Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcap17%a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcap29%a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcap31%a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcap23%a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
hot_spicy
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Darkangel
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
angel boy
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child In Time
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
rapper_girl
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Mars
a e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 4 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 4 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria dashuri
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a e dinit qe...

Shko poshtė 
+21
Nightmare
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
angel boy
elbasanlli-puro
hot_spicy
angel_wolf
Lacuna_Coil
Darkangel
almir_metallica_4ever
Child In Time
play_boy
odise
fefe_
smart devil
total overdose1
bad boy
fifi
RioT
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare

Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:44 pm

ishte fest me shoqet me te ngushta,vetem kaq..as gje me teper
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:04 pm

Syri i nje struci eshte me i madh se truri i tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:05 pm

Ajsbergu me i madh i matur deri me sot ka qene me gjatesi 200 milje dhe gjeresi 60 milje, ai ka pasur nje siperfaqe me te madhe se Belgjika.


Dallga me e madhe e regjistruar deri me sot ka qene ne vitin 1971 ne Ishullin Ishigaki, Japoni, me lartesi 85 m.


Ne nje nate te kthjellet mund te shihen rreth 2000 yje me sy te lire.


Vetem mushkonjat femra piskojne.


Lindjet vjetore ne Indi, e kalojne popullsine e Australise.


96% e sallatorit, eshte uje.


Ne 1 kg limon ka me teper sheqer se ne 1 kg luleshtrydhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 10:09 pm

hot spicy shkruajti:
Syri i nje struci eshte me i madh se truri i tij

as nuk e ve ne dyshim Laughing

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
123bla returns
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
123bla returns

Male
Numri i postimeve : 995
Mosha : 32
Vendndodhja : diku ne nje realiteti i cili eshte i gabuar.....
Hobi : maskaroj kohen....
Koha e lire : eshte masakruar.....
Piket : -27
Data e regjistrimit : 17/01/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 1:40 am

A e dinit se mua me kan vjedh passin e msn??? ja e mesuat... Sad,
ke prezantimi kam lene msn e re.hajt tung
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Apr 14, 2009 4:20 pm

123bla returns shkruajti:
A e dinit se mua me kan vjedh passin e msn??? ja e mesuat... Sad,
ke prezantimi kam lene msn e re.hajt tung


dje kush po fliste me mua dhe armin se te pyeta ne fb dhe nuk te erdhen fjalet apo ca?

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:06 pm

njė grek maratonist ka vrapuar 42 km pa u ndalur. Mė sė shumti nė bote ka vrapuar pėr tė dytėn herė qė mban rekordin 42 km e 195 m,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:06 pm

Gjethet mė tė mėdha i ka njė lloj pallme e quajtur “Rafia”, rritet nė brigjet e lumit Amazon. Gjethet e saj tė blerta arrin gjatėsi deri 22 metra dhe gjereėsi afėr 12 metra, kurse bishtin e gjethės e ka 5 metra tė gjatė.
Njė gjethė e tillė mund tė shtrehoj 10 njerėz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:07 pm

Peshkun trashanik “Siluris Glanis”- shkencėtarėt erdhėn nė pėrfundim se pėrkundėr kokės sė madhe, ėshtė peshku mė budalla nė Botė, sepse nė pranverė ku bėnė nxehtė, nė breg tė lumit rriten shelgjet dhe nė ujė bien thuprat e kėtij druri sė bashku me gjethet, peshku trashanik me ngutėsi i pėrbin duke menduar se bie ushqimi I tyre i preferuar. Nė lukth kėto fije tė shelgjes lėshojnė alkool qė e bėn peshkun tė humbur.
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga: :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:08 pm

Qelizėn i pari e zbuloi shkencėtari anglez Robert Hooke me 1665 i cili edhe ia dha emrin. Ky ėshtė zbulimi mė i madh nė mjekėsi, sepse qeliza ėshtė njėsia themelore kryesore e ēdo organizmi tė gjallė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:13 pm

Gruaja e dehur puth pasagjeret, piloti ul avionin

Nje grua amerikane 33-vjecare ka detyryar nje avion te kompanise kiliane Lan te kthehet serish ne aeroport per shkak te rremujes qe krijoi ne bord.
Gruaja kishte hipur ne avion ne gjendje te dehur dhe pas nisjes se fluturimit therriste dhe qeshte papushim. Ajo tentoi te puthte edhe disa pasagjere qe i ishin afruar per ta qetesuar.

Avioni ishte nisur nga Buenos Aires dhe kishte si destinacion Miamin. Me pas gruaja eshte ndier keq dhe piloti eshte detyruar te kthehet serish ne kryeqytetin argjentinas. Pasagjeret kane shprehur shqetesim per shkak te sjelljes se gruas.

Stjuardesat i kishin sherbyer pije alkoolike, pasi gruaja kerkonte vazhdimisht te pinte whisky. Nje mjek qe ndodhej ne avion konstatoi se gjendja e saj ishte renduar per shkak te kombinimit te alkoolit me qetesues. Ai kerkoi qe gruaja duhej te se mjekohej menjehere, c’ka detyroi pilotin te rikthente avionin ne Buenos Aires. Me pas pasagjerja u shtrua ne spital.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:52 pm

hot spicy shkruajti:
Gruaja e dehur puth pasagjeret, piloti ul avionin

Nje grua amerikane 33-vjecare ka detyryar nje avion te kompanise kiliane Lan te kthehet serish ne aeroport per shkak te rremujes qe krijoi ne bord.
Gruaja kishte hipur ne avion ne gjendje te dehur dhe pas nisjes se fluturimit therriste dhe qeshte papushim. Ajo tentoi te puthte edhe disa pasagjere qe i ishin afruar per ta qetesuar.

Avioni ishte nisur nga Buenos Aires dhe kishte si destinacion Miamin. Me pas gruaja eshte ndier keq dhe piloti eshte detyruar te kthehet serish ne kryeqytetin argjentinas. Pasagjeret kane shprehur shqetesim per shkak te sjelljes se gruas.

Stjuardesat i kishin sherbyer pije alkoolike, pasi gruaja kerkonte vazhdimisht te pinte whisky. Nje mjek qe ndodhej ne avion konstatoi se gjendja e saj ishte renduar per shkak te kombinimit te alkoolit me qetesues. Ai kerkoi qe gruaja duhej te se mjekohej menjehere, c’ka detyroi pilotin te rikthente avionin ne Buenos Aires. Me pas pasagjerja u shtrua ne spital.


do jen knaq ca pasagjer Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:55 pm

pikerisht...eh do e ket ba me qellim ajo mi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Apr 18, 2009 2:57 pm

hot spicy shkruajti:
pikerisht...eh do e ket ba me qellim ajo mi....

nuk besoj,se ve njeri koken ne rrezit per nje te puthme

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 4 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Jun 13, 2009 6:28 pm

Tete ore gjume pa pushim, e pashqetesuar dhe me nje humor te mire ne
mengjes. Sekreti per kete? Martesa. Rruga e vetme per te bere nje gjume
te qete, pa ankthe dhe pa nderprerje te vazhdueshme.

Ky studim
eshte publikuar ne samitin “Sleep 2009” nga shoqata “Associated
professional Sleep Societies” ne SHBA. Sipas te dhenave, femrat kalojne
nje nate me te qete nese ne krah kane bashkeshortin ideal dhe jetojne
nje jete te lumtur me te. Nga ana tjeter, gjumi eshte me i
paqendrueshem tek femrat qe nuk kane nje lidhje te qendrueshme ose kane
probleme me bashkeshortin e tyre.

Doktoresha Wendy Troxel
shprehet se ky studim eshte bazuar tek dhjetra gra ku dallimi mes atyre
qe kane nje jete te rregullt familjare dhe atyre qe nuk e kane nje luks
te tille, eshte shume i madh edhe ne gjumin qe bejne. Ne kete studim
kane marre pjese 360 femra me nje moshe mesatare 51 vjec. “Mungesa e
nje jete familjare shkakton gjithashtu edhe crregullime te ndryshme,
kryesisht mendore”, shprehet Wendy Troxel.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Aug 06, 2009 7:18 pm

Vendet qe kane fituar me shume Miss Universin:
Venezuela 5
India 5
Britania 4
Suedia 3
Xhamaika 3
Hollanda 3
SHBA 2
Afrika e Jugut 2
Islanda 2
Finlanda 2
Argjentina 2


Paraja me e vlefshme ne bota:
Dinari kuvajtian eshte paraja me e cmueshme ne bote. Nje Dinar Kuvajtian shkembehej me 3.61 Dollar Amerikan ne Nenton 2007


Njerezit me te pasur te botes se muzikes:
Rolling Stones $88 miljone
Jay-Z $83 miljone
Madonna $72 miljone
Bon Jovi $67 miljone
Elton John $53 miljone
Celine Dion $45 miljone
Tim McGraw $37 milojne
50 Cent $33 miljone
Sean (Diddy) Combs $23 miljone
Justin Timberlake $20 miljone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 21, 2009 12:26 am

cool kuriozitete shume gjera si dija dhe i mesova eshte bukur te kesh informacion di tte flasesh di te shprehesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 21, 2009 12:26 am

Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
klodi1
Adoleshent
Adoleshent
klodi1

Male
Numri i postimeve : 18
Mosha : 31
Vendndodhja : tirane
Koha e lire : futboll dhe net
Piket : 40
Data e regjistrimit : 17/11/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 21, 2009 3:26 pm

a e dini se virusi hiv eshte i pranishem tek luanet po qe asnjehere nuk shfaqet ky virus!shkencetaret thone eshte organizmi nuk arrijne ta specifikojne pergjigjen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Tue Nov 24, 2009 11:28 am

Qe cigarja tbon mir Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 6:21 pm

Big_Boss shkruajti:
Qe cigarja tbon mir Laughing
sha thu reeeeeeeee?? seriozisht e keeee?? Razz Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss

Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Thu Nov 26, 2009 7:33 pm

H_boy354 shkruajti:
Big_Boss shkruajti:
Qe cigarja tbon mir Laughing
sha thu reeeeeeeee?? seriozisht e keeee?? Razz Razz Razz Razz

ore pis as gjon me elementare sdin ti Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 28, 2009 3:34 pm

qe une dhe vdekja u pajtuam serisht dhe jemi super happppppyyyyyy??????? I love you
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Nov 28, 2009 3:35 pm

hahahah tamam esht shum e vertet :D dhe jemi me shum se kurr te lumtur :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1Sat Mar 13, 2010 6:52 pm

qe mkishte marre malli x forumin Surprised
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
a e dinit qe... - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 4 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e dinit qe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: