Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcap17%Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcap29%Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcap31%Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcap23%Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
hot_spicy
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Darkangel
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
angel boy
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Child In Time
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Blue Paradise
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
rapper_girl
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Mars
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_lcapCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_voting_barCmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate dashuri Njerez
December 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:51 pm

nqs do kisha mundesine do te prisja te dyja duart(jo te gjith krahun)dhe do te vendosja putra tigri.edhe arrihet mendoj un,sepse mjeksia ka hec shum perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
saturno
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
saturno


Female
Numri i postimeve : 442
Mosha : 29
Vendndodhja : Jam aty ku duhet te isha
Piket : -37
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:02 pm

verte do e beje nje gje te tille sdo kishe mundesi te ndeje asgje me ato putrat ado perkedhelje dot njeriun tend te zemres sdo haje dot buke rehat dhe per veten sdo kujdeseshe dot ii kete sdo e beja dot kurre kjo vetem cmenduri seshte nejse un se di po cmendurira edhe mund te bej por jo per te hyre ne librin guinnes..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:05 pm

e di qe duart jan mjet qe ndjejne por nuk eshte e then qe te jene mjeti fundit,mos harro se eshte zemra qe ndjen gjithcka.do ta beja me miratimin e grus:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:56 am

kam mesu te dredh duhan Razz dhe te mbaj ritmin ne bateri vetem duke pare , pa asnje lloj prove dhe kur e kam ber per her te 1 e kam be tamam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 8:42 pm

nje puthje super e gjate Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1Mon Sep 21, 2009 12:40 am

whatever man Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Empty
MesazhTitulli: Re: Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes   Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cmenduria juaj per te hyre ne librin Guinnes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: