Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcap17%THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcap29%THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcap31%THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcap23%THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_lcapTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_voting_barTHONI NO1 VJERSH - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri fate Njerez shoqeria
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 THONI NO1 VJERSH

Shko poshtė 
+11
odise
Venus
the doctor 2000
fefe_
vdekja_eshte_mundesia
wooow
play_boy
Lacuna_Coil
LiKe A sTaR
RioT
smart devil
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:26 pm

ska gje se e them un...

zane leshoje zogun....
zane leshoje po te them...
po leshoje mi te bofsha nonen.....

ps: shpresoj qe te mos e keni emrin zana :S
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Realkatil
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Realkatil


Male
Numri i postimeve : 190
Mosha : 30
Vendndodhja : Aty ku mdo mu raki
Hobi : msn
Koha e lire : msn
Piket : 3
Data e regjistrimit : 01/10/2008

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 7:27 pm

jooo se tani e kom seriozisht....

TI PER MUA
Ti per mua...nuk e di...dicka e mire je.
Ti mua me ben te qesh,
Te qesh edhe kur varri me eshte hapur.
Ti je deti per mua
Edhe kur ndodhem ne mes te shkretetires.
Je vdekja ime, edhe pse je aresyeja qe une jetoj,
Kur ti me thua duhet te shkoj.
Ti per mua ke lindur.
Une per ty jam krijuar.
Syte e mi thone: "Jam i dashuruar".


per ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.servisofti.tk
Vizitor
Vizitor
THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Fri Oct 03, 2008 11:49 pm

Te koshi i plehrave
Te prita une ty
Kanacet e Ivit
Ti shtypnim te dy
Te prita te prita
Derisa doli hena
Ne fund e kuptova
S'te kishte lene NENA! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 29
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 12:53 am

vjersha qe kam thene te festa abetares se kam qen shkronja A
NE GJITH GJUHET E BOTES MBARE
UNE A-JA JAM E PARE
DHE SI TINGULL
DHE SI SHKRONJE
RRI NE KRYE PORSI ZONJE
KOMANDANTE ALFABETI
NUK ME ZGJODHI PARLAMENTI
HE E DINI???KUSH E GJETI????
JUA THEM UNE ME ZGJODHI BEBI
SE KUR LIND AI
E HAP GOJEN MARSHALLA
QAN E NUK LODHET
AAAAA...AAAAAAAAAAAA....AAAAAAAAA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Nov 30, 2008 2:06 am

sdua re

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Rej
Adoleshent progresiv
Adoleshent progresiv
Rej


Male
Numri i postimeve : 488
Mosha : 29
Vendndodhja : Up and Up
Hobi : StreetBall
Koha e lire : StreetBall, Music, Net, PC, Pub
Piket : 3
Data e regjistrimit : 22/11/2008

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Dec 25, 2008 12:03 am

Ti gje e shemtuar
largohu nga mua
kam 5-6 muaj
qe te them s'te dua

ti gje e shemtuar
largohu nga une
nuk te kam per borxh
qe me del ne gjume

syte e tu te shndritshem
kujdes se mos na verbosh
njeri ne konispol
tjetri ne vermosh

dhembet e tu te bukur
sa ti kam zili
1 e ke te bardh
3 i ke te zi

Mendo nje cast
Nje cast per vete
Se je e shemtuar
Sa ska ku vete
Kerkoj nje premtim
Nga ty un dua
Ndroje suratin
Se sben per mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: THONI NO1 VJERSH   THONI NO1 VJERSH - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
THONI NO1 VJERSH
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Art dhe Kuture :: Letersia-
Kėrce tek: