Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcap17%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcap29%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcap31%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcap23%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
shoqeria Njerez fate dashuri
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?

Shko poshtė 
+28
NIKI
RockAngel
Glamours' Master
metallica_death
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
GoLdEn BoY
Blue Paradise
cobain
play_boy
odise
dj jero
the beatle
don corleone
smart devil
ani
Soldier Of Fortune
The_Sentinel
rapper_girl
Burzgoroth
Venus
Child In Time
Mars
Endi
fefe_
SupergirL
Tarjaholic
RioT
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 11:49 pm

RioT shkruajti:
Venus shkruajti:
Nuk e uroj, po mendoj se asnjehere ose te pakten shume shume larg.
nuk e uron barazin???

Nuk uroj qe mos vije asnjehere ose te jete shume shume larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ani
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
ani


Male
Numri i postimeve : 691
Mosha : 29
Vendndodhja : atje ku nuk jam!!!
Hobi : filmat
Piket : 50
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:49 pm

asnje here,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
smart devil
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
smart devil


Female
Numri i postimeve : 2617
Mosha : 27
Vendndodhja : amerik
Piket : 72
Data e regjistrimit : 01/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:53 pm

as 1herrrrrrrrrrrrrrr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
don corleone
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
don corleone


Male
Numri i postimeve : 2525
Mosha : 30
Vendndodhja : cuba with fidel castro
Hobi : just nothing special
Koha e lire : shfrytezim maksimal
Piket : 1448
Data e regjistrimit : 23/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Aug 23, 2008 8:56 pm

kur te jene te gjithe gay dhe lesbike :gaga:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
the beatle
Adoleshent
Adoleshent
the beatle


Female
Numri i postimeve : 40
Mosha : 29
Vendndodhja : london, 19th century
Hobi : wasting time
Koha e lire : books, net and rock'n'roll
Piket : 0
Data e regjistrimit : 31/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 1:19 am

larg duket ajo dite, me mijera mendesi te gabuara larg. vetem atehere kut te gjithe ta quajne barazine te drejte, ajo do te ekzistoje...po hajde dhe arrije kete... Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj jero
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dj jero


Male
Numri i postimeve : 1330
Mosha : 30
Vendndodhja : vlore
Hobi : muzika
Koha e lire : muzike
Piket : 583
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Sep 02, 2008 2:29 pm

DO VI DHE KJO DITE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 30
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 8:14 pm

asnjeher ne bot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
play_boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjikMale
Numri i postimeve : 2748
Mosha : 28
Vendndodhja : DURRES
Piket : -33
Data e regjistrimit : 12/09/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 17, 2008 8:15 pm

kur te jemi ne parajs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:33 am

odise shkruajti:
asnjeher ne bot
hahaha e pse kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:39 am

Ka nje arsye shume te forte qe nuk do kete asnjehere barazi mes femrave. Su ju jeni xheloze per njera tjeteren dhe e hani me dhembe njera-tjetren.

_________________
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:40 am

nuk eshte e vertete!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:41 am

kshu sic jane meshkujt e sotshem as qe ka per te pasur barazi mes tyre dhe femrave
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:45 am

jo mi,se vetem shqiptaret jan kshu,vijn ne shpi,hajde gru me shtro dreken,pse ska zi mi mishi,ti thot i her flm qe e ke bo, etj etj,ku ka ne italikshu mi?vjen burri ne shpi,gruja i thot nga ckemi a ku di un,ose hajn bashk,ose burri e shtron vet nesa ka hanger gruja,,ose gatun burri,,,mora nje shembull shum banal por edhe kjo tregon barazi,ose respekt,ne shqiptaret me shum na duhet respekti nga meshkujt se sa barazia
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:46 am

RioT shkruajti:
jo mi,se vetem shqiptaret jan kshu,vijn ne shpi,hajde gru me shtro dreken,pse ska zi mi mishi,ti thot i her flm qe e ke bo, etj etj,ku ka ne italikshu mi?vjen burri ne shpi,gruja i thot nga ckemi a ku di un,ose hajn bashk,ose burri e shtron vet nesa ka hanger gruja,,ose gatun burri,,,mora nje shembull shum banal por edhe kjo tregon barazi,ose respekt,ne shqiptaret me shum na duhet respekti nga meshkujt se sa barazia

ke fol sh mir dhe ke sh te drejte, eshte sh e vertet kjo pasi edhe un kam nje te aferm timin qe jeton ne itali dhe veprojne ne kte menyre, kjo tregon jo vetem respektin e te dyjave paleve por edhe nje fare kulture
mendimi im ky
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Oct 18, 2008 11:49 am

yeah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
cobain


Male
Numri i postimeve : 116
Mosha : 54
Vendndodhja : siper 1 druri...
Hobi : bicikleta
Koha e lire : ne internet,se skam ca bej tjeter...
Piket : 0
Data e regjistrimit : 28/09/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Oct 19, 2008 10:37 pm

kush tha qe ska barazi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blue Paradise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Blue Paradise


Female
Numri i postimeve : 8513
Mosha : 31
Vendndodhja : ♥♥ne zemren e dikujt♥♥
Hobi : te iki shpesh te vendodhja lart :P
Koha e lire : snuk
Piket : 215
Data e regjistrimit : 24/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Nov 17, 2008 1:23 pm

asnjeher nuk do ket barazi
FEMRAT JAN SHUM LART,MESHKUJT NUK I ARRIJN DOT Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:20 pm

asiheeeeeer thote ramadan kafsha hihihihihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:21 pm

kur mos ekzistojn ma boy me golden.djem prej ari dmth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:22 pm

barazia ekz,dhe un jam ok ksaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
GoLdEn BoY
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
GoLdEn BoY


Male
Numri i postimeve : 303
Mosha : 33
Vendndodhja : durres
Piket : 116
Data e regjistrimit : 17/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:22 pm

hehe goc me intelekt kjo siper Razz (per hot spicy)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Nov 21, 2008 8:26 pm

ca bo ti mi!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:26 pm

ti thua qe jemi me posht se ju,un them qe ne shohim lart,ndersa ju POSHTE :D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Jan 02, 2009 10:27 pm

ik ti lart se te rrafa qepeeeeeeeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
metallica_death
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
metallica_death


Male
Numri i postimeve : 235
Mosha : 30
Vendndodhja : asgjekundi
Hobi : muzika rock / metal
Koha e lire : tatuazhet dhe piktura
Piket : 10
Data e regjistrimit : 01/09/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Jan 13, 2009 1:10 pm

femrat e kane fituar barazin dhe te drejtat e tyre por e kane nje kufi se perndryshe do te na shkaterronin ne meshkujt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: