Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcap17%keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcap29%keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcap31%keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcap23%keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_lcapkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_voting_barkeni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge

Shko poshtė 
+33
Iron Snake
anisa
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
Lacuna_Coil
Slash
Darkangel
Blue Paradise
Andi
hot_spicy
Joker
3bla
Child In Time
Ernesto_Guevara
bituku85
metallica_death
cobain
odise
fefe_
wooow
play_boy
saturno
Mars
SupergirL
dead angel
dj jero
Endi
ani
rapper_girl
total overdose1
Soldier Of Fortune
vagabondi_eri
37 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 2:24 am

Blue Paradise shkruajti:
po me kam provuar
e kishte emrin nomor3 Razz

ahahah,edhe un edhe un, vetem se ndryshon emri kuptohet :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 29
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:41 am

aspirina :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 3:18 pm

Slash shkruajti:
aspirina :gaga: :gaga:

DHE PARACETAMOL Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:09 pm

une jo...dhe sjam kurioze ne fakt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:10 pm

hmmmm jo deri tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:11 pm

hahahaah jo deri tani thot :D:D un jo dhe skam nermen te provoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 7:24 pm

jooooooooooooo,as nuk dua taprovoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 8:30 pm

jo dhe as qe kam ndermend te provoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:12 pm

dhe un thoja dikur kurr sdo hy ne casino , por hyra , keshtu qe dhe ju x drogen e keni kot lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:14 pm

fefe_ shkruajti:
dhe un thoja dikur kurr sdo hy ne casino , por hyra , keshtu qe dhe ju x drogen e keni kot lol

haha tamam :D
i cant wait derisa t`pergjigjem pozitivisht ktu bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 35
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:59 pm

Une se marr vesh iher? Se kuptoj pse tgjith qe keni shkruar ktu mohoni faktin qe jeni te droguar...kush me shum e kush me pak...Ose nuk doni ta thoni, ose nuk jeni ne dijeni qe jeni droguar...
Une, per te qene i sinqerte drogohem perdite, madje ka raste dhe 3 ose me shume here ne dite.
Meqe tema thote: keni provuar ndonje lloj droge, un pergjigjem: PO, natyrisht...
Nuk ka dite qe spij kafe, dhe ndonjeher e kam te nevojshme. E di qe ne doza te tepruara nuk ben mire, por skemi ku ta cojme topin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:44 pm

pse thu vetem kafen ti
thuji dhe gjerat e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:47 pm

Iron Snake shkruajti:
Une se marr vesh iher? Se kuptoj pse tgjith qe keni shkruar ktu mohoni faktin qe jeni te droguar...kush me shum e kush me pak...Ose nuk doni ta thoni, ose nuk jeni ne dijeni qe jeni droguar...
Une, per te qene i sinqerte drogohem perdite, madje ka raste dhe 3 ose me shume here ne dite.
Meqe tema thote: keni provuar ndonje lloj droge, un pergjigjem: PO, natyrisht...
Nuk ka dite qe spij kafe, dhe ndonjeher e kam te nevojshme. E di qe ne doza te tepruara nuk ben mire, por skemi ku ta cojme topin.


nuk jan ne dijeni se ku ta gjejn ta din dhe te mburren me faktin qe ''kan provu drogen''
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:48 pm

po un qe pi pothuajse cdo dit neskafe lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:52 pm

Child In Time shkruajti:
po un qe pi pothuajse cdo dit neskafe lol

aha arl,ti je per qender rehabilitimi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 11:55 pm

haha sa rend Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Angel
Adoleshent
Adoleshent
Angel


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 30
Vendndodhja : pune per mua
Hobi : Skateboard(megjithese rrezohem sa here)
Koha e lire : pikturoj, sms me ore te tera, pc, gallata me shoqerine
Piket : 8
Data e regjistrimit : 29/11/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 12:00 pm

ne nje menyre apo ne nje tjeter se mohoj faktin se kam provuar droge dhe e konsumoj cdo dite ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 3:31 pm

per cfare droge e ke fjalen ti lart per ilace
se ne ket menyre jemi drogu te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Apr 17, 2009 4:39 pm

se kam provuar e skam per ta provuar kurr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:03 pm

dihej qe 1 dit do i futeshim listes se zeze Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 4:09 pm

vetem nje here....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Aug 27, 2009 4:59 pm

jo asiher po do kisha dasht ta provoj i her
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ninel
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 17
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/06/2010

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 17, 2010 3:15 pm

Jo, nuk kam provuar asnjehere asnje lloj droge....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge   keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
keni provuar ndonjeher ndonje lloj droge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» keni humbur ndonjeher ndonje te aferm/shok?
» vera po afron a keni ndonje plan se ku do ikni?
» KENI PAS NDONJE HERE 2 OSE 3 TE DASHURA NE TE NJEJTEN KOHE???per cunat PO JU GOCAT KENI PAS NANJE HERE 2 OSE 3 TE DASHUR NE NJE KOHE??????
» Keni qar ndonjeher per dashuri??
» keni puth ndonjeher person te te njejtit seks???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: