Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
my music - Faqe 2 I_vote_lcap17%my music - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
my music - Faqe 2 I_vote_lcap29%my music - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
my music - Faqe 2 I_vote_lcap31%my music - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
my music - Faqe 2 I_vote_lcap23%my music - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
my music - Faqe 2 I_vote_lcapmy music - Faqe 2 I_voting_barmy music - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri shoqeria fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 my music

Shko poshtė 
+10
angel_wolf
rapper_girl
don corleone
Darkangel
Lacuna_Coil
Child In Time
muzikanti
total overdose1
fefe_
dj jero
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:00 pm

rihanna ft t.i(KJO ESHTE KENGA ME E DEGJUAR E KETIJ MUAJI NE YOUTUBE)


[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:00 pm

EMRI I KENGES ESHTE LIVE YOUR LIFE SE HARROVA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:03 pm

ca shijesh kan njerzit!!!! Razz sa te ndryshme. mua kjo kenge mu merzit qe ne vargun e pare. spo e duroja doot. Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
my music - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:09 pm

ku e di une.......prandaj eshte kenga me e kerkuar tani per tani?!nuk e di..pse gjysma e botes1,001,81212 e kane pare kete kengen dhe eshte me e bukura me e momentin...pffffff ku di gje une pse me duket e bukur?!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Oct 06, 2008 4:25 pm

[url][/url]

ISHAALLA DEEEEEEEEEEL
VDEEEES VDEEEEES MAROOJ
O ZOT E DU KTE KENGEN DHE GRUPIN :D

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 2:45 pm

[url][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Nov 01, 2008 3:05 pm

ALBAN SKENDERAJ &MIRIAM CANI-LET ME DIE WITH YOU


[url=
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

my music - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Mar 19, 2009 10:42 pm

o arl flm qe na kujtove Helloween-at.. Smile