ke then si ja kalove.
ja sot pasdite mund ta sjelli tel. babi se ka ik ta rreguloj.
do mtregosh eeeeee.!!!!!
e ngela duke te marr po sme pergj njeri
do tet treg yyyyyyyyyyyyyyyyhhhhhhhhhhhhhyyyyyy
sa gjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
3bla
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
3bla


Male
Numri i postimeve : 665
Mosha : 33
Vendndodhja : ne itali
Hobi : ska.....
Koha e lire : ska kohe te lire per asgje pervec internetit
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/09/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 3:40 pm

sigenito
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 7:05 pm

galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 7:10 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 7:48 pm

Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!

5 majin me sakt

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 7:50 pm

Fly ne dr :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 9:03 pm

jam ne medyshje per keto ku ta bej dtl...te galaktiku apo te coco loco Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 9:09 pm

un jam per te galaktiku :D Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:03 pm

kupido e pelq shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:42 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!

5 majin me sakt
6 dhe eshte e sigurt!Jan akoma lajmerimet neper qytet!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:43 pm

Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!

5 majin me sakt
6 dhe eshte e sigurt!Jan akoma lajmerimet neper qytet!

esht 5 se mke tregu bileten.e kam pas dhe une ne fakt por mka humb.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:47 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!

5 majin me sakt
6 dhe eshte e sigurt!Jan akoma lajmerimet neper qytet!

esht 5 se mke tregu bileten.e kam pas dhe une ne fakt por mka humb.
Tani nese sbeson kontrollo neper koshe plehrash,shtylla,mure etj...
do e gjesh pa tjeter nje lajmerim te asaj dite :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:49 pm

Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
Glamours' Master shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
galaktiku. ishalla i mbushet mendja nje shoqes tba bej naj ''dasem'' andej.
Me kujton 6 majin!

5 majin me sakt
6 dhe eshte e sigurt!Jan akoma lajmerimet neper qytet!

esht 5 se mke tregu bileten.e kam pas dhe une ne fakt por mka humb.
Tani nese sbeson kontrollo neper koshe plehrash,shtylla,mure etj...
do e gjesh pa tjeter nje lajmerim te asaj dite :D

ok ashu e lejm..

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:54 pm

Nuk behet ndryshe!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon May 11, 2009 11:54 pm

cberi 28, cberi 29 Razz:P

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:33 pm

galaktiku perfundimisht :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 08, 2009 9:33 pm

galaktiku dhe glow
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:06 pm

nga kto ktu lart shkoj me shum tek tequila per shkak te gjergjit se e gjej gjithmon aty..

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 23, 2009 10:10 pm

glow, kupido tequila galaktiku dhe mmmmmpo disko futet ktu? nejse disko i Imperialit ishte woooowwww

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: pubi juaj i preferuar.   pubi juaj i preferuar. - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pubi juaj i preferuar.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Sondazhe-
Kėrce tek: