Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcap17%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcap29%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcap31%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcap23%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si do ishte jeta jone pa prinderit tane?

Shko poshtė 
+28
hot_spicy
kumbari
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
SupergirL
ani
Iron Snake
fefe_
angel_wolf
Realkatil
Blue Paradise
play_boy
cobain
odise
Mrs.perfect
Endi
dj jero
Child In Time
doni
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Venus
Mars
RioT
dead angel
rapper_girl
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 1:26 pm

bosh por do mesohemi.kjo eshte jeta,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 11:42 pm

vetem lumturi un nuk do te kisha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 11:46 pm

mendoj se mosha me perfekte per te jetuat pa prinderit esht 18 vjec, sepse ateher je i zoi te sigurosh vet jetesen. siguron pune, leke, shtepi dhe mbi te gjitha je i lire, mund ti marresh vet vendimet dhe sdo jesh i varur nga asnje
shkurt mhb do ishte shum mir per mua...edhe pak koh dhe un do ndahem te jetoj vetem, te marr vet ne drejtim jeten time, i just cant wait!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf


Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 02, 2008 11:50 pm

te njejtin mendim me ket lart :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:32 am

Child In Time shkruajti:
mendoj se mosha me perfekte per te jetuat pa prinderit esht 18 vjec, sepse ateher je i zoi te sigurosh vet jetesen. siguron pune, leke, shtepi dhe mbi te gjitha je i lire, mund ti marresh vet vendimet dhe sdo jesh i varur nga asnje
shkurt mhb do ishte shum mir per mua...edhe pak koh dhe un do ndahem te jetoj vetem, te marr vet ne drejtim jeten time, i just cant wait!

18 vjec???

po talesh ti

ndryshoje ate 1 me 2

ti do lesh shkollen qe te jetosh vetem?

se lek per shkoll , qera e per te jetu si ben dot kurr nese je dhe ne shkoll!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 12:45 am

i ben i ben, do te ta vertetoj un qe po. me beso!

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 1:01 am

cobain shkruajti:
ah kam vuajtur shume kur isha vockel fare...dhe mendoja qe mami im dhe babi im do vdesi nji dite...me zinte ankthi,i shikoja ata edhe me vinte per te qar...edhe tashi e kam perseri kte pjes te ankthit.po pse jo jam duke shijuar akoma pranin e tyre...dhe duhet ta shijom cdo dite qe na jepet mundesia...dit per dite mengjes per mengjes...se pa to ne kte mosh jemi kot fare..jo ne kte mosh po pranine e tyre dhe kshillat e tyre do ti ndjejm gjith jeten...dhe do na mari malli shume shume shume shume kur ato mos jen me aty...dhe mua si gjithmon do me zeje ai ankthi i perjetshem

aahh kjo ka qen frika ime e vetme kur kam qen e vogel.
sinqerisht une akoma vuaj dhe qaj si kalama i vogel kur e mendoj qe nje dite do ngrihem ne mengjes dhe nuk do gjej me....nejse se as nuk dua ta mednoj por e kam te pamundur..... Crying or Very sad Crying or Very sad

I love u mum

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 11:59 am

Child In Time shkruajti:
mendoj se mosha me perfekte per te jetuat pa prinderit esht 18 vjec, sepse ateher je i zoi te sigurosh vet jetesen. siguron pune, leke, shtepi dhe mbi te gjitha je i lire, mund ti marresh vet vendimet dhe sdo jesh i varur nga asnje
shkurt mhb do ishte shum mir per mua...edhe pak koh dhe un do ndahem te jetoj vetem, te marr vet ne drejtim jeten time, i just cant wait!


Mohim Mohim Mohim No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 7:13 pm

varja, esht shum e veshtir te kuptohet per sa koh qe sjeni ne vendin tim

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 7:14 pm

si una pa cigare hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 03, 2008 7:22 pm

shum ndryshe nga jet tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 26
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 9:36 pm

jeta pa prindrit tane do ishte shume me e mire sec eshte
do ishte e pashifshme
ulerime
ca nuk do jepja qe vetem nje dite te jetoja pa ta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 9:21 pm

se di.Gjith jeten eshte koh e gjate.2 muj do jet gallat pastaj,se di
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bituku85
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
bituku85


Male
Numri i postimeve : 311
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Piket : -33
Data e regjistrimit : 23/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 9:43 pm

se di.se kam menu na1 her...per na1 periudh tshkurter do ishte yll fare.po srri dot gjith kohen pa ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elbasanlli-puro
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
elbasanlli-puro


Male
Numri i postimeve : 273
Mosha : 29
Vendndodhja : elbasan
Hobi : noti~basketbolli~boksi
Koha e lire : perhere
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Dec 03, 2008 9:46 pm

boshe....
kot...
e ulet... Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kumbari
Adoleshent
Adoleshent
kumbari


Male
Numri i postimeve : 25
Mosha : 28
Vendndodhja : durres
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 5:42 pm

nuk do mund ta mendoja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 6:40 pm

pyes veten a do kisha jete un?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 7:40 pm

do vi koha qe qe te vertetojm kte qe eshte then,por si tani qe ska ardh dhe ateher kur te vi do jet nje tmerr i vertet.vetem kur e mendoj uuuuuuh si behem,eshte gjeja me e cmuar qe na ka dhen jeta,ah se harrova eshte dhe dashuria :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:07 pm

HAHAHAHAHA SA I MIR QE ESHT KY LART
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:08 pm

do behesh dhe ti nje dit nene,dhe femijet e tu kshu do pergjigjen Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:09 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
do behesh dhe ti nje dit nene,dhe femijet e tu kshu do pergjigjen Razz
A THUA VALLE???JO PER NAI GJA PO UN DUA CUNA DHE ATO DUAN MA SHUM BAAAABIN Mohim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:10 pm

nuk eshte e then qe duan babin me shum,ti e njeh nje qe do mamin apo jo,edhe ate shprehjen e di per nenen vras...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:11 pm

PER BABIN VRITEM KURSE PER SHPIRTIN....AHU VARI LESHT MER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:14 pm

per nenen vras per babin vritem,per shejtanen vras kto dy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 04, 2008 8:15 pm

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA...... KY LART RREN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do ishte jeta jone pa prinderit tane?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: