Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcap17%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcap29%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcap31%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcap23%kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_lcapkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_voting_barkur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez fate shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?

Shko poshtė 
+28
NIKI
RockAngel
Glamours' Master
metallica_death
vdekja_eshte_mundesia
hot_spicy
GoLdEn BoY
Blue Paradise
cobain
play_boy
odise
dj jero
the beatle
don corleone
smart devil
ani
Soldier Of Fortune
The_Sentinel
rapper_girl
Burzgoroth
Venus
Child In Time
Mars
Endi
fefe_
SupergirL
Tarjaholic
RioT
32 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
Glamours' Master
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Glamours' Master


Male
Numri i postimeve : 410
Mosha : 36
Vendndodhja : Ne zemren e dikujt!
Piket : 210
Data e regjistrimit : 06/02/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 2:46 am

Nje here dy italiane.nje femer e nje mashkull duhet te ngrenin dicka!I thot goca: ngreje ti se je mashkull.
Ja kthen cuni:Keshtu kerkoni barazi juve?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 12:20 pm

never... :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 12:22 pm

Sipas meje barazia e sekseve nuk do te thote qe mashkulli dhe femra te nderrojne pozicionet e punes dhe pastaj te shikojme diferencen. Barazi te sekseve kemi atehere kur ne familje ka mirkuptim, dialog dhe cdo gje behet duke bashkendare mendimet e njerit dhe tjetrit seks. Kjo teme duket me shume si nje lloj hakmarrjeje kundrejt seksit tjeter duke treguar se punon femra apo mashkulli nese nderrohet pozicioni. Eshte njelloj sikur te shkoje nje femer te punoje ne ndertim duke bere muratorin. Shume pune ndahen jo per arsye te jo-barazise por per natyren e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RockAngel
Adoleshent
Adoleshent
RockAngel


Female
Numri i postimeve : 77
Mosha : 31
Vendndodhja : Ferizaj
Hobi : playinn guitar,basketball
Koha e lire : studing dhe ushtrime me bendin
Piket : 0
Data e regjistrimit : 20/02/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 12:26 pm

vdekja_eshte_mundesia shkruajti:
Sipas meje barazia e sekseve nuk do te thote qe mashkulli dhe femra te nderrojne pozicionet e punes dhe pastaj te shikojme diferencen. Barazi te sekseve kemi atehere kur ne familje ka mirkuptim, dialog dhe cdo gje behet duke bashkendare mendimet e njerit dhe tjetrit seks. Kjo teme duket me shume si nje lloj hakmarrjeje kundrejt seksit tjeter duke treguar se punon femra apo mashkulli nese nderrohet pozicioni. Eshte njelloj sikur te shkoje nje femer te punoje ne ndertim duke bere muratorin. Shume pune ndahen jo per arsye te jo-barazise por per natyren e tyre.


:duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKI
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
NIKI


Female
Numri i postimeve : 461
Mosha : 27
Vendndodhja : te forumi adoleshenteve
Koha e lire : Internet
Piket : 218
Data e regjistrimit : 06/01/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Feb 21, 2009 1:38 pm

ndoshta kurre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 3:39 pm

Tarjaholic shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Laughing si ai filmi ku ngel ai arnoldi me barr! Laughing


Se kisha pa un ket ! Esht 1 nga filmat me te papam qe quhet "Junior" !
Gjithashtu esht dhe shembulli i atij burrit qe behet shtatzan po ai ne fakt esht femer kshuqe nuk quhet !
Do ishte mir sikur cunat te lindin kalamajt..Ndoshta do krijohej pak barazi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 5:16 pm

S.A.M shkruajti:
Tarjaholic shkruajti:
RioT shkruajti:
un mendoj se kur ne femrat do te arrijme me ane te shkences qe ti lem meshkujt shtatzen!!!
Laughing si ai filmi ku ngel ai arnoldi me barr! Laughing


Se kisha pa un ket ! Esht 1 nga filmat me te papam qe quhet "Junior" !
Gjithashtu esht dhe shembulli i atij burrit qe behet shtatzan po ai ne fakt esht femer kshuqe nuk quhet !
Do ishte mir sikur cunat te lindin kalamajt..Ndoshta do krijohej pak barazi Razz

ee,ai kishte lindur me miter nfakt Neutral

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 30
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 5:47 pm

pse akoma ska? scratch

_________________
You say Soulja Boy-I say Slipknot
You say Miley Cyrus-I say Adam Gontier
You say T-Pain-I say Apocalypitica
You say Pink-I say Black
You say Hip Hop-i say shut the fuck up
You say Pop-I scream Heavy Metal!!!!!
DON'T LET THE SPIRIT OF ROCK DIE!!! \m/\m/
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Corey1-horz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 8:14 pm

Me vrt....A ka ?
Ja psh te them 1 gje
Bleva i vodka un edhe kshu tu nejt ne lokal po lexoja mbrapa dhe thoshte grat te pin 2-3 ne dit burrat 3-4
Sec ngaterronte qe burrat behet me pak tap se grat
E njss
Kur mund te dali 1 dit qe te dyja palet te pin 1soj :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Jun 04, 2009 8:51 pm

hahahahaha pse te vodka e ke hallin ti mi??
ndoshta e ka pas per femrat shtatzenaaa Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Vizitor
Vizitor
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 11:30 am

O Mel mos u trego budallaqe...Pin grat shtatzena alkol ? :S:S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Big_Boss
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Big_Boss


Male
Numri i postimeve : 3126
Mosha : 28
Vendndodhja : Italy, Modena
Piket : 2008
Data e regjistrimit : 29/03/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jun 05, 2009 1:22 pm

ca o kjo tem kshu me pupu as i her ska me ndodh Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Enny-Art
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Enny-Art


Female
Numri i postimeve : 362
Mosha : 29
Vendndodhja : kopshti botanik*
Hobi : prej kartoni
Koha e lire : Nitirum in Vetitum...sic thot poeti latin Ovid
Piket : 186
Data e regjistrimit : 21/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:10 pm

ska barazi qe nga casti qe jane te ndryshem (nga ajo qe kane mes kembeve) por do te thoja edhe nga ajo qe kane brenda kokes Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 33
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:18 pm

as kur te behet jozefina topalli presidente ska per te pas barazi :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Jun 09, 2009 4:25 pm

nqs behet jozefina po..ka lezet....
po prape barazu sdo kete
burrat e socialistes do thone shi ca pozite
ven femra ne pushtet pffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 30
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1Fri Jul 24, 2009 5:07 pm

coming soon... Razz Razz Razz

_________________

I wanna give it to you
As long you give it to me
Just keep my body pumpin
All night baby...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Sponsored content

kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?   kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit? - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
kur do ket barazi midis femres dhe mashkullit?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Tema sociale-
Kėrce tek: