Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcap17%pse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcap29%pse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcap31%pse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcap23%pse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Darkangel
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
angel boy
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child In Time
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Mars
pse.....? - Faqe 5 I_vote_lcappse.....? - Faqe 5 I_voting_barpse.....? - Faqe 5 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
September 2021
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse.....?

Shko poshtė 
+45
123bla returns
AURORA BOREALIS
wooow
mel-L
Realkatil
don corleone
aurel_m131
angel_wolf
play_boy
odise
dead angel
Mrs.perfect
dj jero
3rrorr
ani
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
S.A.M--->2
bad boy
Tarjaholic
smart devil
angel boy
SupergirL
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
LiKe A sTaR
baks
Endi
RioT
total overdose1
cun_selvie
Darkangel
kitty
chrisbrown
rapper_girl
Child In Time
jurgeni
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 12:24 pm

Pse po me shijon kjo biseda ne msn tani??? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 2:19 pm

Pse nuk ndjehem fare mire?

Shifeni ne msn si ndjehem, se e kam vene mesazh.

_________________
pse.....? - Faqe 5 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 2:21 pm

mooos o ero.
Pse ky djale ndjehet keq kur nuk e meriton?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 2:27 pm

Pse i ka munguar keto dite forumit admiinistratori?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 7:14 pm

Pse nuk jam tani ne Jupiter veetem me njerzit qe du me shume?
ne Jupiter...ppfff se nga me doli....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Thu Jul 17, 2008 7:20 pm

pse asnjeri svjen me mua ne parukeri te prej floket?? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 12:55 am

Pse pertoj te cohem nga ketu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 1:13 am

PSE SME FLIHET GJUME?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 10:54 am

Pse mi pa babi postimet??? Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 12:11 pm

PSE U ZGJOVA KAQ VONE?? Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 1:54 pm

Pse pershorja treg qe kisha rene nje kile? tongue Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitorpse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 2:18 pm

Pse e kerrusur shpina jote????
Mbart nje mal me hidherime
Mos eshte dhembja a mekati
Qe harron ti dashurine
Kam nevoje per frymen tende
Per gjymtyret mishin syte
Me lekuren e trupit tone
Te mbeshtjellim dashurine
Sonte dua te jesh tjeter
Ki kurajo me veshtro
Zgjati duart bej litar
Dhe me to me perqafo

mund te hapesh edhe nje teme me titull ''poezia'' , ok?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:01 pm

pse skam me ke te dal sot?? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni

Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 30
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 5:16 pm

pse jam futur te ky forum????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Fri Jul 18, 2008 7:28 pm

pse fefe dhe lacuna coil sjan online ne msn?? Crying or Very sad Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 2:50 am

pse ?? po pse mo pse ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:25 pm

pse jam kaq rob i mire valle e??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown

Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:26 pm

rapper_girl shkruajti:
pse jam kaq rob i mire valle e??
pse e vlereson kaq shume veten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:30 pm

hahhahaha po se jam me lali cte bej une ta dish se sja bej qejfin vetes aspak, thjesht jam e tille
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown

Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 30
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 12:56 pm

rapper_girl shkruajti:
hahhahaha po se jam me lali cte bej une ta dish se sja bej qejfin vetes aspak, thjesht jam e tille
ouu nga ta di une qe je kaq e mir ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 1:02 pm

jo chat!

Pse disa njerez te acarojne pa arsye???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 3:45 pm

pse kjo nuk i fshin replikat e kota,apo do ti fshij un??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:05 pm

pse spo me sjell pm kjo child of darkness Rolling Eyes

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:06 pm

pse ste erdhi ty kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1Sat Jul 19, 2008 4:07 pm

jo jo me erdhi tani Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
pse.....? - Faqe 5 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 5 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse.....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 42Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 42  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: