Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
dite e merziteshme Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
dite e merziteshme Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
dite e merziteshme Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
dite e merziteshme Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
dite e merziteshme I_vote_lcap17%dite e merziteshme I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
dite e merziteshme I_vote_lcap29%dite e merziteshme I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
dite e merziteshme I_vote_lcap31%dite e merziteshme I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
dite e merziteshme I_vote_lcap23%dite e merziteshme I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
hot_spicy
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Darkangel
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
angel boy
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Child In Time
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Blue Paradise
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Child Of Darkness
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
rapper_girl
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Mars
dite e merziteshme I_vote_lcapdite e merziteshme I_voting_bardite e merziteshme I_vote_rcap 
Keywords
Njerez fate dashuri shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 dite e merziteshme

Shko poshtė 
+20
Big_Boss
Zhana
jona
terenc
angel boy
hot_spicy
Child Of Darkness
vdekja_eshte_mundesia
Rej
Child In Time
odise
don corleone
dead angel
ani
Mars
Soldier Of Fortune
rapper_girl
fefe_
Shpirti-pist
DARK LOVE
24 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
DARK LOVE
Adoleshent
Adoleshent
DARK LOVE


Male
Numri i postimeve : 16
Mosha : 31
Vendndodhja : asgjekundi
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/11/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 3:03 am

per mua te gjitha ditet jane te merzitshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 37
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 3:11 am

E diela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 3:48 am

cdo dit ka pjesen e bukur dhe te merzitshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 9:55 pm

e shtuna
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Thu Nov 13, 2008 11:47 pm

e djeshmja dhe pjeserisht e sotmja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 12:01 am

e sotmja pak a shume!Asigje intresante,kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 4:35 pm

Varet si te shkojn ditet po ne pergjithsi tmerzitshme jan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 30
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 4:47 pm

e merkura
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 4:58 pm

e enjtja se i kam te gjitha lendet te veshtira dhe lodhem dhe merzitem shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 29
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 5:07 pm

e marta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 31
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 5:36 pm

asnje dite e merzitshme gjej gjthmone nai gje qe do ma ngre humorin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 10:47 pm

shumica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 11:17 pm

sot e bukur
oren e pare gjume , nuk hanga munges
oren e 2 fizik per qef
oren e 3 ekonomi , bera 2 pytje nga 3 qe kishte provime
pastaj pjesa tjeter prap e bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Nov 14, 2008 11:33 pm

sot shume e merzitshme duke fillu qe ne shkolle qe henga nje 4 dhe dy 6
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 11:04 pm

e shtuna & e diela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 11:11 pm

kjo e dita e sotme, e diele dmth me e merzitshme ska ku vete Mad:x:cry:
pffffffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Sun Nov 16, 2008 11:36 pm

e lodhshme ,kam shetit gjith elbasanin....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 12:06 am

e merzitshem sa ska me shum, VK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 5:36 pm

ditet me shi - dite te merzitshme dhe shum vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 30
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 6:13 pm

Na merziti kjo era.Mire qe na la ne shpi po spo na kap mire as tv.Un e kam dhe toksor ate dreq digitalbi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:06 pm

kjo e sotmja psh hyn ketu!Bente ftohte,sdolem dot po gjithe diten ne shtepi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 10:10 pm

nuk kam pas drita gjith dites po ama jam knaq paradite ke rrock-u me eroldin edhe me sajen.tham pak nga te ftohtit po u msum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Fri Dec 26, 2008 11:26 pm

kjo dita e sotme nuk ishte e merzitshme ishte super e bukur te dalesh ne mes te bores si nje budalla nderkohe qe je vetem ti dhe rruga asnje tjeter perballe teje dhe ti vazhdon te ecesh duke ditur se ke vetem nje destinacion per te shkuar dhe per tu rikthyer serish ne destinacionin e pare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 3:48 pm

dita e merzitshme hmmmmmmm po sikur te them diten me te gzuar?? 14 dhejtori ka qen me e gzuara.qe ate her e deri tani kan qen pothuajse te merzitshme ditet e tjera
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 27
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1Sat Dec 27, 2008 3:50 pm

Jo,ska pse qahem.Kto dite kane qene shuuum te bukura! :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

dite e merziteshme Empty
MesazhTitulli: Re: dite e merziteshme   dite e merziteshme Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
dite e merziteshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» sa ore mesoni ne dite?
» Po sikur nje dite Zoti...
» 10 mije euro per nje dite.
» sa mesazhe mund te postoni ne dite?
» Cfare do te benit po te ishit 3 dite zot?!?!?!?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: