Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcap17%a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcap29%a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcap31%a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcap23%a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
a e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_lcapa e dinit qe... - Faqe 3 I_voting_bara e dinit qe... - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
July 2021
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a e dinit qe...

Shko poshtė 
+21
Nightmare
Child Of Darkness
Soldier Of Fortune
LaLuC-I
vdekja_eshte_mundesia
angel boy
elbasanlli-puro
hot_spicy
angel_wolf
Lacuna_Coil
Darkangel
almir_metallica_4ever
Child In Time
play_boy
odise
fefe_
smart devil
total overdose1
bad boy
fifi
RioT
25 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:29 pm

te lumt goja te puth

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Jan 04, 2009 10:31 pm

Nje gjarper mund te fleje deri ne 3 vjet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 12:43 am

RioT shkruajti:
E DINIT QE:> Qe ne Britanine e vjeter njerezit nuk mund te benin seks pa urdherin e Mbretit (vetem nese nuk behej fjale per pjesetare te familjes mbreterore). Kur donin te benin nje femije duhet ti merrnin leje mbretit, i cili dorezonte nje tabele qe duhet ta varnin jashte dere nderkohe qe kishin raporte. Tabela shkruante Fornication Under Consent of the King (F.U.C.K.), nga vjen dhe origjina e fjales?jo ket se dija Laughing Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 4:25 pm

sqoka ime i nxorri zoqt lalalalla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 4:26 pm

i ca qefiiiiiiiiiiiiiiiii....si do ja vesh emrat>????????????? bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 4:33 pm

jan shum shejtane jan 12 krer zogj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Mar 24, 2009 4:36 pm

qe jam shum semur vari k@rin No Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:44 pm

QE FJALA OK SKA TBEJ FARE ME SHPJEGIMIN 'NE RREGULL''?

NUK E DI SE KU,NE ANGLI ME DUKET GJAT NJE LUFTE,AS KTE SE DI CA LUFTE SE NUK E DEGJOVA ME VEMENDJE METALICAN Razz , USHTARET KUR I KERKOHEJ TE JEPNIN INFORMACION RRETH LUFTES PER GJITH DITEN, PERGJIGJA SHPESH ISHTE : 0 KILLS, OSE 0 KILLS AT ALL QE SHKURT DMTH ASNJE I VRAR,0 DMTH.
DHE NE MENYRE TE DEGJIFRUAR NUK THONIN ME 0 KILLS PO 0.K DHE GJAT KALIMIT TE KOHES NUK DIHET PSE U SHNDERRUA NE OKAY POR QE 2 SHKRONJAT E FUNDIT SKAN LIDHJE DHE PERKTHIMI ''NE RREGUL'' PRAP SKA LIDHJE.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:45 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
QE FJALA OK SKA TBEJ FARE ME SHPJEGIMIN 'NE RREGULL''?

NUK E DI SE KU,NE ANGLI ME DUKET GJAT NJE LUFTE,AS KTE SE DI CA LUFTE SE NUK E DEGJOVA ME VEMENDJE METALICAN Razz , USHTARET KUR I KERKOHEJ TE JEPNIN INFORMACION RRETH LUFTES PER GJITH DITEN, PERGJIGJA SHPESH ISHTE : 0 KILLS, OSE 0 KILLS AT ALL QE SHKURT DMTH ASNJE I VRAR,0 DMTH.
DHE NE MENYRE TE DEGJIFRUAR NUK THONIN ME 0 KILLS PO 0.K DHE GJAT KALIMIT TE KOHES NUK DIHET PSE U SHNDERRUA NE OKAY POR QE 2 SHKRONJAT E FUNDIT SKAN LIDHJE DHE PERKTHIMI ''NE RREGUL'' PRAP SKA LIDHJE.

une per vete e dija ket gje Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:46 pm

o killed** Razz

un e dija me koh ket

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:46 pm

angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
QE FJALA OK SKA TBEJ FARE ME SHPJEGIMIN 'NE RREGULL''?

NUK E DI SE KU,NE ANGLI ME DUKET GJAT NJE LUFTE,AS KTE SE DI CA LUFTE SE NUK E DEGJOVA ME VEMENDJE METALICAN Razz , USHTARET KUR I KERKOHEJ TE JEPNIN INFORMACION RRETH LUFTES PER GJITH DITEN, PERGJIGJA SHPESH ISHTE : 0 KILLS, OSE 0 KILLS AT ALL QE SHKURT DMTH ASNJE I VRAR,0 DMTH.
DHE NE MENYRE TE DEGJIFRUAR NUK THONIN ME 0 KILLS PO 0.K DHE GJAT KALIMIT TE KOHES NUK DIHET PSE U SHNDERRUA NE OKAY POR QE 2 SHKRONJAT E FUNDIT SKAN LIDHJE DHE PERKTHIMI ''NE RREGUL'' PRAP SKA LIDHJE.

une per vete e dija ket gje Razz Razz

PSE RREN RE? Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:47 pm

Rekordi i gjumit me te gjate eshte 18 dite, 21 ore, dhe 40 minuta. Mbajtesi i ketij rekordi pas venies se rekordit ka patur alucinacione, paranoja, humbje te perqendrimit dhe te memories
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:47 pm

Child In Time shkruajti:
o killed** Razz

un e dija me koh ket

AAAAUUUU TURP.
E PO MIRE MU KSHU MA THAN KSHU E THASH,FAJIN E KA LEDIO Razz Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy

Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:48 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
angel boy shkruajti:
Lacuna_Coil shkruajti:
QE FJALA OK SKA TBEJ FARE ME SHPJEGIMIN 'NE RREGULL''?

NUK E DI SE KU,NE ANGLI ME DUKET GJAT NJE LUFTE,AS KTE SE DI CA LUFTE SE NUK E DEGJOVA ME VEMENDJE METALICAN Razz , USHTARET KUR I KERKOHEJ TE JEPNIN INFORMACION RRETH LUFTES PER GJITH DITEN, PERGJIGJA SHPESH ISHTE : 0 KILLS, OSE 0 KILLS AT ALL QE SHKURT DMTH ASNJE I VRAR,0 DMTH.
DHE NE MENYRE TE DEGJIFRUAR NUK THONIN ME 0 KILLS PO 0.K DHE GJAT KALIMIT TE KOHES NUK DIHET PSE U SHNDERRUA NE OKAY POR QE 2 SHKRONJAT E FUNDIT SKAN LIDHJE DHE PERKTHIMI ''NE RREGUL'' PRAP SKA LIDHJE.

une per vete e dija ket gje Razz Razz

PSE RREN RE? Razz

jo mi jo nuk rrej :D
a e di ti se sot u ngrita nga ora 12 une Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:49 pm

Hidhet ne lume per te festuar ditelindjen, por perfundon ne gojen e nje krokodili. Ajo qe duhet te ishte nje dite e lumtur, ka perfunduar tragjikisht per nje 21-vjecar australian.
Aborigjeni Richard Perry u hodh ne ujrat e lumit Daly se bashku me nje mik, por u sulmua nga nje krokodil, qe e terhoqi pas vetes.
Miqte e tjere qe kane pare skenen e tmerrshme nuk kane mundur te bejne dot asgje. Djali kishte pire se bashku me shoket dhe pas kesaj ka dashur te freskohet ne uje.
Lumi njihej si i banuar nga krokodile me te gjate se kater metra dhe gjendet ne Nauiyu, nje zone 200 km ne jug te Darwin.
Shoku qe ndodhej ne lume bashke me viktimen arriti te shpetonte. Kerkimet per trupin e te riut nisen menjehere dhe pak ore me pas u gjeten mbetjet e tij, ndersa krokodili u vra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:50 pm

Nje grua indiane synon te hyje ne librin e rekordeve Guinnes, pasi arriti te konsumoje 51 speca djeges brenda dy minutash.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:52 pm

hot spicy shkruajti:
Hidhet ne lume per te festuar ditelindjen, por perfundon ne gojen e nje krokodili. Ajo qe duhet te ishte nje dite e lumtur, ka perfunduar tragjikisht per nje 21-vjecar australian.
Aborigjeni Richard Perry u hodh ne ujrat e lumit Daly se bashku me nje mik, por u sulmua nga nje krokodil, qe e terhoqi pas vetes.
Miqte e tjere qe kane pare skenen e tmerrshme nuk kane mundur te bejne dot asgje. Djali kishte pire se bashku me shoket dhe pas kesaj ka dashur te freskohet ne uje.
Lumi njihej si i banuar nga krokodile me te gjate se kater metra dhe gjendet ne Nauiyu, nje zone 200 km ne jug te Darwin.
Shoku qe ndodhej ne lume bashke me viktimen arriti te shpetonte. Kerkimet per trupin e te riut nisen menjehere dhe pak ore me pas u gjeten mbetjet e tij, ndersa krokodili u vra.


PSEEEE,PER NJE BUDALLALLEK TE NJERIUT??? KROKODILI KA NDJEK INSTIKTIN E VET MBROJTES....PPFFF CA BOTE....:@
NEJSE SE S'ESHT KJO TEMA PER KTE PUN POR MBERI PERSHTYPJE NJE BUDALLALEK I TILL

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 4:55 pm

as un se kuptoj pse e kane vrare krokodilin por...nejse...te rrojne vete tjeret... Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:17 pm

... dje kishte dtl greta dhe jemi knaq bounce

_________________
a e dinit qe... - Faqe 3 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:18 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
... dje kishte dtl greta dhe jemi knaq bounce

E dija,sbehet llaf! Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:32 pm

e dime te gjithe sepse u be nami ne forum me urime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:33 pm

hot spicy shkruajti:
e dime te gjithe sepse u be nami ne forum me urime

u be nami me urime por su tha gje per fest Wink

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:34 pm

uaaa mi po festa nenkuptohet perderisa vete greta hyri shum shum pak dje....vrite pak mendjen ti qe ta kuptosh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 29
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:34 pm

jeni duke ja fut te gjithe ko se nuk u be feste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1Sun Apr 12, 2009 2:35 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
jeni duke ja fut te gjithe ko se nuk u be feste

haha sa kot ti. jeni kenaqur dmth jeni mbledhur dhe ajo si pun ''feste'' esht

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
a e dinit qe... - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
a e dinit qe... - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: a e dinit qe...   a e dinit qe... - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a e dinit qe...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te ndryshme :: Kuriozitete & Barsaleta-
Kėrce tek: