Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcap17%Po sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcap29%Po sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcap31%Po sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcap23%Po sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
hot_spicy
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Darkangel
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
angel boy
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Child In Time
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Blue Paradise
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
rapper_girl
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Mars
Po sikur nje dite Zoti... I_vote_lcapPo sikur nje dite Zoti... I_voting_barPo sikur nje dite Zoti... I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Po sikur nje dite Zoti...

Shko poshtė 
+7
dead angel
Soldier Of Fortune
RioT
Venus
fefe_
Lacuna_Coil
vdekja_eshte_mundesia
11 posters
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 9:59 pm

Te zbriste nje dite ne toke, ne formen e nje njeriu, dhe te deklaronte para gjithe botes:"Njerez, une e lashe detyren time. Vendin tim e ka zene nje tjeter, qe do te kryeje te njejtin rol si une, per 4 mije vitet e ardhshme.
Kaq ishte mandati im. Tani jam nje njeri i thjeshte, jam njesoj si ju.
Nuk kam asnje fuqi te mbinatyrshme... jam 100 % si ju, pa asnje ndryshim te vetem".Cfare do te benit ju?

Do ta pergezonit per punen qe ka bere?
Do te ngrinit nje fanclub dhe do te beheshit anetaret me besnike, duke e mbajtur ne pellembe te dores per gjithe jeten prej te vdekshmi?
Do ta hidhnit ne gjyq dhe do t'i kerkonit llogari apo demshperblime, meqe s'e ka bere punen mire?
Do te flisnit keq per te?
Apo ndonje gje tjeter?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Thu Sep 04, 2008 10:04 pm

nuk e kam menduar ndonjeher Zotin njeri por edhe sikur ta mendioj, kush jam une qe te gjykoj krijuesin tim????? (po me duket vetja si ato te fese, iiiiiii) kshu pra, ato mundesit e gjyqit,llogarit etj hiqen nga lista.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 1:58 am

do e kishin fut te tjer ne spital para se ta vriste ndonje
keshtu qe un thjesht do lexoja lajmin ne net rastesisht se as buje nuk do kishte ber 1 gje e till
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 2:03 am

Hahaha, sa opsione gallate. Une s'do beja asnje gje. Mua me krijoi mami dhe babi im, Zoti mund te kete krijuar gjithcka tjeter, qe si te me pelqente ose jo mua, nuk mund te kthehet mbrapsht.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:48 am

te zbriste "ZOTI" ne toke shkurt mhb do ta peshtyja se ma ka nxi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 10:56 am

ti po ti. ik re....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 11:30 am

nuk ka per te ardh kshu qe mos e zejm fare sikur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:07 pm

A ekziston zoti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:10 pm

nqs beson se ai ekz,ai ekz per ty,ne zemren tende
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:10 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
A ekziston zoti?

he pra he kete dua te di edhe une se si shume e perdorin emrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:11 pm

se di se besoj,ndoshta ku i dihet Shocked
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Fri Sep 05, 2008 4:13 pm

po"te zbriste'' zoti do ti beja nje interviste
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 30
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 10:10 am

besimin tim dhe veten time nuk ja kushtoj aspak zotit kshu qe nuk do ndihesha keq sikur ai te ikte njeher e pergjithmon nga froni i tij.

p.s mos e merrni per keq se ky ishte mendimi im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 11:19 am

nqs dikush beson vertet ne zot, do ishte shum ofenduese per besimin e tij qe ta zbriste zotin nga froni i tij e ta bente njeri, me mendime No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Wed Feb 11, 2009 3:53 pm

do i thoja plako rrofsh, po ama ja dy fjale i kam me ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 1:37 pm

ai tjetri kush eshte se mos e njofim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Wed Jul 15, 2009 1:38 pm

un :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:43 pm

ej shoku ti mashkull je???/e sta kam qen ne listen tende une??nejse flm
provoje dhe ti tani cdo te thote te jesh njeri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:47 pm

nuk besoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1Sun Aug 16, 2009 1:04 pm

kjo duket absurede Shocked Shocked Shocked .... pse ju mendoni qe Zoti eshte njeri???
ja ku po ju them qe shkencertaret kan provuar qe Ai ekziston ne forme energjie dhe nuk ka nje trup te mirfillt...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

Po sikur nje dite Zoti... Empty
MesazhTitulli: Re: Po sikur nje dite Zoti...   Po sikur nje dite Zoti... Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Po sikur nje dite Zoti...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» dite e merziteshme
» 10 mije euro per nje dite.
» sikur tju nxirrnin nje sekret...
» Sikur Te Ndodhe Edhe Nje Her
» sa ore mesoni ne dite?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: