Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcap17%Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcap29%Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcap31%Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcap23%Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
Naim Frasheri - Faqe 2 I_vote_lcapNaim Frasheri - Faqe 2 I_voting_barNaim Frasheri - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
fate dashuri shoqeria Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Naim Frasheri

Shko poshtė 
+10
rapper_girl
Mars
Soldier Of Fortune
dj jero
RioT
S.A.M--->2
almir_metallica_4ever
Endi
fefe_
Darkangel
14 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
LaLuC-I
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 4078
Mosha : 28
Vendndodhja : NEPER SHQIPERIII DUK BRREDH SA ANEJ KNEJ...
Piket : 207
Data e regjistrimit : 19/12/2008

Naim Frasheri - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Naim Frasheri   Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 2:46 pm

pall fare LoL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

Naim Frasheri - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Naim Frasheri   Naim Frasheri - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Feb 08, 2009 2:46 pm

ehte cilesuar si themeluesi i romantizmit dhe rilindjes shqiptare......hmmm ai ka dicka te vecante ne ato qe shkruan madje un thme qe ka parashikuar gjera qe domndodhnin dhe ne realitet si platonizmi psh....esht i madh vertet cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Naim Frasheri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: