Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcap17%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcap29%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcap31%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcap23%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
hot_spicy
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Darkangel
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
angel boy
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Child In Time
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Blue Paradise
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
rapper_girl
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Mars
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?

Shko poshtė 
+17
AURORA BOREALIS
ENIGMA
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
wooow
rapper_girl
kaaccu
odise
fefe_
Endi
Child In Time
alex_anto
Soldier Of Fortune
Venus
smart devil
RioT
vdekja_eshte_mundesia
21 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 12:06 pm

si mendoni kur a eshte e verteta gjithmone e nevojshme??psh kur ajo te lendon duhet thene
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 28
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 1:04 pm

lendon por duhet thene!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Aug 16, 2008 1:04 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 31
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 1:35 am

Do te te lendonte me shume te jetoje i rrethuar kudo me maska. Jo gjithmone duhet t'i afrohemi perfektes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:01 pm

haha, jo re. Po jap nje hembull pak banal. Une shof nje femer dhe me pelqejne te pasmet e saj. Sikur ta ndaloj dhe tja them kushedi ku perfundoi dhe me mbajne me gisht si maniak pastaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
alex_anto
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
alex_anto


Female
Numri i postimeve : 468
Mosha : 27
Vendndodhja : elbasan
Hobi : kercimi, interneti, kalerimi
Piket : 54
Data e regjistrimit : 05/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:02 pm

hahaha, edhe une mendoj per jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:07 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
haha, jo re. Po jap nje hembull pak banal. Une shof nje femer dhe me pelqejne te pasmet e saj. Sikur ta ndaloj dhe tja them kushedi ku perfundoi dhe me mbajne me gisht si maniak pastaj.
:gaga: :gaga: :gaga: :gaga: sa e fort
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Aug 18, 2008 2:17 pm

e verteta vret Razz po faktikisht varet dhe ca e vertete eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:08 pm

jo normale ahahahah Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 12:25 pm

S.A.M shkruajti:
e verteta vret Razz po faktikisht varet dhe ca e vertete eshte
e vertete e keqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 28
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 1:08 pm

varet per cfare flasim.....per rastet si tregoi soldier mendoj se nuk jane te nevojshme por nese kemi te bejm me gjera te rendesishme sado qe ndonjeher e verteta te lendon duhet then gjithmon!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 28
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 1:12 pm

EHHHHHHHHHHHHH SA TE LENDON AJO E VERTETA KUR DUHET THENE NO1HER
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Aug 19, 2008 6:07 pm

po !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 10:56 pm

une per vete nuk jam dakort
ne ndonje rast duhet te genjesh se sben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kaaccu
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
kaaccu


Female
Numri i postimeve : 120
Mosha : 31
Vendndodhja : Aty ku isha dje ne kete kohe
Hobi : Te kem nje hob timin personal hihihi
Koha e lire : S'kam...jam shume e zene duke menduar ca do bej me gjithe kete kohe te lire qe kam!!!
Piket : 0
Data e regjistrimit : 11/10/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Oct 13, 2008 11:55 pm

me mire te thuhet e verteta qe ne fillim edhe te lendoj...sesa ta marresh vesh me vone...do te te lendoj 10-fish nqs e merr vesh me vone...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 31
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Oct 14, 2008 5:44 am

jo gjithmone duhet te merret vesh e verteta LaughingRazz
si thuhet : e vertet por e hidhur ndaj ne disa raste kjo e vertet na vret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
wooow
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
wooow


Male
Numri i postimeve : 660
Mosha : 37
Vendndodhja : elbasan
Hobi : Sporti
Koha e lire : coffe (double)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 30/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Wed Oct 15, 2008 10:21 pm

meglio una buggia a fin di bene ke mille verita
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sat Feb 28, 2009 2:28 pm

patjeter qe eshte gjithmone e nevojshme pavarsisht se sa e rend mund te jet ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
*...BE YOURSELF...*
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
*...BE YOURSELF...*


Female
Numri i postimeve : 2335
Mosha : 32
Vendndodhja : nga pak brenda te gjitheve
Koha e lire : miq, libra, foto, pishina, internet, gjume, shetitja, tv ...
Piket : 1262
Data e regjistrimit : 13/12/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Sun Mar 01, 2009 11:48 pm

po eshte gjithmon e nevojshme e verteta ,sido qofte,une do doja ta dija gjithmon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Nightmare
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Nightmare


Female
Numri i postimeve : 2286
Mosha : 28
Vendndodhja : In your dream
Hobi : To be your nightmare
Koha e lire : net
Piket : 887
Data e regjistrimit : 27/02/2009

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Mon Mar 02, 2009 11:52 pm

e verteta eshte se ne duam te dime gjithmon te verteten,por ne nuk themi gjithmon ate. sigurisht se esht e nevojshme te thush te veteten se kshu mund te gjykosh tamam,dhe sipas ides tate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 12:24 am

Jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 31
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 1:00 am

yes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 1:12 am

varet kujt me duhet tia them te verteten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ENIGMA
Adoleshent
AdoleshentFemale
Numri i postimeve : 99
Mosha : 30
Vendndodhja : ENIGMA
Piket : 35
Data e regjistrimit : 01/03/2009

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 2:58 pm

jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AURORA BOREALIS
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
AURORA BOREALIS


Female
Numri i postimeve : 257
Mosha : 30
Vendndodhja : ne shtepi............................HELP ME GET OUT OF HERE
Hobi : MUSIC MAKES ME LOSE CONTROLE
Koha e lire : music makes my day....ps:reading lovestory books too lol ;D
Piket : 61
Data e regjistrimit : 23/10/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 3:05 pm

jo sepse ndonjeher mund te behet e dhimbshme...me besoni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» pse eshte e nevojshme lufta?
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» PSE NJEREZIT GJITHMONE TA KANE ME TE FUTUR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: