Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse.....? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse.....? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse.....? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse.....? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse.....? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse.....? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse.....? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse.....? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse.....? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse.....? I_vote_lcap17%pse.....? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse.....? I_vote_lcap29%pse.....? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse.....? I_vote_lcap31%pse.....? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse.....? I_vote_lcap23%pse.....? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
hot_spicy
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Darkangel
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
angel boy
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Child In Time
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
rapper_girl
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Mars
pse.....? I_vote_lcappse.....? I_voting_barpse.....? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria dashuri fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse.....?

Shko poshtė 
+45
123bla returns
AURORA BOREALIS
wooow
mel-L
Realkatil
don corleone
aurel_m131
angel_wolf
play_boy
odise
dead angel
Mrs.perfect
dj jero
3rrorr
ani
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
S.A.M--->2
bad boy
Tarjaholic
smart devil
angel boy
SupergirL
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
LiKe A sTaR
baks
Endi
RioT
total overdose1
cun_selvie
Darkangel
kitty
chrisbrown
rapper_girl
Child In Time
jurgeni
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
49 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 7:22 pm

ktu beni pyetje qe fillojne me pse, per cdo gje, cfare tju vi ne mendje.
psh.:

Pse duhet te degjoj te tjeret?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 9:58 pm

Pse kam gjith ket guxim per ca gjera dhe fare i paguximshem per ca gjera te tjera?

_________________
pse.....? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:34 pm

Pse njerezit jane kaq te cuditshem?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 10:52 pm

Crying or Very sad Pse ka kaq injorant kjo bote?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:04 pm

Pse pertoj kaq shume sivjet te iki te pishinat apo ne plazh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:26 pm

Pse edhe mua po me ndodh e njejta gje si e antares lart?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:40 pm

Pse po pertoj te flas e ne msn? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sat Jul 12, 2008 11:59 pm

mos fol. rri offline si disa te tjere psh. Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 1:22 pm

pse mu prishen planet sot???? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 3:17 pm

Pse kjo java qe po vjen nuk do jet shtu sic dua une???? dmth si antarja lart do me prishen planet. Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 3:35 pm

pse antarja siper eshte e pakenaqur?? Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 3:44 pm

ehhhh...
pse kjo Child of darkness esht kaq e mire? Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:01 pm

pse kjo Lacuna_Coil eshte akoma me e mire se une?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:35 pm

hahaha thnx. puc

pse child of darkness tani e ka emrin me te kuqe?? me ka vjedhur ngjyrennnn. Evil or Very Mad Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:44 pm

pse Lacuna_Coil do qe te jete e pervecme??? Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:45 pm

Pse jam une kaq e mire i her? Qe ia bej me te kuqe emrin child of darknessit? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:44 pm

pse Lacuna_Coil do qe te jete e pervecme??? Razz lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 4:50 pm

pse ch. of darkness poston dy her??? po ngaterrohem mi prandaj, me duken postimet e tuja si te miat. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:18 pm

pse i duken Lacuna_Coil e mia si te sajat???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:20 pm

pse e hapa kte teme une?? cpata?? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:25 pm

pse u be pishman kjo siper?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:27 pm

pse nuk e prish kjo siper njerin postim kur poston 2 her? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:29 pm

pse thote kjo qe kam postu dy her,une spo e kuptoj se ku???? Question Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:30 pm

disa nga postimet e tua dalin 2her dhe une ti prish. kapish? :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1Sun Jul 13, 2008 5:31 pm

pse mi prish kjo lart postimet e mia?? tongue lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse.....? Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse.....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 42Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 21 ... 42  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: