Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
leter zotit.... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
leter zotit.... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
leter zotit.... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
leter zotit.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
leter zotit.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
leter zotit.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
leter zotit.... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
leter zotit.... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
leter zotit.... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
leter zotit.... I_vote_lcap17%leter zotit.... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
leter zotit.... I_vote_lcap29%leter zotit.... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
leter zotit.... I_vote_lcap31%leter zotit.... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
leter zotit.... I_vote_lcap23%leter zotit.... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
hot_spicy
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Darkangel
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
angel boy
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Child In Time
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Blue Paradise
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
rapper_girl
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Mars
leter zotit.... I_vote_lcapleter zotit.... I_voting_barleter zotit.... I_vote_rcap 
Keywords
Njerez dashuri fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 leter zotit....

Shko poshtė 
+4
Child In Time
vdekja_eshte_mundesia
*...BE YOURSELF...*
hot_spicy
8 posters
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:24 pm

shkruani nje leter sikur ja dergoni zotit dhe shprehni deshirat dhe endrrat tuaja....i cant wait to see them.. bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 31
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:26 pm

sa e bukur kjo tema!!!!!!!!
e para do e falenderoj shuuume per gjithcka kam..kam gjithcka kam dashur...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:28 pm

I DASHUR ZOT!!!
se pari me fal nqs jam e disata ose ndoshta dhe e nje milionta qe ju shqetesoj por momentalisht mendova se kjo ishte zgjidhja e vetem qe mund te beja.nga ju deshiroj te me jepni shume fat mgjthse deri tani ju falenderoj per ate qe me keni dhene.gfjithashtu ju falenderoj qe me keni dhene nje familje te mrekullueshme njerez qe me duan dhe i dua,shoqeri te mire dhe lumturi.te lutem,bej qe gjthm te behen realitet endrrat e mia.bej qe te jem gjthm e lumtur dhe te mos mendoj se gjerat do shkojne keq.kaq per momentin.ah dhe nje gje.
mos lejo qe te ma prishi askush lumturine.
shpresoj qe kjo leter te arrije atje ku duhet .
faleminderit
xxxxxxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Tue Apr 28, 2009 7:33 pm

hmmmmmmmmmm interesante,

''zot''bej qe cdo gje e then te letra siper meje te behet realitet,e meriton
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 1:10 pm

Pfff -.-
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 6:35 pm

fuck you god bashk me te ashtuquajturat "provat" e tua

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 6:40 pm

leter zotit.... Makefat


leter me ndjenj kjo e imja Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
leter zotit.... Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 10:35 pm

te qr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Wed Apr 29, 2009 10:55 pm

fefe_ shkruajti:
te qr

pirat

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
love_albania
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
love_albania


Male
Numri i postimeve : 208
Mosha : 33
Vendndodhja : elbasan
Hobi : qejf+makiato
Koha e lire : relax
Piket : 125
Data e regjistrimit : 28/06/2009

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 7:14 pm

please.... give me back my friend.... pls pls psl............... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1Sat Jul 18, 2009 7:18 pm

love_albania shkruajti:
please.... give me back my friend.... pls pls psl............... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

ka ca gjera qe nuk mund te kthehen me mbrepsh po qe jeta vazhdon perpara dhe mos bej me kshu se na e prishe terezin ime...

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

leter zotit.... Empty
MesazhTitulli: Re: leter zotit....   leter zotit.... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
leter zotit....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Zone e lire-
Kėrce tek: