Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcap17%ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcap29%ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcap31%ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcap23%ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
hot_spicy
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Darkangel
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
angel boy
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Child In Time
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
rapper_girl
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Mars
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_lcapju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_voting_barju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri Njerez fate
June 2024
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 29
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Empty
MesazhTitulli: ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ?   ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ? Icon_minitime1Mon Jul 27, 2009 4:55 pm

mua kur kam qene e vogel po me ka thene mami se kam qene femije shume nevrike ,mistrece
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
ju kane rrahur ndonjehere prinderit dhe pse ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Prinderit e Sotem
» Keni punuar ndonjehere?
» A ka mundesi te mos ziheni me prinderit gjate nje dite?
» Nese prinderit marin vesh qe keni te dashur....?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: