Adoleshentėt
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adoleshentėt

Nuk jeni tė mirėpritur nėse nuk jeni apo nuk ndjeheni njė adoleshent nė shpirt!
 
PortaliForumKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht: 
:: Harrova fjalkalimin
Tema Fundit
» imazhe interesante
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Apr 12, 2016 12:16 am nga don corleone

» Antari Siper
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 22, 2015 4:50 pm nga Big_Boss

» A ka njerez ?
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun May 12, 2013 2:24 pm nga Amadeus

» pallati 176 versioni +18 (dirty) :-)
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:23 am nga Amadeus

» Sygjerimet tuaja
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:17 am nga Amadeus

» AME PRANONI EDHE MUE NE MESIN E KSAJ SHOQERIJE
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 3:14 am nga Amadeus

» Prezantohuni
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sat Mar 30, 2013 2:59 am nga Amadeus

» Pershendesni antaret qe keni perzemer
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 25, 2012 12:48 am nga ani

» Besoni ne Zot ?!
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Jun 11, 2012 1:56 pm nga Big_Boss

Facebook Page
Photobucket
Me pas sygjeroja dhe miqve;)
Sondazh
cfare preferoni te pini me shpesh?
cigare
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcap17%cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 17% [ 6 ]
birre
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcap29%cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 29% [ 10 ]
pije te ftohta (sheno cfare)
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcap31%cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 31% [ 11 ]
pije te nxehta (sheno cfare)
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcap23%cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap
 23% [ 8 ]
Totali i votave : 35
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Top posters
Lacuna_Coil
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
hot_spicy
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Darkangel
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
angel boy
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
vdekja_eshte_mundesia
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child In Time
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Blue Paradise
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Child Of Darkness
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
rapper_girl
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Mars
cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_lcapcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_voting_barcfare shkruani ne rere? - Faqe 2 I_vote_rcap 
Keywords
dashuri Njerez shoqeria fate
February 2023
MonTueWedThuFriSatSun
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728     
CalendarCalendar
Stafi
Administratore: Child Of Darkness, Lacuna_Coil
Moderatore: Child In Time

S.O.F 2008-2009
©

 

 cfare shkruani ne rere?

Shko poshtė 
+15
The_Sentinel
Endi
S.A.M--->2
Venus
Darkangel
jurgeni
Child In Time
fefe_
Mars
vdekja_eshte_mundesia
Kosova
free spirit
rapper_girl
Soldier Of Fortune
RioT
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2
AutoriMesazh
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:33 pm

me ate pentagramin ai emri kristi ngjan sikur eshte per dike tjeter haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:35 pm

ja kur te iki nonj dite tek do e shkruaj edhe emrin e asaj, po free spirit donte qe emrat ti shkruaja brenda nje heartogrami, po dilte sh e madhe dhe bera nje hartogram vec. Ska dal tamam si duhet po ec ma

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Photo-13
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:36 pm

fefe_ shkruajti:
me ate pentagramin ai emri kristi ngjan sikur eshte per dike tjeter haha

Pse re se dhe Kristiana e ka qejf!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:37 pm

Kristi po thote ai jo kristiana. E kape?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
fefe_
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
fefe_


Male
Numri i postimeve : 4592
Mosha : 32
Vendndodhja : on the road
Hobi : kent,cafe,motorbike, msn with someone!
Koha e lire : sweet cafe *alsioni
Piket : 482
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:37 pm

ti er nuk kape mesazhin e mars
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:38 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
Kristi po thote ai jo kristiana. E kape?

Se kape ti me duket se une ekapa!E kisha fj pse per Kristin duhet te jete ajo kur edhe Kristiana e ka qejf!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:40 pm

me shkoq pak me mire ktu ose ma dergo m pm se nuk e kapa une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
free spirit
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
free spirit


Female
Numri i postimeve : 1348
Mosha : 30
Vendndodhja : ppppppffffff
Hobi : mmmmm ppppfffff
Koha e lire : gjum dhe ha cokollata
Piket : -33
Data e regjistrimit : 14/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:43 pm

oooooooooooo sa te bukura ishin po me pelqeu mehume ajo ku ishte emri im dhe i kristit dhe i joti
dhe te tjerat shume te bukura
sa i miri qe je mo vellacko sa e mban fjalen po gjithsesi nuk e vija ne dyshim............
Puthje shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mars
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
Mars


Female
Numri i postimeve : 6920
Mosha : 31
Vendndodhja : Ika nga atje ku isha
Hobi : basket dhe jo vetem
Piket : 28
Data e regjistrimit : 10/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:44 pm

Soldier Of Fortune shkruajti:
me shkoa pak me mire ktu ose ma dergo m pm se nuk e kapa une

Te paska be keq plazhi,mos shko me! lol! A tha Fefe qe me ate pentagramin duhet te jete per Kristin(cun dmth)!Une po thoja pse duhet te jete pikerisht per te,pse duhet te na shkoje mendja qe eshte per te kur dhe Kristiana e ka qejf!Ishalla e kape tani se kshu me te shkruajur nu kam si e shpjegoj ndryshe,ne te kundert kur takohemi ndonje dite sdo harroj ta diskutojme kete! Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Soldier Of Fortune
Web-master
Web-master
Soldier Of Fortune


Male
Numri i postimeve : 4547
Mosha : 31
Vendndodhja : Ne rrethin e 7-te te purgatorit
Hobi : Noti
Piket : 323
Data e regjistrimit : 21/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Sun Aug 17, 2008 10:45 pm

Do dikutojme se prap nuk e mora vesh! Me ka ran dielli ne koke.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://ibinet27.hi5.com
odise
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
odise


Male
Numri i postimeve : 1278
Mosha : 31
Vendndodhja : durres
Hobi : lloto
Koha e lire : gjithandej
Piket : 45
Data e regjistrimit : 21/08/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Thu Oct 09, 2008 9:09 am

e shkruajta ne rere te dua por e fshiu dallga e shkruajta ne uje por me mbaroj boja hahaha
e shkruajta ne zemer aty nuk kishte me vend
TE DUA KAM SHKRUJT por se ke dua as vet se di hahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 12:20 pm

Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vdekja_eshte_mundesia
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
vdekja_eshte_mundesia


Male
Numri i postimeve : 10215
Mosha : 34
Vendndodhja : gjithkund ku esht melu
Hobi : tmos i rri kurr larg melut
Koha e lire : flas ne tel me melun
Piket : 6542
Data e regjistrimit : 17/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 1:12 pm

hihihihi sa bukur i ke ber dje apo pardje ee :D te puth
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
hot_spicy
Adoleshent energjik
Adoleshent energjik
hot_spicy


Female
Numri i postimeve : 15511
Mosha : 30
Vendndodhja : ♥♥14 dhjetor 2008 ♥♥
Hobi : Te kujtoj kohet e shkuara...
Koha e lire : ♥♥Flas ne cel me amoren ♥♥
Piket : 10435
Data e regjistrimit : 12/11/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 8:08 pm

pardje mizu :D bukur apo jo????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Mon Aug 24, 2009 9:15 pm

mu ka be fixim shkruj VIVA ROCK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
H_boy354
Web-master
Web-master
H_boy354


Male
Numri i postimeve : 3566
Mosha : 31
Vendndodhja : around in elbasan or somewhere else...
Hobi : makinat, ma heqin trunin po edhe un ama!!!
Koha e lire : kafe, internet, xhiro me makine
Piket : 3475
Data e regjistrimit : 30/05/2009

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Tue Aug 25, 2009 9:35 pm

asigja lol! ....
me pelqen te hap gropa qe te futem vet brenda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/fabiol354?ref=profile
Child In Time
Moderatore
Moderatore
Child In Time


Female
Numri i postimeve : 9831
Mosha : 32
Vendndodhja : At the Hill of Madness
Koha e lire : sex drugs & rock n roll
Piket : 5367
Data e regjistrimit : 19/07/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 3:55 pm

cocaine Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Lacuna_Coil
Administratore
Administratore
Lacuna_Coil


Female
Numri i postimeve : 18764
Mosha : 31
Vendndodhja : Finlanden se nderroj me asgje ne bot...:(:(
Hobi : cte dali perpara,mjfaton tme pelqej.....
Koha e lire : e lire le te mbetet....dhe me te,te bashkohet dhe my kitare :P
Piket : 5690
Data e regjistrimit : 29/06/2008

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1Wed Aug 26, 2009 3:56 pm

thash se LSD :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: cfare shkruani ne rere?   cfare shkruani ne rere? - Faqe 2 Icon_minitime1

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
cfare shkruani ne rere?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 2Shko tek faqja : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» cfare beni dhe cfare thoni kur jeni bere tap?????
» Cfare do te ndryshonit..?
» kur ju kap 5minutshi cfare beni?
» shkruani lajme te gezuara qe ju kane ardhur
» shkruani emrin tuaj me shkronja koreane

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Adoleshentėt :: Debatet e adoleshenteve :: Dikutime shoqerore-
Kėrce tek: