Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcap17%pse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcap29%pse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcap31%pse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcap23%pse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
hot_spicy
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Darkangel
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
angel boy
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Child In Time
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Blue Paradise
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
rapper_girl
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Mars
pse.....? - Faqe 42 I_vote_lcappse.....? - Faqe 42 I_voting_barpse.....? - Faqe 42 I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
August 2022
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 pse.....?

Shko poshtė 
+45
123bla returns
AURORA BOREALIS
wooow
mel-L
Realkatil
don corleone
aurel_m131
angel_wolf
play_boy
odise
dead angel
Mrs.perfect
dj jero
3rrorr
ani
alex_anto
vdekja_eshte_mundesia
S.A.M--->2
bad boy
Tarjaholic
smart devil
angel boy
SupergirL
almir_metallica_4ever
Blue Paradise
LiKe A sTaR
baks
Endi
RioT
total overdose1
cun_selvie
Darkangel
kitty
chrisbrown
rapper_girl
Child In Time
jurgeni
MaRgOt
fefe_
free spirit
Venus
Child Of Darkness
Mars
Soldier Of Fortune
Lacuna_Coil
49 posters
Shko tek faqja : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 7:54 pm

pse se kam pasur kurre emrin me te kuqe???? Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Sun Aug 09, 2009 8:55 pm

se ka mbaru boja Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse.....? - Faqe 42 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:41 pm

pse pse pse..................................................????? Question

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 12:56 pm

pse nuk esht e mart sot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1Mon Aug 10, 2009 10:43 pm

pse po me hypen temp. dreqi ta haj? Crying or Very sad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
pse.....? - Faqe 42 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

pse.....? - Faqe 42 Empty
MesazhTitulli: Re: pse.....?   pse.....? - Faqe 42 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pse.....?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 42 e 42Shko tek faqja : Previous  1 ... 22 ... 40, 41, 42

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: