Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcap17%A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcap29%A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcap31%A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcap23%A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_lcapA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_voting_barA ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria Njerez dashuri
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?

Shko poshtė 
+50
Dhuri
jona
Big_Boss
H_boy354
andie17
bora
angel boy
Slash
odise
Nightmare
vdekja_eshte_mundesia
Ledja
AURORA BOREALIS
doni
lovelygirl
*...BE YOURSELF...*
hot_spicy
LaLuC-I
Blue Paradise
123bla returns
Burzgoroth
dead angel
dj jero
Mrs.perfect
don corleone
S.A.M--->2
bad boy
Tarjaholic
free spirit
rapper_girl
almir_metallica_4ever
Une
SupergirL
COLORED_SPIRIT
Endi
chrisbrown
sara glamour
jurgeni
RioT
Darkangel
kitty
saturno
total overdose1
Child In Time
MaRgOt
Child Of Darkness
Venus
Mars
Lacuna_Coil
Soldier Of Fortune
54 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutoriMesazh
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 33
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 22, 2008 9:30 pm

hahaha

edhe un dit per dit....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
sara glamour
Adoleshent fillestar
Adoleshent fillestarFemale
Numri i postimeve : 2
Mosha : 32
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 23/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 5:18 pm

jo tashme jam bere me abone.cdo dite do zihem me mamin.me babin jo edhe aq shpesh por edhe ai me acaron.me mamin cdo greindje nis jot per rremujen ee dhomes time me shume.apo s ele gjerat e mia vend e pa vend ne shtepi etj.ndersa me babin per orarin e kthimit ne shtepi.nuk eshte s ejam njeri sh i perpikte keshtuqe gjithmone vonohem.os epo me pa me shoke rruges dihet q ekur te shkoj ne shtepi do filloj te zihem.cte bejm me prinderit.keto na rane keto do mbajme .gjithsesi i dua shume Kalofsh mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
chrisbrown
Adoleshent
Adoleshent
chrisbrown


Male
Numri i postimeve : 59
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 19/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:02 pm

jurgeni shkruajti:
hahaha

edhe un dit per dit....
serjozisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jurgeni


Male
Numri i postimeve : 107
Mosha : 33
Vendndodhja : El
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 23, 2008 6:28 pm

ke ndonje problem?????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 24, 2008 10:17 am

Ne familje jam shum tip i qete dhe nuk zihem shum me prinderit...shum rralle.ndoshta edhe se ato me lejn te lire te bej shum gjera sipas deshires sime dhe un nuk i kaloj kufijte e lirise sime!!kjo gje ka sjelle te mos kemi keqkuptime dhe prandaj nuk zihemi shum!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
COLORED_SPIRIT
Adoleshent
Adoleshent
COLORED_SPIRIT


Female
Numri i postimeve : 85
Mosha : 31
Vendndodhja : Rainbow
Hobi : HOBI..DUA TJETOJ..
Koha e lire : ART MUSIC..SK8..XHIRO..JETOJ..
Piket : 0
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 3:42 am

pff..shyqyr zotit jan rallu sheret nshpin time..po kur boja un si kalamo m*** normal qe do zihesha me tshpis..po edhe kan fillu me mkuptu ata tashi qe kjo jam un skan cti bejn edhe jan qetsu gjakrat nshpin tone..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 25, 2008 5:40 pm

jooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Une
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Une


Female
Numri i postimeve : 146
Mosha : 37
Vendndodhja : ...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 12:22 am

Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 9:47 pm

Une shkruajti:
Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing


hihih sa e forte kjo Laughing Laughing Laughing Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
almir_metallica_4ever
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresivMale
Numri i postimeve : 367
Mosha : 34
Vendndodhja : se di
Piket : 2
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Jul 26, 2008 10:33 pm

SupergirL shkruajti:
Une shkruajti:
Kush zihet me me prindrin tani,as prindri ska nerva te merret me mu Laughing


hihih sa e forte kjo Laughing Laughing Laughing Razz


hajde shqipe hajde nejse ehu kush merret mo me te shpis tani ska njeri nerva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 8:39 pm

grindja qe pata pardje me prinderit me detyron qe te mos futem ne forum,,sepse sdo rri te shpia ime me,,rob te padurushem acarus Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:03 pm

sapo pata nje grindj se kishte nje feste te ajeku ne oren nente. Do shkonin ca shoke dhe shoqe te mite. me moren ne telefon kur mami, tere dites rrugeve ke qene. Nuk do shkosh. Si perfundim u zume dhe nuk shkova.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 33
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Jul 27, 2008 11:06 pm

edhe une sa u zura me prindin femer. genjeva veten se thash se sot kisha ren rehat, pa grindje. filloi sherri .....ahhhh goje ters paskam pasur Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 12:36 pm

te kem i bomb,,tia fus ne makin Twisted Evil Twisted Evil :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jul 30, 2008 12:58 pm

hahahahhaha o RioT je bomb fare edhe ti Razz
vallaj se di a zihem apo jo iher Razz:P lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 8:02 pm

hahahah nuk e din nese zihesh apo jo?? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 8:39 pm

Ska as 2 min qe u zura,ca acarimi Mad


Edituar pėr herė tė fundit nga Mars nė Sun Aug 03, 2008 9:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 31
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 9:54 pm

po ka mundesi jo nje dit po shum dit
se me mamin merrem vesh shume mir lene ma me babin pastaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 11:35 pm

po ca kerkon te zihesh me babin ti mi kur e ke ne amerike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 33
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 03, 2008 11:39 pm

Hahaha me verte,hic mendjen une kur e lexova,edhe ne qe themi zihemi shume sdo te thote qe ska dite se sdo kishte kuptim pastaj,po eshte nje menyre e te treguarit qe me verte debatojme shpesh,se dhe une normal ka dite qe nuk zihem fare perkundrazi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 31
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:34 pm

Nuk ka dite qe mos te zihemi, zenka me banale eshte: dua te dal, nuk ke per te dale. Une nuk mund te zihem me prinderit vetem neqoftese nuk jam ne shtepi.Do e gjejne nje metode qe mua te me acarojne, edhe jam tmerresisht shume i lekundshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 31
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 05, 2008 6:35 pm

Une zihem me mamin sepse e shoh me shume, edhe me ngacmon me shume- gje qe une e urrej!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:18 am

eshte e pamundur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 31
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:38 am

eh..... kur ka ndonje dit pa zenka duhet kthyer e gjith shpia permbys hihihih lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:39 am

pse o bad boy eshte e pamundur??
un personalisht nuk zihem me prinderit!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?   A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 7Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» cfare do ti dhuronit anetarit siper jush po te kishit mundesi.....???
» Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?
» ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ?
» si do ishte jeta jone pa prinderit tane?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: