Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
my music Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
my music Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
my music Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
my music Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
my music Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
my music Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
my music Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
my music Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
my music Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
my music I_vote_lcap17%my music I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
my music I_vote_lcap29%my music I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
my music I_vote_lcap31%my music I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
my music I_vote_lcap23%my music I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
hot_spicy
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Darkangel
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
angel boy
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Child In Time
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Blue Paradise
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Child Of Darkness
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
rapper_girl
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Mars
my music I_vote_lcapmy music I_voting_barmy music I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 my music

Shko poshtė 
+10
angel_wolf
rapper_girl
don corleone
Darkangel
Lacuna_Coil
Child In Time
muzikanti
total overdose1
fefe_
dj jero
14 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 3:08 pm

ketu mund te coni kenget tuaja te preferuara ne menyre te tille qe edhe ata qe si njohin grupet ose kengetaret e preferuar te kene mundesi te njihen me mire

ja po filloj une i pari.Kenga qe do te ve tani eshte cilesuar si kenga me e mire per vitin 2008.hiti me i kerkuar ne tere boten..eshte e papare nje kenge verore qe te freskon..kur bihej kjo kenge ne disko se keni idene ca behej...RIO-SHINE ON(une po ve versionin e remixuar sepse me pelqen me shume[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 3:25 pm

djaskd" border="0" alt=""/>
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 3:38 pm

he mo se na keni bere kurioz me kenget tuaja.ti shofim i her ketu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 14, 2008 4:01 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 15, 2008 5:04 pm

nicola fassano ft pat rich-75 brazil street (e papame ja vlen ta degjoni)[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Wed Sep 17, 2008 11:51 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Thu Sep 18, 2008 9:00 pm

https://www.youtube.com/watch?v=zyup4uVJTlE

https://www.youtube.com/watch?v=NQQdsKH3Qt8

https://www.youtube.com/watch?v=Pfgcbtg7Lw8

https://www.youtube.com/watch?v=GFxRkgPeQ7U

https://www.youtube.com/watch?v=Wws7mnMewPw
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Tue Sep 23, 2008 11:31 pm

shume e bukur kjo kenga
[url=][/url] :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
muzikanti
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:00 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
muzikanti
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:17 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
muzikanti
Adoleshent
AdoleshentMale
Numri i postimeve : 19
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : luaj ne vegla te ndryshme muzikore
Piket : 0
Data e regjistrimit : 27/09/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:34 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 12:36 pm

uhhhhhh sa e madhe ac/dc-thunderstruck...shume fiskim kjo kenga :rock on:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Sun Sep 28, 2008 2:25 pm

https://www.youtube.com/watch?v=mh5FOdXncE4&feature=related
ESHT ULERIIME

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:13 pm

kjo kenga eshte shume e papame[url=][/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:51 pm


_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
my music Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:51 pm

po kjo e imja do dali gje apo po e bardh do rri? scratch

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
my music Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 5:53 pm

un spo di ta ve me ndihmoniiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:04 pm

shiko instruksionet tek fillimi i temes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:05 pm

jo mi lacuna dhe kenge jote doli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:05 pm

flm shume dj jero
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:07 pm

dj jero shkruajti:
jo mi lacuna dhe kenge jote doli

me verte. iiii sa mire. ate kenge e kam fixim. e dua aq shum sa ca tthem. vdes fare. Smile :rock on:

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
my music Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:09 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:10 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 33
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:11 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1Mon Sep 29, 2008 6:16 pm

u si kercen ky michael jackson..i madh eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

my music Empty
MesazhTitulli: Re: my music   my music Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
my music
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: