Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcap17%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcap29%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcap31%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcap23%si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
hot_spicy
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Darkangel
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
angel boy
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Child In Time
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Blue Paradise
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
rapper_girl
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Mars
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_lcapsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_voting_barsi do ishte jeta jone pa prinderit tane? I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 si do ishte jeta jone pa prinderit tane?

Shko poshtė 
+28
hot_spicy
kumbari
elbasanlli-puro
bituku85
Rej
SupergirL
ani
Iron Snake
fefe_
angel_wolf
Realkatil
Blue Paradise
play_boy
cobain
odise
Mrs.perfect
Endi
dj jero
Child In Time
doni
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
Venus
Mars
RioT
dead angel
rapper_girl
don corleone
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 32
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:06 pm

e merzicme per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:09 pm

shuuuuum mire tpakten do ishim te lire ahhhhh sikur
po nga ana tjeter do ishte veshtire per vet faktin se kemi nevoje per ushqim e veshmbathje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 31
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 8:22 pm

ferr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:49 pm

nuk e kam iden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 9:50 pm

Udhekryq edhe me nje hapesire te madhe e boshe brenda nesh!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Sep 08, 2008 11:18 pm

Fushe me lule, po kohe me stuhi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 9:58 am

Pa leke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Tue Sep 09, 2008 10:00 am

ne fillim qef,gallat rhat, pastaj katastrofe (mendoj une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:45 pm

ca te them un ene mire ene keq ........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 30
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 12:47 pm

mire ngaqe do boshim llaka llaka gjithe kohes "pse gjoja sbojm tashi ne llaka llaka"dhe keq se do boeshim keq per leke..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 3:47 pm

GREAT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 32
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 4:51 pm

ne fillim do qeshnim me vone od qanim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:37 pm

uaa as nuk e imagjinoj dot...un per pak dit largohem me merr malli dhe ja ndjej mungesen dhe nevojen...un mamin dhe babin i kam si shok e si shoqe dhe i kam me verte sh sh xhan!!!se imagjinoj dot jeten pa ato..me mir te mos isha edhe un po te mos ishin ato!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 29
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Sep 11, 2008 7:41 pm

nuk do te isha ketu ku jam.edhe pse me bertasin ndonjehere prap i dua shum se e di qe e kan per te miren time dhe se pa te bertiturat e tyre sic e thash edhe pak me par nuk do te isha ketu ku jam.prindi esht gjeja me e shtrenjt pas motres dhe vetes. meqe ra fjala te prinderit i puth fort.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 32
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 11:40 am

nuk mund ta imagjinoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 57
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 11:49 am

ah kam vuajtur shume kur isha vockel fare...dhe mendoja qe mami im dhe babi im do vdesi nji dite...me zinte ankthi,i shikoja ata edhe me vinte per te qar...edhe tashi e kam perseri kte pjes te ankthit.po pse jo jam duke shijuar akoma pranin e tyre...dhe duhet ta shijom cdo dite qe na jepet mundesia...dit per dite mengjes per mengjes...se pa to ne kte mosh jemi kot fare..jo ne kte mosh po pranine e tyre dhe kshillat e tyre do ti ndjejm gjith jeten...dhe do na mari malli shume shume shume shume kur ato mos jen me aty...dhe mua si gjithmon do me zeje ai ankthi i perjetshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:08 pm

nuk eshte se si dua po sinqerisht kam shuuume nevoje te jeeem e lire kshu qe do ishte gallat fare te jetonim vetem edhe pse e di qe do na duheshin leke dhe ushqim po ska prb Laughing sa qeejf mer aman, vetem.. ehhhhh ca sdo beja LaughingLaughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 31
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:10 pm

nuk e di do ishte ferr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 34
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:11 pm

e ke parasysh diten NJE DIT PA MAKINEN TIME duhet te jet nje dit ku te jet NJE DIT PA PRINDERIT TANE Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:11 pm

vallaj shum do doja mos ishin po edhe pa ato nuk bahet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:13 pm

Blue Paradise shkruajti:
e ke parasysh diten NJE DIT PA MAKINEN TIME duhet te jet nje dit ku te jet NJE DIT PA PRINDERIT TANE Laughing Laughing Laughing

hahahahhahahaha e ke myt Laughing Laughing Laughing Laughing :gaga: :duartrokitje: Qef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 32
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Sun Oct 12, 2008 7:15 pm

QEROSA... HAHAHHAHA DMTH JETIMA :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 3:22 pm

shume here kam menduar qe nje dite nuk do i kem me ne krah ato dhe kjo gje me cmend sado kontradikta qe kam me ato prap se prap nuk i urrej perkundrazi me ben qe ti dua akoma me shume. pa prinderit jeta eshte thjesht e pakuptimte per mendimin tim normale ne kete moshe qe jam nuk arrij tja dal dot pa to por me kalimin e kohes duke u rritur e duke kuptuar eshte dicka qe eshte mese e natyrshme qe nje dite do jemi vetem dhe kete nuk mund ta ndryshojme dot...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:25 pm

Un kam ndenjur 6 muaj pa mamin...ishte vdekje....s'duroj dot pa ato...Dhe gjat kohes qe kam qen pa mamin me kan ndodhur shum gjera te kqija Sad Sad
Dhe kur isha pa babin disa dit me merrte malli...
Nuk rri dot me 1 nga ato..i dua te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 31
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1Fri Oct 31, 2008 12:30 pm

KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Empty
MesazhTitulli: Re: si do ishte jeta jone pa prinderit tane?   si do ishte jeta jone pa prinderit tane? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
si do ishte jeta jone pa prinderit tane?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Pse dalim nga natyra jone ..?
» Prinderit e Sotem
» Nese jeta juaj do te ishte nje roman,si do ta titullonit?
» Jeta - A e jetojme ne jeten, apo eshte pikerisht jeta duke na jetuar ne?!
» Muzika jone popullore

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: