Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcap17%tem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcap29%tem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcap31%tem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcap23%tem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
hot_spicy
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Darkangel
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
angel boy
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child In Time
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Blue Paradise
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
rapper_girl
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Mars
tem gallate - Faqe 3 I_vote_lcaptem gallate - Faqe 3 I_voting_bartem gallate - Faqe 3 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri shoqeria Njerez fate
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 tem gallate

Shko poshtė 
+11
total overdose1
SupergirL
Mars
free spirit
Blue Paradise
fefe_
Endi
Soldier Of Fortune
Child Of Darkness
Tarjaholic
RioT
15 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3
AutoriMesazh
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 11:36 pm

total overdose1 shkruajti:
angel boy shkruajti:
o ti total overdose....pos dole gje sot nga alkimi ti nga ora 9 e gjys...me 1 cun dhe dy goca ku njera nga ato kishte nje kitare/??

po une isha...
hahahahha kurse njoni me xhinkse dhe me bluze si kafe isha une..se di a e vure re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
total overdose1
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
total overdose1


Male
Numri i postimeve : 1938
Mosha : 30
Vendndodhja : Shtepi ose Alkimi!!!!
Hobi : Piktur
Koha e lire : Alkimi!!!
Piket : 87
Data e regjistrimit : 19/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 11:38 pm

angel boy shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
angel boy shkruajti:
o ti total overdose....pos dole gje sot nga alkimi ti nga ora 9 e gjys...me 1 cun dhe dy goca ku njera nga ato kishte nje kitare/??

po une isha...
hahahahha kurse njoni me xhinkse dhe me bluze si kafe isha une..se di a e vure re

jo fareee...ej me te pyt di gje kush i gjujti me veze dritares se alkimis????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
angel boy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
angel boy


Male
Numri i postimeve : 10377
Mosha : 30
Vendndodhja : aty miii..nuk po me shef
Hobi : te permbush nje premtim te dhene.....
Koha e lire : mbaj familjen me buke..se qajn kalamajt pastaj po te mos jem une
Piket : 1150
Data e regjistrimit : 26/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Tue Aug 26, 2008 11:44 pm

total overdose1 shkruajti:
angel boy shkruajti:
total overdose1 shkruajti:
angel boy shkruajti:
o ti total overdose....pos dole gje sot nga alkimi ti nga ora 9 e gjys...me 1 cun dhe dy goca ku njera nga ato kishte nje kitare/??

po une isha...
hahahahha kurse njoni me xhinkse dhe me bluze si kafe isha une..se di a e vure re

jo fareee...ej me te pyt di gje kush i gjujti me veze dritares se alkimis????

hahahahahhaha nuk di gje vallaj..un nuk rri tek alkimi...
por thjeshte te pash ty ne rrug,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.forumivirtual.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 4:39 am

Soldier Of Fortune shkruajti:
logoja ime. Punim i imi origjinal. Jam i fiksuar pas artit dixhital

tem gallate - Faqe 3 Photo-10

shshsh bukur e ke bere lal, hallall :D :duartrokitje:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
rapper_girl
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
rapper_girl


Female
Numri i postimeve : 7158
Mosha : 30
Vendndodhja : in my baby's heart :)
Hobi : dancing, basketball, fotografia :D
Koha e lire : kafe, net, kercej :D
Piket : 193
Data e regjistrimit : 18/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 4:41 am

RioT shkruajti:
tem gallate - Faqe 3 Immagine6

o dreq sa vizatim i bukur hahahahhahahahahhahaha
ai cuni duhet te jet ai anetari qe mendoj un por me asnjeren prej nesh, me ndonje aty ne rruge Razz hahahahahhahahahahhahahahahha
je e madhe fare, bravo per kte pikture Razz:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 5:47 pm

hahahahah,,piktur qe flet vet:P:P:P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:06 pm

hahaha sa per te qesh ajo piktura kush e ka ber
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:07 pm

dead angel shkruajti:
hahaha sa per te qesh ajo piktura kush e ka ber
ajo qe esht ajo goca dhe ai cuni qe i fut duret?e kam ber une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:09 pm

shum bukur paske dor per piktur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:15 pm

hahahah,,lene mo,,kam shkri gjith talentin tim,,qe fshihet,,mrapa,,uuu lere se nuk ia them as per letersi,,u entuziasmova shum Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:17 pm

se di ashu mu duk mua qe svizatoj fare po ska qe se ke dor per kitare haha apo jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:25 pm

hahahah,,po un kam 2 duar ne fakt,,hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dead angel
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
dead angel


Female
Numri i postimeve : 1985
Mosha : 28
Vendndodhja : ne hene
Hobi : muzika
Koha e lire : ngjoj muzik
Piket : 63
Data e regjistrimit : 18/08/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:27 pm

haha po mir una e thash ne pergjithsi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
RioT
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
RioT


Female
Numri i postimeve : 4242
Mosha : 27
Vendndodhja : burg
Hobi : te dal nga burgu
Koha e lire : pyt kohen e lir jo mu
Piket : 175
Data e regjistrimit : 22/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Mon Sep 01, 2008 6:41 pm

e beme temen chat
Kerkoj ndjese nga stafi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 31
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1Sat Nov 29, 2008 3:14 am

RioT shkruajti:
skateboarding

oo me rob di casa, kjo qenka qj Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing e ke myt fla

_________________
freedom is my orgasm

March for peace & freedom now! Be addicted to life

What If Drugs Could Set You At The Table With God ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





tem gallate - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: tem gallate   tem gallate - Faqe 3 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
tem gallate
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Te zbatitemi sebashku :: Lojra-
Kėrce tek: