Adoleshentt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentt

Nuk jeni t mirpritur nse nuk jeni apo nuk ndjeheni nj adoleshent n shpirt!
 
PortaliForumKrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalkalimi:
M Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcap17%Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcap29%Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcap31%Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcap23%Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Krko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
hot_spicy
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Darkangel
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
angel boy
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Child In Time
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
rapper_girl
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Mars
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_lcapNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_voting_barNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria
October 2021
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009


 

 Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?

Shko posht 
+11
Endi
rapper_girl
Lacuna_Coil
dj jero
Child Of Darkness
Child In Time
Soldier Of Fortune
RioT
smart devil
Mars
vdekja_eshte_mundesia
15 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:08 pm

cmendoni?
Mbrapsht n krye Shko posht
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars

Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:16 pm

Asnjera prej ketyre!
Mbrapsht n krye Shko posht
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:33 pm

me 1 mendim me kte lart
Mbrapsht n krye Shko posht
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT

Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:47 pm

ca esht kjo tem kshu,,
Mbrapsht n krye Shko posht
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune

Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 12:53 pm

do ma shtjelloje njeri me qarte?

_________________
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Img1
Mbrapsht n krye Shko posht
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Aug 28, 2008 12:54 pm

asnjera as tjetra.

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht n krye Shko posht
Child Of Darkness
Administratore
Administratore


Female
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 1:10 pm

Asnjera sepse njeriu eshte i persosur kshu sic eshte ndersa Zoti nga ana tjeter eshte nje truk i papare i njerezve fetare per t'i perdorur besimtaret sipas qefit
Mbrapsht n krye Shko posht
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil

Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 26
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 2:09 pm

as1
Mbrapsht n krye Shko posht
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero

Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 29
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 4:19 pm

teme interesante
zoti gabim i njeriut besoj une
Mbrapsht n krye Shko posht
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 30, 2008 5:02 pm

asnjera astjetra. nuk besoj se jemi aq te afte te gjejme gabimet dhe aq me pak kto lloj gabimesh. pfffff

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Corey1-horz
Mbrapsht n krye Shko posht
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl

Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:23 pm

e para, tpakten ajo gje vlen per mua, jam gabimi me i madh i zotit SadSadSadSad
Mbrapsht n krye Shko posht
https://www.facebook.com
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:24 pm

rapper_girl shkruajti:
e para, tpakten ajo gje vlen per mua, jam gabimi me i madh i zotit SadSadSadSad


Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Corey1-horz
Mbrapsht n krye Shko posht
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi

Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 26
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:27 pm

rapper_girl shkruajti:
e para, tpakten ajo gje vlen per mua, jam gabimi me i madh i zotit SadSadSadSad


iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ca thu ti me??te erdha aty te bera pershesh!!mos ta ngjoj me kte...ty shyqyr qe tkemi ti thu kshu!!ca tkapi o goc???!!tkam si yll un ty mos flit kshu plz!!!puc shuuuuum fort!!tkam shuuum xhan
Mbrapsht n krye Shko posht
Vizitor
VizitorNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Oct 08, 2008 9:45 pm

e dyta eshte me e sakte
Mbrapsht n krye Shko posht
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 5:51 pm

nqs e dyta eshte e sakt,ne sdo ekz,anasjelltas nqs zoti eshte gabim i joni ateher si jemi krijuar??!! eshte shuuuuum e veshtir ti jepet shpjegim ksaj
Mbrapsht n krye Shko posht
Vizitor
VizitorNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Wed Nov 05, 2008 5:55 pm

sjam dakort me asnjeren
Mbrapsht n krye Shko posht
Vizitor
VizitorNjeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 3:17 pm

Asnjera!!!!
Mbrapsht n krye Shko posht
angel_wolf
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel_wolf

Male
Numri i postimeve : 1058
Mosha : 33
Piket : -26
Data e regjistrimit : 18/09/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 3:20 pm

asnjera
Mbrapsht n krye Shko posht
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik


Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Nov 06, 2008 3:29 pm

as njera
Mbrapsht n krye Shko posht
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia

Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 32
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 9:35 pm

zoti gabim i njeriut.

njeriu e krijoi zotin sipas shembelltyres se tij: intolerant, sexist, homofobik dhe violent
Mbrapsht n krye Shko posht
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil

Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 9:59 pm

zhvendoset te Filozofia

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Corey1-horz
Mbrapsht n krye Shko posht
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy

Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:41 pm

zoti gabim i njeriut sepse njeriu mund te gjente edhe shpjegime te tjera te dukurive jo duke u mbeshtet te zoti si ka bere ne shumicen e rasteve Exclamation
Mbrapsht n krye Shko posht
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time

Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 3:38 am

zoti esht 1 koncept me te cilin njerzit masin dhimbjen e tyre..un besoj ne zot por jo si dicka e vetme apo "old man in the sky", ajo qe njerzit quajne zot esht dicka brenda secilit, ato qe kan then Jezusi,Muhamedi apo Buddha e te tjeret me rradhe ndoshta jan te verteta,vetem se njerzit i perkthejn perher gabim..

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht n krye Shko posht
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Fri Jul 17, 2009 12:05 pm

Child In Time shkruajti:
zoti esht 1 koncept me te cilin njerzit masin dhimbjen e tyre..un besoj ne zot por jo si dicka e vetme apo "old man in the sky", ajo qe njerzit quajne zot esht dicka brenda secilit, ato qe kan then Jezusi,Muhamedi apo Buddha e te tjeret me rradhe ndoshta jan te verteta,vetem se njerzit i perkthejn perher gabim..

me pelqen filozofia e ksaj dhe ndaj te njejtin mendim me te.. nqef

sa per temen mendoj se njeriu eshte gabim i zotit

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht n krye Shko posht
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354

Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1Sat Aug 29, 2009 12:34 pm

fundja gabime jemi e njerez bejm

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht n krye Shko posht
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Empty
MesazhTitulli: Re: Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?   Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut? Icon_minitime1

Mbrapsht n krye Shko posht
 
Njeriu, nj gabim i Zotit, apo Zoti nj gabim i njeriut?
Mbrapsht n krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi
Adoleshentt :: Debatet e adoleshenteve :: Filozofia-
Krce tek: