Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcap17%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcap29%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcap31%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcap23%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
hot_spicy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Darkangel
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
angel boy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Child In Time
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
rapper_girl
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Mars
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? I_vote_rcap 
Keywords
fate shoqeria dashuri Njerez
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?

Shko poshtė 
+28
NIKI
RockAngel
Glamours' Master
metallica_death
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
GoLdEn BoY
Blue Paradise
cobain
play_boy
odise
dj jero
the beatle
don corleone
smart devil
ani
Soldier Of Fortune
The_Sentinel
rapper_girl
Burzgoroth
Venus
Child In Time
Mars
Endi
fefe_
SupergirL
Tarjaholic
RioT
32 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 2:58 pm

un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:00 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Laughing si ai filmi ku ngel ai arnoldi me barr! Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:02 pm

kush arnold re? Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Tarjaholic
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Tarjaholic


Male
Numri i postimeve : 387
Mosha : 29
Vendndodhja : F:\seeking_for_the_reign.docx
Koha e lire : gallinabianchabulbul (*-*) (:P) (!)
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:04 pm

RioT shkruajti:
kush arnold re? Laughing

Arnold Schwarzenegger (Nuk e ke pare ate filmin tii?)Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 3:11 pm

ncuk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SupergirL
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
SupergirL


Female
Numri i postimeve : 1322
Mosha : 27
Vendndodhja : shpi
Piket : 215
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 4:50 pm

asiher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 7:00 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

thash se shyqyr kishe hap 1 tem serioze
ti i jep 1 pergjgije ....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 8:41 pm

fefe_ shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

thash se shyqyr kishe hap 1 tem serioze
ti i jep 1 pergjgije ....
muaaaahhahaahhaha po ca ke ti ,,un ashtu emendova,,ti thuaj mendimin tend un tund koken time Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 10:10 pm

kur te gjitha femrat te mendojne se jane te barabarta me mashkullin!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 10:24 pm

Endi shkruajti:
kur te gjitha femrat te mendojne se jane te barabarta me mashkullin!!!!!!!!!!
dhe kur do mendojn kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Endi
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Endi


Female
Numri i postimeve : 4605
Mosha : 27
Vendndodhja : pse me 1 vend rri un kshu??
Koha e lire : msn
Piket : -132
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 06, 2008 10:30 pm

pff ta dija e kisha dhan me dat kur do vendoset barazia....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:02 pm

RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:04 pm

nqef
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 30
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:08 pm

Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin

ca jan kto budalliqe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:12 pm

hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:12 pm

fefe_ shkruajti:
Mars shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!

Pse ste pelq e fefe pergj,shkenca ka thene qe ne vitin...se se mbaj mend do mund te mbesin e meshkujt shtatzene,mgjt kjo nuk eshte nje arsye qe do ti conte ne barazi ata me njeri tjetrin

ca jan kto budalliqe

Mbase ashtu te duket ty e mua bashke,po qe e kam degju ne tv e kam degju,po thashe dhe njehere nuk eshte kjo arsye qe do ti conte ne barazi meshkujt me femrat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 30
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:14 pm

Child In Time shkruajti:
hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

Thuaj mi goce se une nuk isha dakort me mendimin e riot qe kjo do ti conte ne barazi,e kam thene qe te replika pare,se ke pas mendjen kur e ke lex si duket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 07, 2008 8:22 pm

Mars shkruajti:
Child In Time shkruajti:
hauahuah ca budalliku, po barazia nuk shifet ne ate aspekt mi goca hahahahaha
barazia...hmmmm femrat do jen gjithmon me lart se meshkujt, kta te fundi jan me te ulet se ne Cool

Thuaj mi goce se une nuk isha dakort me mendimin e riot qe kjo do ti conte ne barazi,e kam thene qe te replika pare,se ke pas mendjen kur e ke lex si duket

pse moj ca thash un, thjesht thash qe nuk shihet ne ate aspekt, te mbeti hatri ty e
ti ne vend qe te kapesh pas ktyre postimeve qe skisha asigje me ty, perkundrazi, ti do beje mir te fshije ca postime neper tema te ndryshme dhe ti terheqesh antarve vemendje shkurt muhabeti, te besh punen tende, pa keqkuptime se me ty dhe stafin skam pas dhe as nuk kam nai gje
kaloni mir

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Venus
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Venus


Female
Numri i postimeve : 502
Mosha : 30
Vendndodhja : Elbasan
Piket : 0
Data e regjistrimit : 05/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Wed Aug 13, 2008 10:04 am

Nuk e uroj, po mendoj se asnjehere ose te pakten shume shume larg.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burzgoroth
Adoleshent ambicioz
Adoleshent ambicioz
Burzgoroth


Female
Numri i postimeve : 906
Mosha : 29
Vendndodhja : Far away in the dark... Bergen,NORWAY
Hobi : Black metal
Koha e lire : Erblicket die tochter des firmaments
Piket : 0
Data e regjistrimit : 14/08/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 6:23 pm

kur te behem un me krahe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Thu Aug 14, 2008 8:30 pm

asnjehere derisa meshkujt te kene qejf te jene gjithmone te paret, te jeni te plotfuqishem ( gjoja) te bejne si me zgjuar pak ku di ca se ne femrat, te na vazhdojn te na bejne pordh e si gangstera e plot te tjera si kto.
i urrej , se te gjite po nje prerje jane dmth tgjithe njesoj, bejen si engjell, ua mami na prekin telat kur bejn kshu Mad:x
gjithsesi prap femrat mbeten njiiishiii hehe :D:D
cheers
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 8:42 pm

Venus shkruajti:
Nuk e uroj, po mendoj se asnjehere ose te pakten shume shume larg.
nuk e uron barazin???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 8:47 pm

po ka barazi po varet ne ca aspekti..dhe femrat me raste jan me lat se meshkujt e meshkujt me lart se femrat/.Razz
varet ee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
The_Sentinel
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
The_Sentinel


Male
Numri i postimeve : 112
Mosha : 34
Vendndodhja : Tirane
Hobi : Web-master
Piket : 0
Data e regjistrimit : 25/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 9:06 pm

rapper_girl shkruajti:
asnjehere derisa meshkujt te kene qejf te jene gjithmone te paret, te jeni te plotfuqishem ( gjoja) te bejne si me zgjuar pak ku di ca se ne femrat, te na vazhdojn te na bejne pordh e si gangstera e plot te tjera si kto.
i urrej , se te gjite po nje prerje jane dmth tgjithe njesoj, bejen si engjell, ua mami na prekin telat kur bejn kshu Mad:x
gjithsesi prap femrat mbeten njiiishiii hehe :D:D
cheers

zakonisht femrat keto tipa parapelqejne,dhe mos insistoni kot me te kunderten Wink


sa per temen :
kur kombetarja shqiptare te shkoj ne nje finale europiani ose boterori ateher do ket barazi midis meshkujve dhe femrave Party
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.hapsirajuaj.com
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 30
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:11 pm

ne nuk kemi per ta arrit ate dite

_________________
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Img1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Sponsored content

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: