Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcap17%vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcap29%vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcap31%vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcap23%vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
hot_spicy
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Darkangel
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
angel boy
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child In Time
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Blue Paradise
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
rapper_girl
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Mars
vej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_lcapvej bast qe...... - Faqe 10 I_voting_barvej bast qe...... - Faqe 10 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria fate Njerez dashuri
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 vej bast qe......

Shko poshtė 
+46
H_boy354
anisa
Glamours' Master
isi
Nightmare
123bla returns
enio
GoLdEn BoY
LaLuC-I
hot_spicy
*...BE YOURSELF...*
saturno
bituku85
kitty
vdekja_eshte_mundesia
kumbari
don corleone
elbasanlli-puro
Iron Snake
Rej
Shpirti-pist
mel-L
play_boy
Mars
odise
angel_wolf
3bla
Blue Paradise
Child In Time
doni
bad boy
SupergirL
Endi
Child Of Darkness
angel boy
dj jero
ani
SIMPATIKU_DR
RioT
the beatle
fefe_
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
Darkangel
rapper_girl
dead angel
50 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 7:39 pm

eeeeeeeeeeee flas mi goce flas se na ngrive gjakun hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 7:44 pm

vej bast qe ktij siper si ka ngri gjaku me verte Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 29
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 7:52 pm

vej bast qe ka te drrejte hihihi se gjynof jo per gjo se eshte edhe motrra jote hihhi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 34
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 8:45 pm

vej bast qe milani nuk fito sonte :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 8:53 pm

Vej bast qe neser oret nuk jane te shkurtume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 8:57 pm

vej bast qe neser oret jane te shkurtuara
:gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:00 pm

enio shkruajti:
vej bast qe neser oret jane te shkurtuara
:gaga:
bast me 200 lek dhe 1 sanduic
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:08 pm

vej bast qe asnji nuk ka msuar per neser
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:10 pm

there with out me shkruajti:
vej bast qe asnji nuk ka msuar per neser
E fitove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: kjo po qe eshte e vertete   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:12 pm

vej bast qe asnji nuk ka msuar per neser
E fitove
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: vej bast qe neser oret jane te shkurtuara Gajasje bast me 200 lek dhe 1 sanduic   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:13 pm

hajde nga vendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:13 pm

Ca perserit fjalet e mija ti re??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
enio
Adoleshent
Adoleshent
enio


Male
Numri i postimeve : 64
Mosha : 28
Vendndodhja : gjithanej neper Elbasan
Hobi : Basketbolli,muzika,futbolli
Koha e lire : muzike,internet
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 9:18 pm

Rej shkruajti:
enio shkruajti:
vej bast qe neser oret jane te shkurtuara
:gaga:
bast me 200 lek dhe 1 sanduic
hajde nga vendi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:06 pm

vej bast qe rej ka te drejt se kshu me erdhi i lajm mua Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:27 pm

there with out me shkruajti:
vej bast qe asnji nuk ka msuar per neser

vej bast qe ke oper ta fituar bastin.

_________________
vej bast qe...... - Faqe 10 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:29 pm

there with out me shkruajti:
vej bast qe asnji nuk ka msuar per neser

e fitove hihi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:30 pm

ueee
pse nuk kam ket fat qe kam ketu dhe ne lloto Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sun Dec 21, 2008 10:32 pm

there with out me shkruajti:
ueee
pse nuk kam ket fat qe kam ketu dhe ne lloto Razz

hahaha uh sa i keeeq

lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 12:19 am

te dogja un
se kam mesu per letersin se kam provim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 12:33 am

fefe_ shkruajti:
te dogja un
se kam mesu per letersin se kam provim

hahahahhah vej bast qe ky eshte gati per tngel ne letersi dhe do tmarri not tmir ne provim qe tkaloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Dec 22, 2008 12:38 am

hahaha
per te ngel jo , se kam dhe 1 shtat
por kam dhe ja 3 katra rrjesht ndaj haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:13 pm

Vej bast qe nata 31 e ketij viti do jete me e bukura deri me sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Mon Dec 29, 2008 10:15 pm

vej bast qe kjo eshte dita me kot e ktij viti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 32
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Thu Feb 26, 2009 11:56 am

ve bast qe sot eshte koha bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1Sat Mar 14, 2009 12:08 am

VE BAST QE NESER ELBASANI DO JET PLOTTTTTTTTTTTT :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

vej bast qe...... - Faqe 10 Empty
MesazhTitulli: Re: vej bast qe......   vej bast qe...... - Faqe 10 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
vej bast qe......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 10 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» a vini baste per skuadren e zemres dhe sa leke vini ne bast?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: