Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcap17%Keni punuar ndonjehere? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcap29%Keni punuar ndonjehere? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcap31%Keni punuar ndonjehere? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcap23%Keni punuar ndonjehere? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
hot_spicy
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Darkangel
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
angel boy
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Child In Time
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
rapper_girl
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Mars
Keni punuar ndonjehere? I_vote_lcapKeni punuar ndonjehere? I_voting_barKeni punuar ndonjehere? I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Keni punuar ndonjehere?

Shko poshtė 
+24
H_boy354
*...BE YOURSELF...*
Nightmare
Shpirti-pist
sweet_girl
LaLuC-I
the space
Blue Paradise
Slash
doni
Burzgoroth
dj jero
fefe_
hot_spicy
vdekja_eshte_mundesia
don corleone
Child Of Darkness
Come As You Are
savior
Mars
Lacuna_Coil
Iron Snake
Child In Time
Soldier Of Fortune
28 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:51 am

Eshte pyetje interesante per moshen tone! Keni punuar ndonjehere? Nuk e kam fjalen te pastrosh shtepine, apo te ngulesh dy gozhde, apo te rregullosh dhomen tende, por pune te mirfillte keni bere ndonjehere?

_________________
Keni punuar ndonjehere? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:53 am

po 2 her
kur isha 17 kam punu operatore gjat veres me nje kompani kompjuterash
kurse para ca ditesh lash punen e dyt si kasiere me nje pasticeri, vetem 2 jav punova
dhe sot aplikova per pun tjeter, me kismet ishalla po filloj

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:55 am

une kam filluar te punoj qe ne klase te gjashte, ne pushimet verore pas klases se gjashte ka qene pune ime e pare. Me bilardo. Rrugulloja guret e bilardove. Me shume se dhjete ore ne dite pince ne kembe. Qe i vogel me disipline une!

_________________
Keni punuar ndonjehere? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 34
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:57 am

si perkthyes qe ne vit te 2 gjimnaz...dhe prej 2 vjetesh ne nje kompani britanike
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:10 am

jo

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Keni punuar ndonjehere? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:11 am

As une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:13 am

Mars shkruajti:
As une

ti mer rroge ne basketboll mi, pune eshte ajo lol!

_________________
Keni punuar ndonjehere? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:16 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
Mars shkruajti:
As une

ti mer rroge ne basketboll mi, pune eshte ajo lol!

Do e thija njehere,po e lashe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
savior
Adoleshent
Adoleshent
savior


Male
Numri i postimeve : 67
Mosha : 33
Vendndodhja : kudo ne asnje vend
Piket : 3
Data e regjistrimit : 15/01/2009

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:20 am

po. picajol, ose me sakte tip ndihmesi se nuk eshte se ia kisha marre doren mire.duke qene se ishte i nxehti imadh atje, sdurohesh, e lashe. qe atehere(para 2 vjetesh) ishte hera e pare dhe e fundit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Come As You Are
Adoleshent
Adoleshent
Come As You Are


Female
Numri i postimeve : 53
Mosha : 31
Vendndodhja : Pezull ne fillin e jetes!
Hobi : Fotografia
Piket : 0
Data e regjistrimit : 01/09/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:22 am

Nuk e di nese eshte ane e mire apo e keqe, por ne 18 vjet jete nuk kam punuar asnjehere!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:13 pm

Mars shkruajti:
Soldier Of Fortune shkruajti:
Mars shkruajti:
As une

ti mer rroge ne basketboll mi, pune eshte ajo lol!

Do e thija njehere,po e lashe Smile

meqe qenka kshu,po edhe une punoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 1:31 pm

jo skam nevoje te punoj.po kam ndej te dyqanni im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:13 pm

kam dy dit qe jam fut ne pune te rock caffe.kush ka deshir te vi atje me gjen Razz (mos harroni bakshishet Razz )
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:32 pm

jo jo asnjeher..po kam shum qef te kem nji pun me orar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:33 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
kam dy dit qe jam fut ne pune te rock caffe.kush ka deshir te vi atje me gjen Razz (mos harroni bakshishet Razz )

TI TE ROCKU???? OUU PSE TI QEKE KAMARIERI RI APO JA FUT KOT TI?E KE PUN QEFI??? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Keni punuar ndonjehere? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:35 pm

jo jo un jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:45 pm

tani pun shpie baj perdite un...fshij laj...etj etj..po pun kshu me rrog joooo Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 2:51 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
jo jo un jam

mooos,lamtumire rock caffe pergjithmon... Crying or Very sad Crying or Very sad me te pas ty kamarier,upupuu ti do llafe sdi pun. lol! tallem

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Keni punuar ndonjehere? Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 4:16 pm

pun kam ber plot por jo qe kam qen ne pun
kam ndihmu ato qe njof ne punet e veta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 4:43 pm

jam ne pune dite per dite duke bere kenge
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Sat Jan 17, 2009 4:46 pm

sinqwrisht dua nje pun po jo shum te gjat e te lodhshme...pfffff kam msime sa inat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 10:32 pm

mjafton te jetosh dhe vetem duke levizur,mesuar,vepruar,do te thote te punosh sepse ai qe punon,punon per te arritur nje rezultat,edhe keto qe bejme ne i bejme me qellimin e vetem per arritjen e rezultateve te mira.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
doni
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
doni


Male
Numri i postimeve : 1641
Mosha : 28
Vendndodhja : tirane
Hobi : palester,boks
Koha e lire : internet, kafe
Piket : 197
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Mon Jan 19, 2009 10:34 pm

po me kam punu nja dy here tek lokali im
gallat
i nxora te shpis dificit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Wed Jan 21, 2009 11:21 pm

fefe_ shkruajti:
pun kam ber plot por jo qe kam qen ne pun
kam ndihmu ato qe njof ne punet e veta
e njejta gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1Mon Jan 26, 2009 1:37 am

njeher :D


Edituar pėr herė tė fundit nga Blue Paradise nė Mon Jan 26, 2009 1:41 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Keni punuar ndonjehere? Empty
MesazhTitulli: Re: Keni punuar ndonjehere?   Keni punuar ndonjehere? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Keni punuar ndonjehere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: