Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcap17%SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcap29%SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcap31%SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcap23%SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_lcapSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_voting_barSA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?

Shko poshtė 
+49
NIKI
Nightmare
anisa
gjenta
Glamours' Master
Blue Paradise
Slash
*...BE YOURSELF...*
Crash Override
sweet_girl
AURORA BOREALIS
LaLuC-I
Enny-Art
the doctor 2000
maria gracia
Ernesto_Guevara
Grifsha
elbasanlli-puro
doni
hot_spicy
ani
angel_wolf
free spirit
smart devil
metalhead
Child Of Darkness
cobain
dj jero
play_boy
odise
3bla
SupergirL
aurel_m131
CiarA
Venus
Child In Time
Soldier Of Fortune
vdekja_eshte_mundesia
RioT
fefe_
SIMPATIKU_DR
dead angel
bad boy
Endi
total overdose1
rapper_girl
Lacuna_Coil
Burzgoroth
don corleone
53 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriMesazh
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 1:25 pm

jojo mka prish dashuria Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 37
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 3:46 am

kam rene pak se 10 e kisha te sigurume me pare!Po tashi per tashi 6 po i her!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 5:31 pm

kam arrit te 10 Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 5:38 pm

kam shku poshte 1...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 6:02 pm

aty ke 8
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 6:36 pm

Blue Paradise shkruajti:
kam arrit te 10 Laughing

kemi arrit bashk Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun Mar 29, 2009 8:14 pm

JO SHUM...PO VJET KAM QEN PLOTESISHT 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
gjenta
Adoleshent
Adoleshent
gjenta


Female
Numri i postimeve : 13
Mosha : 29
Vendndodhja : Tetovė
Piket : 36
Data e regjistrimit : 07/04/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:29 pm

sipas fjaleve te shoqeris jam shum , por sipas mendimit tim them se jam 6.5 Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
anisa
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
anisa


Female
Numri i postimeve : 1337
Mosha : 30
Vendndodhja : ne te njejtin vend me maria gracian
Hobi : kompjuteri dhe interneti
Koha e lire : verdall neper shqiperi
Piket : 705
Data e regjistrimit : 27/01/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 07, 2009 10:30 pm

jam gjithmon te 4.5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Apr 13, 2009 1:50 pm

anisa shkruajti:
jam gjithmon te 4.5

pse rren ti anisa???????_
po pse te le une me kaq pak ty?????_? Cool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 6:30 pm

quhet cmenduri nese beson en endrra???nese po kam arritur 10 SmileSmile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 6:31 pm

*...BE YOURSELF...* shkruajti:
quhet cmenduri nese beson en endrra???nese po kam arritur 10 SmileSmile


nuk quhesh e cemdnur thjesht sje me kembe ne tok. Laughing
ben mire qe beson zemer te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 7:44 pm

kohet e fundit totalisht 10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 7:47 pm

jo shum kto kohe.
nuk e kap as 4 as 5]normal jam smund te quhen cmenduri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 9:11 pm

ndoshta 3
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 28
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 9:46 pm

9.999....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Perfect Dad
Adoleshent
Adoleshent
Perfect Dad


Male
Numri i postimeve : 42
Mosha : 37
Vendndodhja : kappaoil
Piket : 80
Data e regjistrimit : 01/04/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 9:52 pm

0 :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 10, 2009 9:53 pm

sma merr mendja po per te dashuren Razz dmth per amoren tende :D
un jam 100 pervete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pink promise
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestar



Female
Numri i postimeve : 6
Mosha : 28
Vendndodhja : shqiperi
Hobi : baleti
Koha e lire : verrdall
Piket : 12
Data e regjistrimit : 19/05/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 4:58 pm

kur vjen puna x cmenduri dhe nga vet mosha e kalojm 10 dhe dalim dhe te 11 madje :D :D :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 31
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 5:37 pm

per momentin jam me kembe ne toke..boll cmendurirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 7:33 pm

absolutisht 10...uhhhh e ndjej qe kam ik keq kto kohe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 7:34 pm

hahahahahah edhe un 10 jam por kam premisa per te qen dhe me shum se kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue May 19, 2009 9:05 pm

te lesh ndonje ore mesimi,apo dhe gjith dten,te dalesh sa andej kendej me shoqerin , te besh ca gjera fhsehurazi, te besh ndonje ''budallallek'' te ktij tipi nuk esht cmenduri,jan gjera krejt normale te moshes kshuqe une mire jam, sjam crazy akoma
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 28
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:54 pm

+ infinit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 8:57 pm

po te pyesni te shpis do thoshin 100
po te pysni shoqnin ndoshta ndoshta 5
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content





SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?   SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SA TE CMENDUR JENI NGA 1 TE 10?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 6Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» sa te besueshem jeni?
» jeni te ftuar.............
» jeni supersticioze??
» Jeni raciste?
» A jeni i/e lidhur?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: