Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcap17%The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcap29%The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcap31%The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcap23%The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
The Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_lcapThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_voting_barThe Pussycat Dolls - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 The Pussycat Dolls

Shko poshtė 
+13
vdekja_eshte_mundesia
kitty
hot_spicy
Venus
Lacuna_Coil
Burzgoroth
Child Of Darkness
rapper_girl
fefe_
Child In Time
RioT
free spirit
Darkangel
17 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:19 pm

JANE TE PAPAME ME PELQEN SHUME VOKALISTJA DHE BALERINAT E TJERA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:19 pm

jan grup i mir me pelqejn kenget e tyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 27
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:20 pm

edhe un i kam shum qef,kendojn shum bukur. sidomos nicola
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:21 pm

vdes per kengen
WHEN I GROW UP
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mrs.perfect
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mrs.perfect


Female
Numri i postimeve : 2450
Mosha : 27
Vendndodhja : ELBASAN
Piket : 431
Data e regjistrimit : 26/08/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 9:22 pm

pppfff nuk me kane pelqyer ndonjeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:23 pm

perkthejeni icik pliz "PUSSY - CAT - DOLLS" Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 10:53 pm

Mrs.perfect shkruajti:
pppfff nuk me kane pelqyer ndonjeher

mire ben Razz

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 28
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 11:23 pm

sexy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Apr 11, 2009 11:24 pm

s'me pelqejn fareeeeee..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Jun 24, 2009 10:02 pm

se fundmi kane nxjerr kengen hush hush...
videoklipi ka nje mix me kengen survive te gloria taylor
fiksim kjo kenga :D
https://www.youtube.com/watch?v=gY6ULM3EL1I
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 8:58 pm

jane goca tpapara....super kinge qe bejen super kenge...
jai ho dhe hush hush fiksim....
nikola solistja ne vecanti ka nje ze t'mrekullushem..si ne grup ashu dhe ne kege solo....
jane yje Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 8:58 pm

jan goca tbukra

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
The Pussycat Dolls - Faqe 2 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 06, 2009 8:59 pm

hot spicy shkruajti:
jane goca tpapara....super kinge qe bejne super kenge...
jai ho dhe hush hush fiksim....
nikola solistja ne vecanti ka nje ze t'mrekullushem..si ne grup ashu dhe ne kege solo....
jane yje Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

The Pussycat Dolls - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
The Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: