Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcap17%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcap29%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcap31%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcap23%a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_lcapa eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_voting_bara eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?

Shko poshtė 
+17
AURORA BOREALIS
ENIGMA
Nightmare
*...BE YOURSELF...*
wooow
rapper_girl
kaaccu
odise
fefe_
Endi
Child In Time
alex_anto
Soldier Of Fortune
Venus
smart devil
RioT
vdekja_eshte_mundesia
21 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Mar 03, 2009 4:43 pm

AURORA BOREALIS shkruajti:
jo sepse ndonjeher mund te behet e dhimbshme...me besoni

jo ndonjeher por e verteta shpesh her esht e dhimbshme..por mbeso dhe ti,me mire ta thuash se kur genjen i shkakton dhembje dhe personit qe po genjen dhe vetes...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:22 pm

e verteta naiher vret
per mendimin tim me mire nje genjeshter e bukur sesa nje e vertete vrasese...
mka ndodhur te degjoj te verteta vrasese dhe kam preferuar te degjoja genjeshtren
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Jul 16, 2009 11:47 pm

esht dreqi esht shum e nevojshme.
lere ca themi ne qe e verteta vret apo me mire nje genjeshter e vogel,si e verteta ska,esht zgjidhja per gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jul 20, 2009 9:05 pm

Lacuna_Coil shkruajti:
esht dreqi esht shum e nevojshme.
lere ca themi ne qe e verteta vret apo me mire nje genjeshter e vogel,si e verteta ska,esht zgjidhja per gjithcka

ka te drejt

i ktij mendimi jam dhe un.. nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 4:38 pm

natyrisht qe te lendon e verteta por duhet thene se sa te jetosh me genjeshtra psh mua me ka ndodhur No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jul 21, 2009 4:58 pm

pooooooooo e them me plot goje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jona
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
jona


Female
Numri i postimeve : 233
Mosha : 28
Vendndodhja : shkoder
Hobi : moda
Koha e lire : listen music , msn ,face book ,
Piket : 473
Data e regjistrimit : 20/07/2009

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 1:52 pm

jo na duhet te genjejme ndonjehere ne situata te veshtira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:32 pm

patjeter,heret ose von do dali ne sheh,esht me mir kur thuhet ne kohe,nuk lejon qe genjeshta te behet gabim i dyfishte me von
mendimi im ky ee Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:37 pm

nuk e harroj asiher nje rast kur mka lendu keq fare
nejse
life continues
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 15, 2009 9:38 pm

shum bukur e ke then
jeta vazhdon :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?   a eshte verteta gjithmone e nevojshme ? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a eshte verteta gjithmone e nevojshme ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» pse eshte e nevojshme lufta?
» si do te silleshit nese merrni vesh se nje qe eshte ne forumin tuaj eshte i semure me zemer
» Dashuri eshte pyetja. Kush eshte pergjigjia?
» PSE NJEREZIT GJITHMONE TA KANE ME TE FUTUR

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: