Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcap17%Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcap29%Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcap31%Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcap23%Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
hot_spicy
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Darkangel
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
angel boy
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Child In Time
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Blue Paradise
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
rapper_girl
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Mars
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_lcapNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_voting_barNjohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? I_vote_rcap 
Keywords
Njerez shoqeria fate dashuri
April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?

Shko poshtė 
+15
Shpirti-pist
fefe_
Iron Snake
play_boy
Soldier Of Fortune
smart devil
Child In Time
Venus
bad boy
S.A.M--->2
SupergirL
rapper_girl
Endi
Tarjaholic
RioT
19 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:52 am

Question
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 31
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 10:42 am

Njohjet online (mesa di) nuk jane edhe aq te keqija sepse mund te mbetesh edhe shok, edhe e vazhdon edhe ate ne realitet, ndersa lidhjet virtuale (pa takime reale) me duken idiote, pa baze. Si mund te lidhesh edhe te vazhdosh lidhjen me dike nqs se ke njohur? Por nqs me perpara eshte njhoja dhe lidhja behet kur e ke takuar ne reale, atehere eshte OK! Vetem dashuria te jete..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 30
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 4:47 pm

une per vete me ane te internetin kam njohur shume veta,,nje prej te cilave eshte shoqa ime e ngusht polina,,e kam njoft ne hi5,,por pastaj dolem te njohura nga familjet,,kam njohur shume e shume veta te cilet i kam takuar me pas,,por ka dhe nga ato qe i kam shume xhan por qe nuk kam pas mundesi ti takoj,,SadSad
kur njeh jerez te huaj dhe sidomos eshte pak me ndryshe,,nuk e di por greket jan sjelle te gjithe shume mire me mua,,dhe nje vajze greke qe e kam bestfiriend ne internet,,ka shkuar te takoj motren time ne greqi qe te me jepte nje dhurate mua,,
shume njerez i vlersojn shume njohjet shoqerore ne internet,,[perfshir edhe mua] ka disa te tjer qe thjesht mendojn te kalojn kohen,,
ndersa sa per lidhjet,,gje shume e veshtire,,nuk mund te mbash nje lidhje me ane te internetit me shpresen qe do takoheni 1 herene shekull,,sado besim te kesh nuk mund te mbash nje lidhje!kaq
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 29
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 5:02 pm

sh sh sh dakort me mendimin e antares siper....!!!
edhe un kam njohur shum vet ne ineternet dhe disa prej tyre i kam shok/shoqe te ngushta!!!!
ndersa persa i takon lidhjeve skam ca te shtoj me shum.....jam dakort me riot!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 5:09 pm

edhe une jam dakrot me RioT
sa per veten time, une kam njohur shok e shoqe vertet te mire nepermjet netit por vetem 2 prej tyre kam takuar, ku njerin prej tyre e kam vertet best friend kurse tjetrin e kam me shum se shok (ne fillim ishim best friend kurse tani me shum Razz:D ) te dy kta i kam takuar e i kam shshshxhaan e i duua shum kurse te tjeret jo por edhe pse si kam takuar jane vertet njerez te mire :D i kam xhaan te gjithe, normal mo elbasanllinj :D si dhe durrsaken RioT :D
persa i perket lidhjeve ma shpifin nqs nuk e takon asiher dhe i thua vetem nepermjet msn te dua etj etj, nqs takosh shpesh jam dakort qe lidhje nqs jo vl asaj pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 29
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:07 am

nuk ja vlejne hic fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
S.A.M--->2
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
S.A.M--->2


Female
Numri i postimeve : 454
Mosha : 31
Vendndodhja : S.A.M city
Piket : 0
Data e regjistrimit : 21/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 11:49 am

dhe un jam shum dakort me Riot

edhe un kam shum shok dhe shoqe te ngushta nga hi5 qe flas gjithmon ne msn dhe qe i kam shum shum shum shum xhan.. por qe me jepet dhe mundsia ti takoj..

por sa per lidhjet jam plotesisht dakort me ate qe ka then Riot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Sun Aug 10, 2008 12:06 pm

ja dhe un qe jam ne angli dmth shumicen e njof ne an te internetit se skam si ti njof..ka ca qe i kam takuar por ka dhe ca te tjer qe i kam shshshshsh xhan qe si kam takuar Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bad boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
bad boy


Male
Numri i postimeve : 2276
Mosha : 33
Vendndodhja : Tirane
Piket : -33
Data e regjistrimit : 09/08/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 3:51 pm

disa jane te verteta ke njerez qe flet nepermjet internetit qe jane njerez tamom me mire eshte pastaj kur i takon nga afer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 32
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 6:48 pm

Sado mire te kalosh online me njerez te caktuar, asnjehere nuk e di si jane ata ne jeten reale. Keshtu qe mund te krijohen shoke, nuk mendoj shoke te ngushte. Ndersa persa i perket lidhjeve, me duken komplet pa baza ato virtuale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:20 pm

jan te verteta edhe kuptimplot disa prej tyre
un kam be shum miq te mir Smile
por kam be edhe armiq kuptohet, esht mese normale Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 29
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:26 pm

nuk ja vlejne mendoj una
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:39 pm

smart devil shkruajti:
nuk ja vlejne mendoj una

ja vlejn, ta them un qe e kam provu Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 32
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:40 pm

e ke fjalen per lidhje apo per shoqeri, se njerez qe i kemi njoft ne net dhe tani i kemi shoke e shoqe kemi te gjithe, po lidhjen online nuk e kam provu. Te pika pare te mbeshtes, te e dyta nuk e di. Veshtire te flas per gjera qe nuk i kam provuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:47 pm

per shoqeri me shum, se per lidhje jan shum vl
shoqeri kam be shuuuuuuuuuuum me ate te internetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 32
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:30 pm

Child In Time shkruajti:
per shoqeri me shum, se per lidhje jan shum vl
shoqeri kam be shuuuuuuuuuuum me ate te internetit

e njejta gje vlen dhe per mua dhe jane sh te mir per mua, tgjiiithee Smile rrofsh msn-ja cheers Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik



Male
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 31
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:32 pm

per mua jane edhe shum lidhje shoqerore po edhe me shume se shoqerore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Iron Snake
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Iron Snake


Male
Numri i postimeve : 283
Mosha : 36
Vendndodhja : Pėrballė McLaren-it
Piket : 100
Data e regjistrimit : 01/11/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 6:45 pm

Nuk kam aspak shoqeri dhe te dashur ne jeten virtuale, dhe as nuk kam nder mend te kem! Te gjithe ato me te cilet mund te flas, i kam takuar me dhjetra apo qindra here. Komunikimin virtual nuk para e pelqej.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://rockalbania.forumotion.com
Vizitor
Vizitor




Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 7:29 pm

kam disa miq qe i njoh prej msn-se edhe do te njof akoma edhe me shume po prej msn-e
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor




Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 7:45 pm

e kam njohur ne msn por nuk eshte thjesht nje lidhje virtuale pasi 1 here ne dy jave shkoj e takoj dhe nuk mund ta quaj lidhje virtuale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 33
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 7:51 pm

nese ke ndonje shok /shoqje/te dashur /mama/ moter/vella ska gje te keqje nese e ke njoh ne internet

por nese nuk e ke taku mos beso shum kurr tek ai person
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shpirti-pist
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Shpirti-pist


Female
Numri i postimeve : 562
Mosha : 38
Vendndodhja : ke mullari me dashuroren
Hobi : te shof porno me slash
Koha e lire : Ta bej me qajt motren :D
Piket : 0
Data e regjistrimit : 18/10/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Tue Nov 04, 2008 8:11 pm

si si? thoni se shoqeria virtuale qenka e vertet kurse dashuria jo?
bohh une e di se esht njesoj..
perderisa nje shok/shoqe qe e ke njoft ne virtual ,dhe tashi e keni taku ate,dhe jeni shok te vertet ..
njesoj esht edhe tek dashuria virtuale,se vje dita e tako dhe ate dhe behet diqka reale
Dhe une kam shum them shum shoqeri virtuale,ky gjysmen e tyre edhe i kam taku,
Njof shum shok apo shoqe te mia qe ne virtual jan dashuruar ,jan fejuar dhe pse jo martuar,
nuk po vete me larg se ne shpin time,vllai ime nusen e tij ne virtual e ka gjetun,tashi kan dy thmi,nuk quhet dashuri e vertet kjo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.zemershqiptare.com
Stratovarius
Adoleshent
Adoleshent
Stratovarius


Male
Numri i postimeve : 73
Mosha : 32
Vendndodhja : In The Hell!
Hobi : Muzika dhe Arti
Koha e lire : N`Pc
Piket : 0
Data e regjistrimit : 17/11/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 11:22 pm

Un nuk kam pas nje lidhje virtuale .. me dike nuk e di Smile por ndoshta do te lidhem me dike hehe SmileRazz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 33
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 2:44 am

Shpirti-pist shkruajti:
si si? thoni se shoqeria virtuale qenka e vertet kurse dashuria jo?
bohh une e di se esht njesoj..
perderisa nje shok/shoqe qe e ke njoft ne virtual ,dhe tashi e keni taku ate,dhe jeni shok te vertet ..
njesoj esht edhe tek dashuria virtuale,se vje dita e tako dhe ate dhe behet diqka reale
Dhe une kam shum them shum shoqeri virtuale,ky gjysmen e tyre edhe i kam taku,
Njof shum shok apo shoqe te mia qe ne virtual jan dashuruar ,jan fejuar dhe pse jo martuar,
nuk po vete me larg se ne shpin time,vllai ime nusen e tij ne virtual e ka gjetun,tashi kan dy thmi,nuk quhet dashuri e vertet kjo?


cheers cheers cheers cheers Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Slash
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Slash


Male
Numri i postimeve : 1384
Mosha : 31
Vendndodhja : LOST
Hobi : te eci rrugeve....
Koha e lire : numeroj yjet
Piket : 549
Data e regjistrimit : 09/09/2008

Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 4:05 pm

Shpirti-pist shkruajti:
si si? thoni se shoqeria virtuale qenka e vertet kurse dashuria jo?
bohh une e di se esht njesoj..
perderisa nje shok/shoqe qe e ke njoft ne virtual ,dhe tashi e keni taku ate,dhe jeni shok te vertet ..
njesoj esht edhe tek dashuria virtuale,se vje dita e tako dhe ate dhe behet diqka reale
Dhe une kam shum them shum shoqeri virtuale,ky gjysmen e tyre edhe i kam taku,
Njof shum shok apo shoqe te mia qe ne virtual jan dashuruar ,jan fejuar dhe pse jo martuar,
nuk po vete me larg se ne shpin time,vllai ime nusen e tij ne virtual e ka gjetun,tashi kan dy thmi,nuk quhet dashuri e vertet kjo?

sa e zgjuar qe je per kok tate...jam plotesisht dakort me cdo fjale :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.klisi.it
Sponsored content





Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Empty
MesazhTitulli: Re: Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?   Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njohjet Online & Lidhjet Virtuale...Sa te verteta dhe kuptimplota jane?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» nje genjeshter me qellim te mire vlen sa 1000 te verteta.
» lidhjet:
» mosha virtuale
» sa i vleresoni njohjet e reja
» a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Adoleshenca-
Kėrce tek: