Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
The Pussycat Dolls Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
The Pussycat Dolls I_vote_lcap17%The Pussycat Dolls I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
The Pussycat Dolls I_vote_lcap29%The Pussycat Dolls I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
The Pussycat Dolls I_vote_lcap31%The Pussycat Dolls I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
The Pussycat Dolls I_vote_lcap23%The Pussycat Dolls I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
hot_spicy
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Darkangel
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
angel boy
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Child In Time
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Blue Paradise
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Child Of Darkness
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
rapper_girl
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Mars
The Pussycat Dolls I_vote_lcapThe Pussycat Dolls I_voting_barThe Pussycat Dolls I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 The Pussycat Dolls

Shko poshtė 
+13
vdekja_eshte_mundesia
kitty
hot_spicy
Venus
Lacuna_Coil
Burzgoroth
Child Of Darkness
rapper_girl
fefe_
Child In Time
RioT
free spirit
Darkangel
17 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:25 pm

The Pussycat Dolls ėshtė njė grup muzike me 6 femra nga ShBA, qė u themelua nga Robin Antin mė vitin 1995, kurse karrierėn muzikore e kanė filluar mė vitin 2005. Karrieren e filluan mė 1995 nėpėr bare, kafene dhe disko si kėrcimtare, ku kanė pasur mysafire tė famshme si Carmen Electra, Christina Aguilera, Britney Spears, Cameron Diaz, etj.


The Pussycat Dolls Pussycat-Dolls-pictureAnėtaret
1-Nicole Scherzinger --(l. 29 Qershor 1978, Honolulu, Hawaii/ShBA)
2-Carmit Bachar-- (l. 4 Shtator 1974, Los Angeles, Kalifornia/ShBA)
3-Melody Thornton --(l. 28 Shtator 1984, Phoenix, Arizona/ShBA)
4-Jessica Sutta --(l. 19 Maj 1982, Miami, Florida/ShBA)
5-Ashley Roberts --(l. 14 Shtator 1981, Phoenix, Arizona/ShBA)
6-Kimberly Wyatt --(l. 4 Shkurt 1982, Warrensburg, Missouri, USA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:29 pm

The Pussycat Dolls Pussycat-dolls-81326456
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:29 pm

The Pussycat Dolls PussycatDolls-WhenIGrowUpFront
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 29
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 7:41 pm

mir po nuk hyjne te preferencat e mija muzikore si grup
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:37 pm

kto i kam pa ne turqi un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:38 pm

si ngjoj dot kto un, jan shum... Laughing

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:51 pm

me kot se kto ska...pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:14 am

live kto jan sh kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:15 am

po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 12:17 am

fefe_ shkruajti:
po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto
ndoshta,,por kur kam qen ne turqi,,ishin skandal fare,,nuku dallonte zeri qe ishte i veti,,is zajmina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 10:20 am

hahahah ca gallatash ketu lart o fefe po i ke degjuar live ti re bishe qe thua ashtu apo ja fut kot dhe ti riot grupi nuk duket me nje vend ku e ke pa ti qe di apo sdi te kendoje live
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Fri Aug 08, 2008 11:14 am

o darkangel mos ia fut kot,,se nuk ke qen ti kur kan qen tu knu kto

edhe skan noi ze te mir mo,,ose qe t ben te shkulesh floket,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:56 pm

fefe_ shkruajti:
po kto live dalin me rregjistrim
ku i bejne dot kenget live kto

si bejne dot ee
ta kisha pare ne MTV ti zotrote kur ishin te ftuara dhe sa bukur performuan kg e re te tyre WHEN I GROW UP LIVE
se kane problem te kendojn live jo


sa per kte grup gocash, jane shuum te mira, edhe vet jane si shpiirt por edhe kg cool i kane, me pelqejn vertet shum sidomos NICOLE.
disa prej kg te tyre jane : DONT CHA (ft BUSTA RHYMES), BEEP, I DONT NEED A MAN, BUTTONS (ft SNOOP DOGG), kg me e re WHEN I GROW UP, SWAY, WAIT A MINUTE (ft TIMBALAND) etj
NICOLE ka bere edhe kg solo te sajat madje ka nxjerr edhe album, ka ze te mire dreqi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Child Of Darkness
Administratore
AdministratoreFemale
Numri i postimeve : 7438
Mosha : 26
Vendndodhja : ......
Hobi : .........
Piket : 206
Data e regjistrimit : 11/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 8:08 pm

me pelqen nje kenga e ketyre mua po sia di titullin e kenges! Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Mon Aug 11, 2008 10:01 pm

pcd
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:27 pm

me then tdrejten kto dallohen vetem se jan kur..va
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:32 pm

jan dhe icik te lezecme,kshu nga fytyra te marrin ne qaf,pranoje... Razz Razz
sa per kenget, pfff sme ngjisin hiic fare ca tbej une,megjithse skam degjuar shum nga kg e ktyre. gjthsesi nuk du ti ngjoj.

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
The Pussycat Dolls Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sat Sep 06, 2008 4:48 pm

tani te lezecme jan patjeter edhe trupin e kan tpapam qe te 6 por vetem nga kjo dallohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Sun Sep 07, 2008 10:55 pm

Tani jane 5 ato se ka ik ajo kokekuqja. Keshtu performancat i bejne te bukura, nuk e di si kendojne live, megjithate nicole duket e talentuar. Mund te duken i cik au-iu, po eshte zotesi me vete te jesh si ato Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 3:52 am

fuck off, i urrej kur dalin si prostituta neper klipe Evil or Very Mad

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Darkangel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Darkangel


Male
Numri i postimeve : 10720
Mosha : 32
Vendndodhja : Andej-Kendej-Gjithandej
Hobi : Tallje Bythe Me Paramendim
Koha e lire : jam busy skam koh te lir fare :PpPpPp
Piket : 83
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Wed Oct 01, 2008 10:26 am

ato jan si shpirt sidomos ajo nicole scherzinger
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.Tuttu Ta Kapesh.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Tue Oct 07, 2008 9:42 pm

tani po degjoj nje kenge te tyre ne bashkepunim me MISSY ELLIOT :D:D
qenka sh nice si kenge :D si gjithmon te mrekullueshme edhe ne kte video Smile
kenga titullohet WHATCHA THINK ABOUT THAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 12:56 am

JAN TE PAPAME ME NICOLEN NE KRYE....I ADHUROJ...AJO KA ZE DHE KNON BUKUR...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 1:47 am

ato jan thjesht kuklla barbi qe nxjerrin ne pah trupin dhe kaq sa per ze nuk kan ze fare fare fare.Nicole esht ajo qe knon ajo qe i ben te gjitha.nicol ka ze te papam fare fare edhe live po kenget jan shum komerciale per zerin e saj,edhe si trup dhe paraqitje esht bomb bomb fare fare fare,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kitty
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kitty


Female
Numri i postimeve : 397
Mosha : 29
Vendndodhja : pf itali
Hobi : noti
Piket : 20
Data e regjistrimit : 24/06/2008

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1Tue Dec 02, 2008 1:48 am

kenga e tyre e fundit esht fiksim fare Hush hush s ka akoma vidioklip ose dhe i hate this part esht e lezecme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

The Pussycat Dolls Empty
MesazhTitulli: Re: The Pussycat Dolls   The Pussycat Dolls Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
The Pussycat Dolls
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Muzika-
Kėrce tek: